Pudra, Fondöten, Kapatıcılar tavsiye edebileceğiniz en iyi renkli nemlendiriciler,,,

meltemkhrmn

mühendisss
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2011
257
19
kızlar pudra yada fondöteni uzun zamandır kullanmıyorum. sadece nemlendirici kullanıyorum bide gözaltı kapatıcısı. renkli nemlendiricileri çok merak ediyorum. denemeyi düşünüyorum.tavsiye edeceğinizz markaları bekliyorumm:) yardımcı olursanız sevinirimm

BB kremleri öneririm.hem cildi onarıyorlar hem de cildi pürüzsüz gösteriyorlar ben 1 yıldır kullanıyorum ve başka birşey kullanamıyorum artık cildime.o kadar memnunum.blogumda birkaç tanesini tanıttım.googleye makyaj güncem yazarsan bloguma ulaşabilirsin

Son düzenleme:

cnm öncelikle seninle karşılaştığıma çok sevindim:) bloğunu bi süredir sık sık ziyaret ediyordum.çok başarılı, net bi anlatımın var çok beğendim:) aslında ilk başta misha bb cream almayı düşünüyodum sonra b renkli nemlendiriccler kafamı karıştırdı. özelliklerini derin bi şekilde inceledim aklımı karıştırmaya gerek yok :) ama sana bi sorum olucak. ben şuan rusyadayım eşimin işi nedeniyle.. burda bi kaç kozmetik mağaasına girdim sormaya çalıştım fakat burda misha yı bulamadım. rusyada misha nın olup olmadığı (yada ona eş değer bi bb cream) konusunda bana yardımcı olabilirmisin onlara derdimi tama anlatamadığım için soramadım şimsiden saol tatlım,,,

Çok tşk ederim canım,blogumu beğenmene çok sevindim:))Rusya da bildiğim kadarıyla BB kremlerden yok,zaten BB kremler Kore de üretiliyor.Ebaydan sipariş vermeyi biliyorsan Ebaydan sipariş verip,Rusyada ki adresine göndertebilirsin BB kremleri

keşke daha önce görseymişim, hemen yazardım... ben dior'un renkli nemlendiricisini kullanıyorum ve öyle memnunum ki... su bazlı olması en iyi tarafı! ben aylardır kullanıyorum kötü bir etkisini görmedim. adı dior hydralife skin tint

Bende Clinique var. Gayet guzel, her ne kadar nadir de kullansam. Memnunum. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…