Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

hah işte bu :109::109::109::109::109:

nasıl sence?

yüksek müsadenizle bir ohaaaaa çekmek istiyorum sayın seyirciler
17 bine araba alınır vicdansız. o kadar parayı parmağına takıp gezmeye gönlün nasıl el verecek

yüksek müsadenizle bir ohaaaaa çekmek istiyorum sayın seyirciler
17 bine araba alınır vicdansız. o kadar parayı parmağına takıp gezmeye gönlün nasıl el verecek

ya ben al demedim Trde üretilmiyormuş özel yapımmış bu nette görmüştüm böyle açıp açıp bakıyodum filan o da tamam alırız dedi ama beklemen lazım dedi sonra gtmiş sormuş 17bine yapılır demiş adam

harika, muhteşem, olağanüstü, harikulade, fevkalade

değil mi ama değil mi ya? böyle bir şeyi parmağına takmak istemez miydin kızım işte ağzımın suları aka aka bakıyodum ben buna her gün

şu anki tek taşım klasik bir şey bunu takınca totom göğe ercek

gerçekten sanat eseri gibi.. yakışır sana beee:89::89:

gerçekten sanat eseri gibi.. yakışır sana beee:89::89:

takınca hemen elimdeyken atarım

ama beni yanlış anlamadın dimi yolcum aklıma bir an şu kocacıktan hediyeler geldi de fiyat falan da söyledim de heyecanla söyledim yanlış anlama hava atmak falan değil zaten kocam da biriktirmiş sanırım onu 1 yıldır :26:

aaaaa aşk olsun. hiç öyle birşey düşünmedim. kendini onunla nasıl bir tutuyorsun. senin kalbinin temizliğini biliyorum ben. sohbet ediyoruz işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…