Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
alarasuyun nıckının altında uyelık ıptalı dıyo uyelıgı ıptalmı oldu acaba neden?

alarasuyun nıckının altında uyelık ıptalı dıyo uyelıgı ıptalmı oldu acaba neden?

bir kaç gün önce yazmıştı artık resim koyamıycam bazı sorunlar oldu üyeliğim iptal edilmezse gelişmeleri yazarım falan demişti ama o yorumlarıda silinmiş sanırım.

evet yorumlarda gıtmıs resımlerde ya ne guzel acıklıyordu bıze bır bır gelısmelerı yazıyordu falan ben baya takıp edıyordum onu ya tuh sorumada cevap veremeden gıttı yaa :KK43: bu tca leke bırakıyormu ya? alarasu kalmadı dıyordu bazılarında kalmıs ya acaba ne farkla kullandılarda boyle oldu asi19 sendede kalmıstı dımı lekeler

Son düzenleme:
evet yorumlarda gıtmıs resımlerde ya ne guzel acıklıyordu bıze bır bır gelısmelerı yazıyordu falan ben baya takıp edıyordum onu ya tuh sorumada cevap veremeden gıttı yaa :KK43: bu tca leke bırakıyormu ya? alarasu kalmadı dıyordu bazılarında kalmıs ya acaba ne farkla kullandılarda boyle oldu asi19 sendede kalmıstı dımı lekeler

evet canım kalmıştı onda leke kalmamasının nedini 30 luk tca kullanmasıydı sanırım o daha yüzeysel soyulma yapıyor çünki.bende takip ediyordum sürekli ya iyi olmadı üyeliğini iptal etmesi.

mrh arkadaslar ben gg a baktım sadece 15 le 20 lik vardı ve tek satıcı üye olmama ragmen göremedim sizin satıcalırınız kimdi isimlerini biliyorsanız 30 almayı düşünüyorum bende yardımcı olurmusunuz En Büyük KK

ya bırsey sorabılırmıyım glycolic asıtle tca arasında %fark nasıl bılen varmı acaba mesela tcada %30luk glycolıc asıtte kac dereceye gelır gly daha ucuz onun yuzdesu fazla olandan alayım dıyorum ama yuzde farklarını bılmıyorum ıste yardımcı olursanız sevınırım

ya bırsey sorabılırmıyım glycolic asıtle tca arasında %fark nasıl bılen varmı acaba mesela tcada %30luk glycolıc asıtte kac dereceye gelır gly daha ucuz onun yuzdesu fazla olandan alayım dıyorum ama yuzde farklarını bılmıyorum ıste yardımcı olursanız sevınırım

ben glycolic asit önermem ..ben 2 sene önce yüzdeki lekelere 6 seans yaptırdım lekelere bile faydası anca yüzde 50 fayda etmişti..... tca kullanmadım ama glycolic asiti kullandım önermemmm...:KK54:

hımm tesekkurler pekı uyguladıkları asıtın yuzdesı ne kadardı?

yüzdeki lekeler için 20 lik le başladılar 30 luk daha sonra 50 likle bitti.. 8 seanss gly asitti . markası neostrataydı kimyasal peelingin :81:

arkadaşlar bu TCA peel losyonu alabileceğimiz başka adres yokmu?,yabancı sitelerdende olabilir,daha uygun fiyatlı ve güvenilir bildiğiniz farklı adresler varsa özelden yazabilirmisiniz?

birde çatlaklar için ve sivilce ,yara-yanık izleri içinde çok etkili olduğu söylenilen "tamanu oil"diye bitkisel bir yağdan bahsediyorlar yabancı forumlarda ama araştırdım TR de yokmuş,açıkçası bu tamanu yağı çok ilgimi çekti .

Tamanu yağını bana çook güvendiğim ekolojik ürünler sahibi söylemişti.. Kendisi getirtir belki bilmiyom .. :KK54: Ama etkili olduğunu hatta yabancı ülkelerde reçetelere bile yazılıyomuş çatlak ve yara izleri için ... Bu çoook güzel bi haberr :KK54:

Tamanu yağını bana bi arkadaşım yurt dışından getiricek,ben küçük bi yara izim için önce TCA yapıp sonrada bu tamanu yağını kullanmayı düşünüyordumda ,TCA solüsyonda sadece g.. de satılıyor burda,başka alabileceğimiz adres yokmu ,yabancı güvenilir linkte olabilir.

kızlar ben 20 lik kullanıom baya soyuluo hiç ellemeden hafiflettiqi diyebilirim her bi haftada contractubex kullanıom hani kese yapınca sür diolar ya soyulduktan sora sürünca çok etkili die düşündüm o kremi birlikte çok ii sonuç aldım....:KK66:

haftada soyulmasını bekleyin yine tamamen soyulunca hemen contracbex kremi sür we owala üç qün sonra tca 20 lik kullan işte böle dewam et...

Tamanu yağını bana bi arkadaşım yurt dışından getiricek,ben küçük bi yara izim için önce TCA yapıp sonrada bu tamanu yağını kullanmayı düşünüyordumda ,TCA solüsyonda sadece g.. de satılıyor burda,başka alabileceğimiz adres yokmu ,yabancı güvenilir linkte olabilir.

çooook güzel fikir bence .. tca ve tamanu yağını birlikte kullanmak... önce dermaroller ve bio-oil birlikte kullanıcam çatlaklara ... daha sonra tca ve tamanu yağı kullanmayı düşünüyorummm:KK34::KK54:

dermaroller ,bio oil ve sonrasında TCA riskli olmasın,bence denemeden önce iyice bi araştır sen.

Birde okudumki TCA yapmadan önce cildin biriki hafta öncesinde hazırlanması gerekiyormuş,buhar banyosu ve çeşitli kremlerle hazırlık yapılması gerektiğine dair bişeyler okudum.
Sizler böyle hazırlıklar yapmışmıydınız ,merak ettim arkadaşlar.

dermaroller ,bio oil ve sonrasında TCA riskli olmasın,bence denemeden önce iyice bi araştır sen.

Birde okudumki TCA yapmadan önce cildin biriki hafta öncesinde hazırlanması gerekiyormuş,buhar banyosu ve çeşitli kremlerle hazırlık yapılması gerektiğine dair bişeyler okudum.
canım yanlış anlamışsın .. dermaroller ve bio- oil li birlikte kullancam bu tedaviyi bitirdikten sonra da tca ve tamanu yağı tedavisine başlarım.... hepsi birden kullanılmaz zatennn

bu yaq tamamen qeçirir mi bn çok denemiştim hiç tawsiye etmem isteyen yapsın istemeyen yapsın
bana soruosanız en altındaki 7 kat çatlak var soyulunca yeni deri çıkıo en qüzeli tca ile yeni deri qelmesi...

Son düzenleme:
bu yaq tamamen qeçirir mi bn çok denemiştim hiç tawsiye etmem isteyen yapsın istemeyen yapsın
bana soruosanız en altındaki 7 kat çatlak var soyulunca yeni deri çıkıo en qüzeli tca ile yeni deri qelmesi...

anqeLicaL,bio-oil denmi bahsediyorsun
TCA bencede çatlaklar için dikkatlice yapılırsa şuanki uygulamar içerisinde en etkilisi ,ama şu tamanu yağını bi araştırın derim,TCA seanslarından sonra denenebilir gibi görünüyor,klinik çalışmalarada konu olmuş bu yağ,ama bio-oili hiç araştırmadım,bilgim yok bu yağ hakkında.

Böyle bir şey söz konusu değil, yapılması gereken tek şey uygulama yapılacak cildin en az 6 aydır güneş görmemiş olması...

Son düzenleme:
X