Göz Makyajı Tavsiyeleriniz lütfen...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

bburcuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
46
1
Kızlar ben senelerdir max factor lash effect rimelini kullanıyorum çokta beğeniyorum uzun göstermekte çok çok başarılı ama dolgunluk istiyorum çok akıl karıştırmadan net ve tek tavsiye edebileceğiniz rimelleri paylaşırsanız çok sevinirim.

ben 7 yıldır falan maybelline volum express kullanıyorum şu dış rengi mavi olan kutu kirpiklerim çok uzun benimde ama dolgun falan değiller ama rimel sürdüğümde herkes markasını soruyor hemen aynen türkan şoray gibi oluyo çünkü bi de fırçası da ayrıca çok güzel böle hafif oval gibi sürmekte rahat oluyo topak topak olmuyo kirpikleri birbirine yapıştırmıyo bide dış rengi pembe olanlar çıktı şimdi onu da kullananlar memnun gayet yani dneyebilirsin aldığın yere göre 15 16 17 tl arasında değişir fiyatlarıda sanırım

Maybelline ve loreal duyuyorum ama açıkcası almadan önce sizlere sormak istedim tek istediğim dolgunluk ya maybelline ya loreal olucak zaten ama hangisini tercih etsem diye düşünüyorum.

Maybelline ve loreal duyuyorum ama açıkcası almadan önce sizlere sormak istedim tek istediğim dolgunluk ya maybelline ya loreal olucak zaten ama hangisini tercih etsem diye düşünüyorum.

valla tatlım yanlış yönlendirmekte istemem pek ama ben memnunum hani ve benden duyupta alan arkadaşlarımda artık maybelline kullanıyolar bi kere loreal aldım ben mesela hiç beğenmedim bana iyi gelmedi gibi bişey yani yapıştırdı kötü oldu fırçası iyi değildi bi de ki daha pahalıydı maybellineden ama bazı kullananlarda lorealdan gayet memnun yani ancak sende ikisini de deneyerek anlarsın diyim ama tavsiye olarakta denemeye bence maybellineden başla kutusu mavi olandan derim ben inşallah yardımcı olabilmişimdir

loreal teleskobik maskara kullanıyorum çok memenunum tavsiye ederim kırmızı bir kutusu var kapağı siyah renkli

valla ben 40 milyonluk rimelde aldım attım.çareyi 10 milyonluk rimelde buldum.flormar ın mavi water prof.uzun gösteriyo ve kirpik kıllarını tane tane dolgunlaştırıyo takma sanıyolar.bazen fiyat kaliteyi belli etmez ben çok memnunum.ama her yerde bulamıyorum kimse beğenip satmıyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…