Tecavüzünüzü Nasil Alirdiniz?

bende gazetede okudum bu bağırma olayını
kanım dondu resmen =(
nedemek bağırmadın ozaman zevkle yaptın nazıl bir zihniyettir bu :mymeka:
şu kot pantolon olayını bende duymuştum hatta bide üstüne etekle tecavüze uğrayan bi kadına etek gitmişsin tahrik etmişsin hak etmişsin gibi şeylerde vardı bi ara
ee ne giycez biz etek giydik tahrik ettik suçluyuz pantolon giydik suçluyuz :mymeka:
allah hepsini ıslah etsin

Şimdi diyeceğim ki..Umarım o kararları verenlerin başına,beteri gelir.Anlarlar bağırıp bağırmamayı...Ancak o zaman anlarlar biliyorum..Ve Tuliana daha farklı düşüncelerim var.Buraya yazılmaz,yazılsada sığmaz....Sen anladın onu...Çok beğendim. Her ne kadar yaşanan gerçekleri bizler değiştiremediğimiz için kızgınsakta...Ellerine,fikirlerine sağlık kızım...

Anlamaz mıyım hiç? Otosansür devreye girdiği için ben de pek çok şeyi içimden geldiği gibi ifade etme lüksünden yoksunum ne yazık ki..ama kısasa kısas yasaları bazen uygulanmalı mı diye düşünmüyor değilim,özellikle cinsel suçlarda.Ah,ah,bir özgür kalsam neler diycem de..Anladım tabi,birtanem.Kadın olup da anlamamak mümkün mü?

Yuh yani,ohaa yaa...bir ülkede kanun bile kadını meta olarak görüyorsa ne demeli...Yuh dan başka ne denir ki zaten?
Bu konuyu gözden kaçırmayıp üzerinde düşünmemizi sağladğın için tekrar teşekkürler.

Tecavüzü geçtim , şimdi birimiz tacize uğrasak gidip şikayet etsek gelicek sorulardan biri büyük olasılıkla '' Üzerinde kışkırtıcı bir kıyafet mi vardı ? '' gibi bir soru olur.
Umarım gereken hassasiyet biz kadınlar için gösterilecek bir gün.

yurdum insanı mağdur olunca
yurdum hakiminide yapıtğı bu oluyo:mymeka:
ben o hkime diploma vereninde
o sunuculara iş veren tv kanalınında
gelmişine geçmişine slm sölemek istiyorum:enbuyukkk:

Ama artık şundan eminim ki,başıma böyle bir olay gelirse,tecavüzcüme yalvaracağım,

-Kardeş,noolur bırak bir çığlık atayım doya doya,sonra sen napıyorsan yap..

merak etme sana kimse tecavüz neyim etmez
ee sapık bile olsalar adamların da bi göz zevki var dimi ama :icecream: tatlicadiarzu

tulişim bak şuraya yazıyom
3 vakte kadar bütün imkanlarımı seferber edip seni bol trajli bi gazeteye köşe yazarı yaptırcam
demedi deme :icecream:

beni
nereye yazar yaptırcan gurbaa bacaklı söle bakim:mymeka:

telefonlarimza bari ciglik sesi kaydedelim.
bagiramazsak acariz. acabilirsek tabi.
bu nasil bir düsünce tarzidir.ve bu hakim sanirim hala görevine devam ediyodur.
yazik cok yazik...

çok kötü bi durum bu ama en kötüsüde başımızda böle hakimlerin olması kabul edilemez bişey ozaman her erkek bi kadının ağzını tıkayıp tecavüz etsin gerekçe ne ağzım tıkalıydı bağıramadım ALLAHIM akıl fikir versin bunlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…