tecrubeleinize gore tahminda bulunabilir misiniz sizce hamile olabilir miyim

news

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2012
21
0
merhaba degerli anneler ve anne adaylari 13 subat sona det tarihim yumurtlama doneminde iliskiye girdik adet araligim 35 gun civari siZce hamile olbilirmiyim.umut dunyasi iste beklemek zor geldigi icin tecrubelerinizden yararlanmak istedim tesekkurlerrr

merhaba degerli anneler ve anne adaylari 13 subat sona det tarihim yumurtlama doneminde iliskiye girdik adet araligim 35 gun civari siZce hamile olbilirmiyim.umut dunyasi iste beklemek zor geldigi icin tecrubelerinizden yararlanmak istedim tesekkurlerrr

Canım 8 gün var adetine. Bunu tahmin etmek için çok erken. İnş. hamilesindir. Belirti yaşıyormusun hiç?

cevap yazdigin icin tesekkur eerim.aslinda bu sorunun cevabini erkenden aramamin bir sebebi var.gecen ay yumurtalarim buyumedigi icin gunde 2 tane klomen kullandim belli araliklarla buyumesi izlendi fakat 11 mm de kaldilar.ancak son yumurtalik takibi gunumde doktorum birsey gordugunu bu ay bir supriz olabilecegini soyledi merakla bekliyoruz.valla cok arastiriyorum belirtileri psikolojik olarak ben mi yarayiyorum diyorum ama doktorun soyledigi aklimdan hic cikmiyo

Öncelikle inşallah hamilesindir canım
ben ilk hamileliğimi adetten 4 gün önce
kanda öğrenmiştim 8.80 çıkmıştı sonra katlanarak gitmişti
ama sonu kötü oldu cuma günü kaybettim 7,5 haftalık
bebeğimi kürtajla aldırmak zorunda kaldım
umarım senin sağlıklı bi bebeğin olur
Nazar

Öncelikle inşallah hamilesindir canım
ben ilk hamileliğimi adetten 4 gün önce
kanda öğrenmiştim 8.80 çıkmıştı sonra katlanarak gitmişti
ama sonu kötü oldu cuma günü kaybettim 7,5 haftalık
bebeğimi kürtajla aldırmak zorunda kaldım
umarım senin sağlıklı bi bebeğin olur
Nazar

cok zor allah sabir versin yeniden bebek sahibi olmayi nasip etsin insallah.

cevap yazdigin icin tesekkur eerim.aslinda bu sorunun cevabini erkenden aramamin bir sebebi var.gecen ay yumurtalarim buyumedigi icin gunde 2 tane klomen kullandim belli araliklarla buyumesi izlendi fakat 11 mm de kaldilar.ancak son yumurtalik takibi gunumde doktorum birsey gordugunu bu ay bir supriz olabilecegini soyledi merakla bekliyoruz.valla cok arastiriyorum belirtileri psikolojik olarak ben mi yarayiyorum diyorum ama doktorun soyledigi aklimdan hic cikmiyo

Çok güzel :) İnş. tutturmuştur doktorun. Kaçıncı günde 11 mm idi yumurtaların?

Çok güzel :) İnş. tutturmuştur doktorun. Kaçıncı günde 11 mm idi yumurtaların?

insallah:))23.gununde gitmistik son kez yumurtalarin buyuyup buyumedigine bakicakti buymediklerini soyledi fakat birsey gormus supriz olabilir dedi:)artik hastaligi bekleyelim olmazsanda gelirsin falan dedi:)) ya iste ne gordude soyledi umut dunyasi iste allahin izniyle guzel haberler verebilsem sizlere keske.ruyamda civciv gordum anlami cocouk sahibi olmakmis bunlar bilincaltimin getirdigi seylermi bilmiyorum artik:) haftaya idrar testi yapsam cikarmi sizce erken mi yoksa

X