Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Ayyy yaa bi klinik güzellik merkezi accc lütfen sana gelelim bize uygula biktim artik gercekten kurtulmak istiyorum catlaklarimdan.... yüzde kaca kadar evde uygulayabiliirz acaba?

valla kılıcbalıgı acsa ve uygulasa ne kadar guzel olur okadar ınsan sana dua ederkı ya sahane muthıs bırsey ya

İnsandan insana fark var kızlar, biri memnun kalır biri memnun kalmaz...Hizmet sektörü zor bir sektör o yüzden uzak durmayı tercih ettim:KK1::KK1::KK1:

ya az kaldı sana yalvarıcam kapında yatcam halımı tahmın edemıyorsun gercekten gogus bolgemde yazlarım saklanarak gecıyo ıgrenc bır duygu ve 24 yasındayım yazın sosyal aktıvıtelerım duruyo resmen ya bıryer ac yada bıze bıraz yardımcı ol lutfen kımse yapmıyo bu uygulamayı 2 lı kdıyorlar hep yukarısını yapmıyorlar :84:

ya az kaldı sana yalvarıcam kapında yatcam halımı tahmın edemıyorsun gercekten gogus bolgemde yazlarım saklanarak gecıyo ıgrenc bır duygu ve 24 yasındayım yazın sosyal aktıvıtelerım duruyo resmen ya bıryer ac yada bıze bıraz yardımcı ol lutfen kımse yapmıyo bu uygulamayı 2 lı kdıyorlar hep yukarısını yapmıyorlar :84:

kendin dene o zaman..boool bol bepanthen sürersin...15 gün yaptıktan sonra...15 gün sonra tekrar yaparsın tca .....

ama kılıcbalıgı %70lık uygulama yapmıs ve tehlıkelı oldugunu soyluyor herkes 50 lık yapanlarda bıle ız kaldı ben nasıl goze alacagım kı bunu kesınlıkle bır uzman tarafından yapılması lazım offfff ya ooooooooooffffffffff

bence yüzde oranı artınca çatlaklar yok olur diye bi şey yok. ben %30 kullanıyorum ve sürdükten sonra biraz fazla bekletince dayanılmaz şekilde aacıyor. yani mesele kaç kat sürdüğün ve ne kadar beklettiğin. ayrıca zamanla yavaş yavaş geçmesi daha sağlıklı. aksi halde %70 yada 50 ile iz kalma riski yüksek. benim şimdi 7. uygulamam bitti. düzelme var YARI YARIYA DÜZELDİ. arkadaşlar 5. uygulamadan sonra çatlaklar etkilenmeye başlıyor ve düzeliyor. o nedenle sabırlı olmak lazım. ayrıca oranı 30 u geçmediği sürece evde yapılmasında sakınca yok bence.

bence yüzde oranı artınca çatlaklar yok olur diye bi şey yok. ben %30 kullanıyorum ve sürdükten sonra biraz fazla bekletince dayanılmaz şekilde aacıyor. yani mesele kaç kat sürdüğün ve ne kadar beklettiğin. ayrıca zamanla yavaş yavaş geçmesi daha sağlıklı. aksi halde %70 yada 50 ile iz kalma riski yüksek. benim şimdi 7. uygulamam bitti. düzelme var YARI YARIYA DÜZELDİ. arkadaşlar 5. uygulamadan sonra çatlaklar etkilenmeye başlıyor ve düzeliyor. o nedenle sabırlı olmak lazım. ayrıca oranı 30 u geçmediği sürece evde yapılmasında sakınca yok bence.

yari yariya gecti diyorsun MASALLAH insallah hepten gecer, suan nasil gözüküyor catlaklarin daha önceden tca ya baslamadan önce nasildi ve kac senelik catlaklardi. benimkiler 3 senelik varlar cok kilo alip vermeden olustular.... :KK25:

benim tca ya başlamadan önce çatlaklarım dokunduğum zaman dışarı doğru çıkık çıkık elime geliyordu. kaç yıllık bilmiyorum. 27 yaşındayım ergenlikten kalsa 10 yıllıktır en az. şimdi ise dokunduğumda elimle hissetmiyorum tenimin hizasında ve hiç pütürlük yok. ancak gözle görülüyor. ama kesinlikle eskisi gibi değil. bazı yerler tamamen geçti zaten ama çok ince olanlar tabi. benim kalçalarımda çatlaklarım. vucudumun başka yerinde yok. bu arada denemediğim yağ ve krem kalmadı. bonie, kakao, jojoba, adını unuttuğum kremler vs. hiç etkisi olmadı. tca geçirecek gibi ama çok acı veriyor. ben kremle durduranlara sormak istiyorum . kremle tca yı nasıl durduruyorsunuz. ben tca yı yaptıktan sonra yanmaya başlıyor. kremi sürüyorum ama yanması geçmiyor. bende hemen suya tutuyorum. aslında su etkisini azaltıyor. o yüzden kremle durdurmak istiyorum. yapanlar bi anlatabilirmi bana tam olarak nasıl yaptıklarını..

Canım 1 dk kadar ciltte durutup suyla yıkıyosunnnn...yıkadıktan sonra krem sürüyosun....doktor yapmıştı bana 3 sene evvel akne için....suyla yıkatıp sonra kremleri sürüyorlardı haberin olsun :KK34::KK34::KK34:

merhaba canım 50cc bir tca kac seans yapılabilir sen baya uygulamıssın:26:

baya gectı haa supermıs yaa yaz gecsınde bende uygulayayım olmazsa 30luk la pekı herhangı bır ız kaldımı acaba? bırde kalcanızdaymıs ya catlaklar normal hayatınızı etkılemıyormu oturup kalkerken falan kabukları atmıyormu? kabukları atınca ız kalıyormus ya sızde oyle bır sorun varmı acaba?azalmasına ınanın cok sevındım ınsallah hepsınden kurtulursunuz bırde ayda bır mı uyguladınız acaba ?

canlarım, öncelikle 50 lik tca oranı bence çok yüksek zira 30 luk biraz bekletince acayip yakıyor ve bembeyaz oluyor yanıyor yani. o yüzden 50 lik çok fazla iz kalma riski yüksek. ama yinede yapacaksan ayda 1 kez yapman gerekiyor ve 6 ay güneşe çıkmaman gerekiyor. (ben ilk 5 seansı doktorda yaptırdığım için o anlatmıştı)

canım, ben 15 günde 1 uyguluyorum. iz kalmadı hiç. günde 2 kez bepanten sürüyorum ilk günler 3kez. iyice yediriyorum ama. günlük hayatımı şöyle etkiliyor; uyguladıktan sonra 1 hafta kahverengi kabuklanmalar oluyor yer yer. görüntü olarak çok kötü yani. 1 hafta sonra soyulmaya başlıyor. ilk gün acıyor hafif ama oturmamı engellemiyor. acı sadece sürerken oluyor hele o beyazlaşma aşamasında ve yıkarken acayip bir acı oluyor. ya inşallah geçer.

takıpcınım canım bundan sonra cok guzel haberlerını beklıyorum gectı hepsı tamamen kurtuldum demenı dort gozle beklıyorum

2 gün önce 8. uygulamamı yaptım. bakalım sonuç ne olacak. tca ile birlikte ek uygulama yapan varmı. hani birkaç koldan saldıralım. tatile kadar geçmesi için uğraşıyorum

vaaav 8. uygulama cok ıyı yaaa ınsallah kurtulursunuz tamamen

sheytane sen neler yapıyorsun çatlakların için ne durumdasın, kaçlıkla kaç kez tca yaptın iyileşme oranın ne bu güne kadar? nerelerinde çatlakların ve şu anda nasıllar. benimkilerin durumu çok iyi elimle hissetmiyorum artık çoook mutluyum ve benimkiler çoook eskillerdi ve resmen elimle dokunduğumda kat kattı. tca ya devam bi 4 seans daha yapıp ondan sonra ara verecem. belki dermaroller yaparım. dermaroller aldım ama çok kötü acıtıyor yapamadım. sen bayadır dermaroller kullanıyor olman lazım yanlış hatırlamıyorsam. işe yarıyormu?

ya ben asla duzenlı bırsey kullanamadıgım ıın dermarollerıda duzenlı kullanamadım ogrencı oldugum ıcın cokta vakıt ayıramadım ona acıkcası bıooıl kullanıyorum baya sılıklestı eskı halı kalmadı ama tamamen gecmıs degıller genede ıncelıp renklerı ten rengıme dahada yakınlastı ben hıc tca kullanmadım yazdan sonra baslayacagım ınsallah bende sızı takıp edıyorum ıste sonucları beklıyorum ınsallah tamamen gecerde bende hemen baslarım pesınızden :KK70:

anladım canım. aslında bende biooil almak istiyorum araştırdım ama gg da satışı yok şu an. sadece ebay da var. orayada üyeyim yanlız almayı beceremedim bir türlü. satıcıyla nasıl irtibat kuruluyor biliyormusun. satıcıya mesaj atamıyorum.

bende tam olarak bılmıyorum aslında ben google chrome kullanıyorum tarayıcı olarak ınternet explorer degılde chrome ındırıp kurmanızı tavsıye ederım cunku onun dırek cevırısı var yabancı yazılı bır sayfa acıldıgında hemen cevır butonu cıkıyor dırek cevırıyor hıc zorlanmıyorum tavsıye ederım

50% Glycolic/60% Lactic Acid Combination Peel Kit 1 oz ebayda bunu buldum doğrumudur ...

çatlaklarım ince ve sedef renginde ama etek giydiğimde yada bikiniyle kendimi rahatsız hissediyorum,teşekkürler kılıçbalığı sende işe yaradıysa bizdede yarar çünkü çatlaklar asla geçmez diye biliyorum çok fazla araştırdım son olarak TCAyı okudum sonuç alırsam büyük sevap kazancak kılıçbalığı:KK16:

X