Tavsiye bekliyorum

Hiçbir normal ilişkide 3. haftada yüz yüze bile görüşülmeden bu kadar özel konular sorulmaz, konuşulmaz. Konuşulduğu zaman da üstün körü anlatılır. Oramı elledi, birkaç kere denedik vs seksting yapar gibi detaylar verilmez. Sizin açtığınız yoldan gitmiş karşınızdaki ne bekliyordunuz ki başka?

Zaten biraz tanımaya başladığında karşındakini ona göre konuşulur uygun şekilde.
Evet belirli bir süre sohbet edince hayat tarzını ve bu tür konulara olan bakışını zaten anlıyorsun. İş evlilik gibi konulara gelince geçmişte olanları normal bir şekilde söylersin ve karşı tarafta söyler. Zaten o zamandan sonra bir daha açılmaz bu konular.

Valla daha 3 haftada iki kişi oldu denerken oldu, tam birleşme olmadı bilmem ne gibi detaya girmek ezik gibi açıklama yapmaktır.
Eşim benim geçmişte kaç ilişkim oldu kaçıyla seks yaptım bilmez.
Neden anlatayım çünkü?
Haklısınız çok haklısınız ben sadece bir daha yaşamak istemiyorum bu durumu ve yaşamazsam onunla , diyecek daha önce yaşamış benle yaşamıyor. O yüzden böyle bir şey düşünmesin diye söylemek istedim. Gereksiz açıklama yaptım farkındayım.

Ama sürekli evlilikten bahsediyor ben açmadığım halde konuyu. Düzene girmek istediğinden vs. Gelecekten bahsediyor şunu yaparız bunu yaparız gibisinden. Ama nişanlıyken yaşanması normalmiş en azından bunun ötle diyor
3 haftalık sevgililikte evlilik konuşulmaz. Yaşan konuştuğunu buradan anlayabilirsiniz. Daha önünüzden KPSS süreci var. Ben yine dediğimiz arkasındayım bu adamın niyeti sadece sevişmek

Evet belirli bir süre sohbet edince hayat tarzını ve bu tür konulara olan bakışını zaten anlıyorsun. İş evlilik gibi konulara gelince geçmişte olanları normal bir şekilde söylersin ve karşı tarafta söyler. Zaten o zamandan sonra bir daha açılmaz bu konular.
Çok pişmanım. İlk konuşmamızda hiç bu konu geçmemişti cinselliğin c si bile sonra konu eski sevgililere gelince açıldı işte. Keşke izin vermeseydim anlatmasına

Haklısınız çok haklısınız ben sadece bir daha yaşamak istemiyorum bu durumu ve yaşamazsam onunla , diyecek daha önce yaşamış benle yaşamıyor. O yüzden böyle bir şey düşünmesin diye söylemek istedim. Gereksiz açıklama yaptım farkındayım.
Birine böyle detay vermek açıklama yapmak sizin arkasında durmadığınızı hissettirir. Size bekaret soran bir hıyara denk gelirseniz bakireyim değilim detaya girmeyin. Net bir şekilde önünü kesin.
“Geçmişi konuşmak istemiyorum. Geçmiş geçmiştir. Baştan böyle konuları sorduğuna göre önem veriyorsun demek ki ben böyle çağdışı şeyleri kovalayan bir adamla sevgili olamam baştan başlamamak doğru” diyin kestirin atın. Bir kişi oldu iki kişi oldu bilmem ne gereksiz detaylar.

Ben anlamıyorum insanlara neden organınızın çetelesini veriyorsunuz.
Siz kendi kafa yapınıza uygun birileri ile görüşür, bakire olmamayı bir kusur gibi alnınızda taşımayı bırakırsanız erkekler bu konuda sizin üstünüze gelemez ve zaman kaybı dediğiniz şeyi yaşamazsınız.
3 hafta konuştuğunuz insana nasıl bu kadar özelinizi anlatabiliyorsunuz o da hayret verici. Başka konuşacak bi şey bulamamışsınız sırf cinsellik, evlilik falan konuşmuşsunuz resmen.
Neyse özetle, adam sizin onunla birlikte olmayacağınızı anlamış yan çizmiş. Açık açık söyleyemediği için de sizi onu kandırmaya çalışmakla suçlamış. Kendini saf ve masum görmesi de takdire şayan. Bulunmaz hint kumaşı sanki.

Son düzenleme:
Bekaretinin nasıl bozulduğunu bu kadar ayrıntılı anlatman hata. Daha hiç yüzyüze görüşmediğin biri bunu sana sormamalı.

bir kaç kez denemeyle bozulduğunu ama tam birliktelik yaşamadığımı söyledim sevişme vs olur elbet ama birlikteliği evlendikten sonra yaşamak istiyorum dedim.
Yani şu kısmı biraz saçma geldi bana tam birliktelik yaşayın yaşamayın ne saçma sonuçta denemişsiniz sevişmişsiniz yani daha önce ilişkim oldu diyeceksiniz hepsi bu dalavereli cümlelere gerek yok ki siz çekimser konuşunca kendisi hiçbir halt yememiş gibi savunmaya alıp kaçmış

Çok pişmanım. İlk konuşmamızda hiç bu konu geçmemişti cinselliğin c si bile sonra konu eski sevgililere gelince açıldı işte. Keşke izin vermeseydim anlatmasına
Bu tür geçmiş muhabbetleri en az altı ay sonra falan açılıyor sende 3-4 hafta sonra açılmış çok erken ve sen kendi elini zayıflatmışsın. Keşke ilk önce daha normal konulardan ilerleseydiniz. Cinsellik muhabbetini eski sevgililer üzerinden açması zaten başlı başına hata. Ayrıca üstte dediğim gibi elbet birisi denk gelir ama bulman için araman lazım şunu da unutma bulmak zorunda değilsin.

Yüzyüze görüşmediğiniz biriyle netten ilerlemeyin, özele girmeyin. Buluştuktan sonra belki tiksinti duyacaksın.

Bana da garip geliyor kendisi açıyor konuyu hep zaten ben kısa süreli kız istemiyorum falan
Adam evlilik vaadiyle kandırıyor işte.
Bir ilişkinin en başında görücü usulü değilse evlilik konuşulmaz. Konuşuyorsa da kesin abazadır. Evlenmek istiyorum diyen bu mevzuyu en baştan dile getiren bir adam varsa direkt ele.

Bu konuları market pazar alışverişi yapar gibi hesap kitap yapan adamdan bi bok olmaz böyle diyenlerin hepside takılmalık kız istediğinden sorar normal ilişkide bu konular konuşularak ilerlemez akışına bırakılır yaşanır veya yaşanmaz ortada sevgi varsa sorunda çıkmaz sizin kafa yapınızı değiştirmeniz lazım.

Hocalar bile kadinlara bakire olup olmamalarini sormayin, kadinlar da bunu konusmasin diyorlar,siz nerdeyse rapor vereceksiniz. Bu kisi de öküzün teki. Evlenme lafini da sadece sizinle yatabilmek icin ortaya atip durmus belli ki
Ben açtım aslında bu konuyu sen bir şeyler yaşamışsındır kesin dedim benim hatam. Konuyu açmasaydım keşke normal konuşsaydık kaybettiğim için üzülüyorum hoşlandığım çocuğu

X