Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi sevgisiz_asla:)
ya arkadaslar bılıyorum bu kadar yazıdan sonra benım bu ıstegım garıp gelebılır ama ne yapayım sayfa sayısı cok fazla ders calısmam lazım ondan okuyamıyorum okadar sayfayı eger bu yontemden yarar yada zarar goren varsa bana ozel mesaj atabılırmı?allah rızası ıcın leke yaptıysa ız kaldıysa yada bılgısı olan bu konuyu tamamen okuyan varsa allah askına bır mesaj attın ergenlıkten berı gogus bolgemde catlaklarım var yazları psıkoljım bozuluyo lutfen yardımcı olun

bu gün bir kez daha tca yaptım bakalım sonuç ne olacak...

tca kullanıpta ız kalanlar ne durumda acaba gectımı ızlerınız?ızler hıcmı gecmıyo azalmıyo ya pekı ız yaptıda catlaklar gectımı?ızın kalma sebebı cok tutmanızmı kavlatmanızmı bıraz bılgılendırırsenız sevınırım

asicim son durumlar nedir?bırde ız kalan arkadaslarım gectımı ızlerınız?

asicim son durumlar nedir?bırde ız kalan arkadaslarım gectımı ızlerınız?

son durum yarısı soyuldu yarısı halen duruyor ve soyulan yerlerin rengi biraz kahve rengi olduğu için tam belli olmuyor ne durumda olduğu bence tca işe yarıyor ama çok uzun sürede dikkatli yapılması gerek.mesela bir kısmına tam sürememişim oradaki çatlak daha kalın ama çatlalığın geri kalan kısmı daha ince renk tonundaki farkın geçip geçmeyeceğini anlamak için uzun zaman geçmesi gerekiyor o yüzden o konuyla ilgili bişey diyemiyorum.tamamen soyulup o kabuklu kısımlar gittiğinde daha net cevap verebilirim sanırım.

slm kızlar bende /30 tca yapıyorum sanırım 2 3 a olmuştttur degişen bişe yok aynılar soyuluyorlar yarın yine yapacam iz filan yok siz kaçlık kullanıyorsunuz ben bitince /50 alacam çünkü /30 tam soyulma yapmıyor yüzeysel soyuyor

ama 50 de leke yapıyo işte dikkatli kullan en iyisi.

ama 50 de leke yapıyo işte dikkatli kullan en iyisi.

daha almadım zaten tca var sen kullanıyormusun tca degişiklik varmı yüzde kaç kullanıyorsun bende aynılar degişen bişe yok bence 1 2 sene daha kullanırım gibi geliyo

daha almadım zaten tca var sen kullanıyormusun tca degişiklik varmı yüzde kaç kullanıyorsun bende aynılar degişen bişe yok bence 1 2 sene daha kullanırım gibi geliyo

ben %50 lik kullanıyorum.

ben %50 lik kullanıyorum.

nasıl işe yarıyormu memnun musun nezamandır kullanıyorsun ben akşam yaptım çok bekledim yandım resmen ilerleme varmı bende az da olsa var sanki işe yarıyor gibi kesin bişe diymicem çünkü çatlaklarım büyük kalın sanki %50 iyi olcak gibi geliyo sence nedersin alimmi bitince nasıl kullanim yaza geçmesini istiyorum denize gidecem

bende işe yarıyor gibi diyorum incelme var benimkilerde benimkilerde kalın ama 50 lik leke yapıyor biliyormusun onu göze alıyosan dene derim gerçi çok uzun süre mesela 5 ay falan hiç bişey yapmadan ara vermiştim rengi açılmıştı koyu kalan yerlerin belki zamanla kalan lekelerde geçebilir.

ya ben yaptım çok kötü ooldum yandım resmen cayır cayır çok bekledim göbegim çok kötü resim nasıl konuluyor bilen varmı varsa resim koymak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

slm kızlar 2 önce yaptım bi tarafa çok yandım diye diyer tarafa yapmadım ama 4 5 aydır yapıyorum olmuştur sol tarafım yanık sag tarafım önceden yapılmış tca bakın bi

tam net görünmüyor ama az da olsa görünüyor benim çatlaklarım 3 aydır yapıyorum 4 5 aydegil

tam net görünmüyor ama az da olsa görünüyor benim çatlaklarım 3 aydır yapıyorum 4 5 aydegil

50 lik yaparsan bundan çok daha fazla kızarıyor resmen yanık gibi oluyor ama tek geçsin diye dayanıyorum acısına falan ama bu eziyete umurım işe yarar.birdahaki yaptığımda bende resmini yüklüycem bakalım.

merhabalar baştan sona kadar herkezin yorumunu okudum.inanılır gibi değil çok yürekliymişsniz.bende almaya karalıydım ama araştırıyım dedim sizi buldum.okudumda okudum okudumda okudum yapıcaksam birşeyler araştırmalıyım deidm.bende esmer tenliyim ben hayatta yapamam mümkün değil.ben ne çatlak kremleri kullandım neler yaptım ama geçmedi eğer sizde peelingin zararlarını gördüyseniz ben hiç yapamam.arkadaşın resmini gördüm içim bir hoş oldu .çok geçmiş olsun zarar görenler.çözüm bulalım derken ne yapıyoruz kendimize ya. bide birşey sorcaktım ben isterseniz bakın kimyasal peeling jell çıkmış.biraz daha ii ölü deriyi alsın hırpalamdan daha ii değilmi??? bilemiyorum ama benim yüreğim klamdı diğerini almaktan..ama jell olabilr gibi geliyo.hemen gitsin diyerekten harab atmiycem kendimi..sevgiler..

slm ilk önce ben gayet memnunum tca tek sorunum çok bekledim diye yandı ilk defa olmuyor daha öncede çok bekledim diye yanmıştı böyle yanması benim için iyi daha güzel soyuluyor çatlaklarımda degişiklik var bende çok krem kullandım ama hiç bi işe yaramadı en son tca denedim ve yapıyorum3 aydır artık nekadarsa sürekli kullanmayı düşünüyorum geçesiye kadar vucudum böyle kalmıyor geçiyor sag tarafı yakmıştım ben resimdeki gibi geçti yanması bence alta ki deri yeni ve taze oldugu için çabık yandı şikayetçi degilim eyer isterlerse her ay resim koyarım belki bu yaza kadar geçmez ama diyer yaza kadar geçecegine inanıyorum nisana kadar yapacam sonra bırakacam kışın alırsam %50 alacam hiç bişe yapmamaktansa bunu yapmayı terci ediyorum kendi görüşüm dür bu bybyby şimdilik

anladım teşekkür ederim bilmiyorum belki bende alırım ama kararsızım.% kaç kullanıyosun? o yanıkların şuanada varmı? biraz daha araştırma yapsam ii olur.ama takip etmekten de vazgeçmiycem sizi.tekrar teşekkürler.

ben %30 kullanıyorum yanıklar 2 günlük daha yeni yani

alarasu sorularımla sıkıyorum ama sormam lazım:) sen şimdi 3 aydır yapıyosun 3 ayda yaptığın yanıklar geçtimi.sonuçta bunlar 2 günlük demişisn yani bunlarda geçermi.kıscası yanıkları soyulma anındada gidiyomu.eğer kalıcı gibi gözüküyosa ne biliyim kafamı karıştıran bu zaten yaa( bide yaptığın yerler beyazlıyo değilmi ve ben esmer tenlyim(( çatlaklarımdan nefret ediyorum(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…