Tavsiye küçük ev aletleri

Ktrmtm

Değişik bir psikoloji, bir felsefe idiotloji.
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
3.487
6.679
27
Kızlar bana plakaları çıkabilen ve döküm olan(piyasada granit kaplamalar çoğunlukta öyle istemiyorum kaplama zararlı) bir tost makinesi ile köpüğü bol, cezvvesi plastik ya da kaplama değil çelik ve tadı güzel olan bir kahve makinesi önerir misiniz?

Kahve makinesinde Arzum okka plus ile Karaca hatır arasında kaldım.

Bende karaca var makine olarak, hatır olanı ama sütlü olanı değil. Memnun değilim, tek kahveyi asla köpüklü yapmıyor, köpüklü kahve içmek istiyorsam 2 ölçü yapmak zorunda kalıyorum. Annemde Arçelik vardı o çok çok daha iyiydi

Bende karaca var makine olarak, hatır olanı ama sütlü olanı değil. Memnun değilim, tek kahveyi asla köpüklü yapmıyor, köpüklü kahve içmek istiyorsam 2 ölçü yapmak zorunda kalıyorum. Annemde Arçelik vardı o çok çok daha iyiydi
Ben de forumda arçeliğin övüldüğünü gördüm ama 3 fincan yaptığı için biraz emin olamadım

Karaca hatır çok kötü hiç önermem. Bir ara isim yaptı dedik çeyize aldım ama pişmanım bir kaç ayda mahvoldu gitti, adam akıllı pişirmeden kabartıyordu tel tel ağza geliyordu kahve.

Karaca hatır çok kötü hiç önermem. Bir ara isim yaptı dedik çeyize aldım ama pişmanım bir kaç ayda mahvoldu gitti, adam akıllı pişirmeden kabartıyordu tel tel ağza geliyordu kahve.
Ay benim de öyle ya. Kahvenin rengi bile aynı kalıyor pişmiyor ki içinde. Sıcak ama sadece ısıtıyor gibi yani

Ay benim de öyle ya. Kahvenin rengi bile aynı kalıyor pişmiyor ki içinde. Sıcak ama sadece ısıtıyor gibi yani
Kötü pişmiş kahveyi midem almıyor çokta severim o yüzden cezveye geçtim direkt. Daha zor oluyor başında beklemek lazım ama kalabalık misafire bile bir kaç seferde de olsa yapıp lezzetli lezzetli içiriyor insan.

Korkmaz nasıl acaba çay makinesi güzel de kahve?

Kötü pişmiş kahveyi midem almıyor çokta severim o yüzden cezveye geçtim direkt. Daha zor oluyor başında beklemek lazım ama kalabalık misafire bile bir kaç seferde de olsa yapıp lezzetli lezzetli içiriyor insan.
Ben de türk kahvesine bayılırdım, o kadar soğudum ki. Sadece eşim de varsa 2 kişilik yapıyorsam o zaman daha iyi pişiriyor ama o da türk kahvesi sevmiyor pek. Ben de cezveyi indireyim tepelerden bari üzücü

X