Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

Kızlar kızımın odasındaki perdeleri değiştircem. Kısa mı olmalı uzun mu olmalı karar veremedim. Siz ne dersiniz?

Küs değilsin demi

yok bebeğim neden küs olayım zeytin dalını kabul ettim yaaa ama o topiğe bir daha girmem ne zaman girsem tersleniyorum ya hayatımda böyle bişey görmedim 2009 dan beri üyeyim bu siteye ilk defa bir topikte böyle tuhaf terslendim.
neyse kuzum sen gel buraya ıkı muhabbetn belini kırak

Yok aslında olay şöyleydi. Ben bir ban yemiştim. Çok sıkıldım da 2. Üyelik alıp topike gelmiştim. Ama başka yere girmedim. Sonra kızlara şifreyle benim olduğumu anlatmaya çalıştım. Çek de durumu bildiği için gönderme yapmıştım ona. Ama neyse sorun kalmadığına göre..

bencede sorun yok güzel sohbet olduğu sürewce

çıkacam birazdan...arkadaşlarla bişiler yapasım var herkess dolu...eşimde geç gelecekmiş .pöfüüüüüü

ipek evin sıcak oluyorsa uzun yaptırabilirsin daha güzel duruyor uzunn

ipek evin sıcak oluyorsa uzun yaptırabilirsin daha güzel duruyor uzunn

Bizim ev kışın daha sıcak. Fabrikadan ısıtmalı. Karda kışta askılı oturuyorum evde. Ben de öyle düşündüm aslında uzun daha güzel duruo diye.

Bizim ev kışın daha sıcak. Fabrikadan ısıtmalı. Karda kışta askılı oturuyorum evde. Ben de öyle düşündüm aslında uzun daha güzel duruo diye.

madem öyle uzun yaptır bence kısa perde olunca bişiler eksik gibi geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…