Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi sevgisiz_asla:)
Arkadaşlar kafasında soru işerati olan varsa Türk sitelerine bakmak yerine İngilizce içerik yayınlayan sitelere bakıp konu hakkındaki üniversite araştırmalarını okusunlar...

Ama uzun vadede etkileri ne olur bilinmez diye bir durum söz konusu değil, TCA 20 senedir yurt dışında uygulanan bir sistem, yeni değil, buradan hiç araştırmadan şu olur bu olur diye yorum yapmanız yanlış.Araştırın, okuyun, bilgi sahibi olun ve mümkünse sorularınızı bana daha sonra sorun.Ve evet iz kalma riski var çünkü maalesef ükemizde olduğu gibi yurt dışında yaşayan bazı insanlarda işin ciddiyetini anlayamadıklarından, konu hakkında hiç bir şey bilmediklerinden, bu işi çocuk oyuncağı sandıklarından müthiş bir cahil cesareti ile kendi kendilerine uygulama yapıyorlar ve sonuç, belkide hayat boyu yüzlerinde veya vucutlarında taşıyacakları izler oluyor...Kendi düşen ağlamaz kimse kusura bakmasın...Bu işlem bir uzmana yaptırıldığında riski sadece %1, ama evde uygulama yapılırsa risk %80 diyebilirim...

Benim açtığım diğer konuyu kapattırma sebebimde buydu zaten, tartışmaları okumuşsunuzdur, ısrarla şu kadar derece alayım evde uygulayayım diyen üyeler mevcut, halada bu konuda mesajlar geliyor %70 alıp uygulasam tek seferde senin gibi kurtulabilir miyim diye(alıp bir uzmana uygulatsam nasıl olur diyenleri konuya dahil etmiyorum, bunlar araştıran grup)...Bu konudaki bu tarz mesajlara artık cevap vermiyorum çünkü kimse okumak bir şeyler öğrenmek istemiyor, herkes hazırcı...Söz meclisten dışarı maalesef bazı insanların kör cehaletinden gına geldi artık, bir insan kendi kendine neden zarar vermek ister anlamadım ki, iz kalsa ne olacak ah keşke dinleseydim yapmasaydım demek için geç kaldığınızda bunun hesabını kendi vicdanınıza nasıl vereceksiniz? Gidip işi uzmanına yaptırarak vereceğiniz 100-200 lira para size çok gözüküyorsa demek ki hayatınız sizin için çok değersiz kusura bakmayın....Bu gün hukukta faça bozmak suçtur, cezası ağırdır, bir insanın yüzüne, bedeninin görülen bölgelerine karşı yapılan yaralamalarda rekor cezalar alındığı görülmüştür kaldı ki %80 iz kalma ihtimali çok büyük bir rakamdır, lütfen kendinize gelin... Bundan böyle dediğim gibi cevap vermeyeceğim...Konu hakkında özel mesaj göndermeyiniz...

Sheytane tatlım, sende bir doktora görün kafanın karışıklığı geçecektir...Evde uygulama yapmayacağını ben zaten biliyorum ama yinede hatırlatayım dedim...

Son düzenleme:
tesekkur ederım yorum ıcın canım guzellık merkezlerıyle konusuyorum %20 den fazla uygulamıyoruz dıyorlar hanı kademe kademe dozaj arttıracagız deseler bır umut ama %20 ıle ben baya bır gıder gelırım pekte bır sonuc alamam gıbı gelıyor derecesının yuksek olmasını daha derıne nufus ettıgı ıcın ıstıyorum acaba sızın bıldıgınız daha ılgılı daha ıyılesmeye yonelık kademelı olarak falan uygulama yapan bır yer varmı?bırde buradan bırsey sormak ıstıyorum sıze bıldıgım kadarıyla sız 70lık uygulamıstınız merak ettıgım tamamen gectıgımı yoksa sılıklestımı bunu cok merak edıyorum ınsallah tamamendır bende ne yapar ne eder bır guzellık merkezını 70lık ıcın ıkna cabasına gırerım

Canım, tamamen iyileştiğini söyledim, bu güne kadar bir tekrarlama olmadı ama hamile kaldığımda kilo alıp verdiğimde ne olur bilemiyorum, çok iyi bakacağım ama yeniden oluşma ihtimali var diye düşünüyorum, bunun dışında bir güzellike merkezi adı vermeyi uygun bulmuyorum ama güvenilir bir yer arayışındaysan Hacettepe Hastanesi bu konuda çok başarılı...

kılıcbalıgı senın daha once actıgın sayfada bır arkadasla ozelden mesajlastım oda ankaralı hacettepeye gıtmıstı uygulamıyoruz yapmıyıruz demıslerdı bız zaten ondan sonra tamamen yıkıldık dermatolojı bolumune gıtmek gerek galıba bır ara bslukta bırde bende gıdeyım belkı halıme acırda yaparlar psıkolojım cok bozuk cunku gene yaz yaklasıyo depresyonlarım baslar benım cunku gogua bolgemde buyuk bırde goguslerım saklama ıhtımalım sıfır ay nefret edıyorum yazlardan ınsallah yaparlarda kurtulurum ya cok ıstıyorum keske senın kadar sanslı olabılseydım bıryer onermemede sende haklısın cunku ız kalsa kotu bır uygulama olsa falan kendını sorumlu hıssedersın sende haklısın genede hacettepe ıcınde tesekkur ederım

sheytane hacettepeye gidersen ve uygulama yapıyorlarsa lütfen banada haber ver.birde sen bio oil kullanıyordun sonuçlar nasıl?

bio oilde incelme oldu ama tamamen gıtmıyor ıste ben tamamen gıtsın kılıcbalıgı gıbı kurtulayım ıstyorum tabıkıde hacettepede uygulama yapararsa kesınlıkle yazarım sana canım eger sen gıdersen bende once sende bana yaz olurmu?

kılıç balığı arkadasım sen baya bilgilisin canım benim ben tca 20 ile çatlaklarımdan kurtulmak istiyorum ama aldığım ürünü nasıl kullanıcam sulandırmam gerekiyor mu?hergün sürmem gerekiyor mu beni bilgilendirir misin?

hayır hergun surmeyeceksınız sulandırmayacaksınızda urunu aldıgınızda buyuk ıhtımal kullanma klavuzuda verıyorlar ama genede bende anlatayım urunu catlaga kulak pamugu gıbı olan aparatıyla sureceksınız 2-3 dk bekleteceksınız o ara yanmaya baslıyor zaten sonra suyla yıkayacaksınız ve devamındakı gunlerde eczaneden aldıgınız bephantene kremle sureklı nemlı tutmanız gerekıyor 3-4 gun ıle 1 hafta arasında soyulmaya baslıyor kesınlıkle o kabukları yolmayacaksınız sonra ız kalıyor ve uygulama aralıkları en az 1 ay olmalı dıye bılıyorum cıldın kendını yenılemesı gerekıyo cunku ve kesınlıkle gunes gormeyecek o bolgeler ozamanda ız kalıyor bu arada kullandıgınız urun bır asıt cesıdı oldugundan dolayı cok dıkkatlı kullanmanız gerekmekte

tamam canım bende sana yazarım mutlaka gidersem.

bu arada arkadaşlar ben 5 seans %25 tca uygulattım çatlaklarıma. sonuç, değişiklik yok denecek kadar az. özelde yaptırmıştım ve bir sürü de para harcamış oldum. üstelik doktor çok az sürdüğü için etkisi ve soyulması neredeyse olmuyordu.şimdi ise kendim gg dan %30 luk aldım ve yarın uygulayacam. fazlaca sürüp bi 8 dk. falan bekletmeyi düşünüyorum. sonuçları bildiririm..

arkadaslar benimde catlakalrim var gögüslerimde ve bacaklarimda dis kapagimin arkasina kadar catlakalrim var, bi kac ay önce dermaroller ismarladim sdce birkez uyguladim cok zamanimi alyior cünki, ama devam etmedim maesef tembellik yaptim.. catlaklarimdan cok mutsuzum kurtulmak istiyorum, kendime olan güvenimi azaltiyor malesef.... benim aklima sey geldi acaba dermaroller tca ve contractubexi birlikte kullansak daha etkili olmazmi? yada leke birakma ihtimali daha da mi yüksek olur karar vermedim, ama ben yurtdisinda yasiyorum ve tca yi nerden bulacagimi bilemiyorum gg dan ismarliyamiyorum ben, bu konuda bilgisi olan lütfen yazsin...

arkadaşlar uzun süredir bu sayfa açık. tca 10 seans veya daha fazla kullanan varmı? varsa sonuçları lütfen yazabilirmi. benim 6 seans oldu ancak ciddi bir düzelme yok. eğer işe yaramıyorsa boşuna kullanmayalım sonuçta iz kalma riskini göze alarak uyguluyoruz. lütfen kullanan arkadaşlar cevap yazsın.

arkadaşlar hiç 10 seans veya daha fazla kullanan yok mu? eğer varsa bizimle sonuçları paylaşabilirmi lütfen

arkadaşlar yakın zamanda yürürlüğe giren kozmetik ürünlerin bireysel olarak artık ülkeye girişine hiçbir şekilde izin verilmeyeceği açıklandı.
kozmetiğe giren hiçbir ürünü kati suretle alamayacak artık hiç kimse.

Ayyy yaa bi klinik güzellik merkezi accc lütfen sana gelelim bize uygula biktim artik gercekten kurtulmak istiyorum catlaklarimdan.... yüzde kaca kadar evde uygulayabiliirz acaba?

Ayyy yaa bi klinik güzellik merkezi accc lütfen sana gelelim bize uygula biktim artik gercekten kurtulmak istiyorum catlaklarimdan.... yüzde kaca kadar evde uygulayabiliirz acaba?
valla kılıcbalıgı acsa ve uygulasa ne kadar guzel olur okadar ınsan sana dua ederkı ya sahane muthıs bırsey ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…