tca kimyasal peelingle batık izlerimden kurtulmaya kararlıyım..

karamelim

Guru
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
1.143
969
evet bayanlar yaklaşık 2 yıldır batık problemi yaşıyorum ve sıkma hatta iğneyle deşme gibi hobilerim olduğu için bacaklarım şuan bu görünüme sahip bi de bu iyi hali... yarın doa kozmetikten %25lik tca kimyasal peelingim gelicek günü gününe bacaklarımın durumu resim çekip burada paylaşıcamEki Görüntüle 545451

Son düzenleme:
kimyasal peeling tam olarak neye yarıyor anlamadım batıklarımı önlüyor yoksa izleri mi geçiriyor aynı sorun bendede var cok ileri vaka degil ama sinirimi bozuyor

sanırım her ikisine de yarayan bişey.. cilt soyucu bi özelliğe sahip içeriği çok önemli değil cildim soyulmadan bacağımdaki görünümden kurtulmam mümkün değil.. henüz gelmedi yarın öbürgün gelir.. bacaklarımın normale döneceğine eminim. yaptığım an da paylaşımlarım da başlıcak.. hatta öyle ki benim kollarımı da almamdan mütevellit kollarımda da mevcut onlara da tca uygulamayı düşünüyorum..

eğer iyi gelirse bende alırım arada takip ederim inş faydasını görürsün kimyasal peeling adı yani kimyasal zararı var mıdır?

selam,ben de almayı düşünüyorum,şu an ne durumdasın merak ettim :) paylaşırsan sevinirim.

Slm karamelim tca uyguladın mı faydasını gördün mü gectimi

batıkların ne durumda ?

selam,ben de almayı düşünüyorum,şu an ne durumdasın merak ettim :) paylaşırsan sevinirim.

benimkiler daha az sayıda ama daha koyu renkliydi. expigment isotrexin bepanthen vs vs dnedim ama geçmedi. yves rocher ın pure system maskesini kullanıyorum. kimyasal içerikli 3 dakikadan fazla tutulmuyor. özellikle dudak üzerimdeki sivilce lekelerimi geçirdi ama ben batıklarada sürüyorum baya işe yaradı. 23 tl fln bi deneyin isterseniz. birde yazın güneşlenmeyin benim en büyük hatam oydu. güneşlenince daha az belli oluyo diye sürekli güneşleniyordum. ve tabiki batık kesesiyle her banyoda keseleyin. hem ölü deriyi atıp olanların gitmesine hem de yenilerinin oluşmasına engel oluyor. birde ben nemlendirici kullanmaya başladım doktorum deri nemli olmazsa tüy çıkamaz ve içeride kalır oynadığın içinde iz kalır tüy çıkana kadar da kahverengilik geçmez demişti arkadaşlar.

elvinaa benimkilerde az sayıda koyu renkli baya.sen lekelerinden tamamen kurtuldun mu o maske sayesinde bacağındaki.

tamamen değil hala kullanıyorum başlıyalı 1 ay kadar oldu çünkü. ama içlerinde yeni olanlar vardı onlar farkedilmeyecek düzeye geldiler. eski olanlar biraz daha yavaş açılıyor.birde ben yıllardır solaryum güneş vs derken bayağı deri altına indirdim sanırım lekelerimi ama memnunum. sivilce izlerim tamamen geçti diyebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…