tc numarası sonu 4 olan annelere yardım yalanına..

ayy bişe diyimmi 1 asat önce bi arkdaş geldi dediki bankaya gidiyom annemin tc si sonu 4 ne diyon inanma salakk..
haribeden öyleymiş :roflol:

banada ilginç geldi bugün araştırdım,ama banka nie versin ki değilmi diğer annelerden ne farkı varki bunların,annemin son rakamı 4 dü aslında:roflol:

kim böyle saçma sapan bir yalanı uydurur anlamış değilim
ama hakaten inanan insanlar ziraat çalışanlarını baya bi bunalttılar
ama bu sivri zekalı arkadaşımız uydurduğu bu yalan uygulamada baya bir saçma düşünmüş
bende duydum bu yalan haberi aklıma ilk gelen şey
neden 4 olduğuydu
yıl 2009 belki bu rakam 9 olsa daha çok ironik olur daha inandırıcı olurdu
ne bileyim bende farklı bir açıdan baktım bu yalana

Hatta ben aldım dıyenler bıle var benım cevremde...banka havadan mı bulmuşta para dağıtıcak.....

ya neden insanlarla dalga gecilirki,beş liraya muhtackan butür yalanla halkı kandirmak çok ayıp bence.onca borc içinde olan kimseler duydukları anda ne kadar umutlanırki.bunlar safmıdır peki.hiçde öyle değiller sadece madurdurlar.annelere tanınmış bir şansa olarak görüyorlardır.nitekimde öyle şu küküçük yerde bile kaç kişi bankanın yolunu aşındırdı bir bilseniz.sonra hayal kırıklığı içinde geri dönüşleri inanın çok acıklı.
bankaya gidenleri değilde bu yalanı cıkaranı kınıyorum ben.umutlarıyla dalga gectikleri için.yazık yaa çok yazık hemde...:eek:klava:.

ya bugün benide eşimin kuzeni aradı hemen annein tc kimlik numarasına bak dio ne oldu hayırdır dedim dedi böle böle ulan dedim olur mu öyle şey hemen girdim baktım nete asılsız haber bide diyo ki benim arkadaşım aldı :)))))

X