Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

hımm olsun kuzumm ben 2,5 yıldır bekliyorum hemde daha zor şartlarda geçer o da inşallah üzülme arada sevgi saygı olsun yeterki

İnşallah 365 gün canımm çabuk geçer inşallah seninde hakkında hayırlısı olsun inşallah canım

Sanırım büyük bir sınavdan geçeceğiz ikimizde :26: Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim tatlım.. En büyük görev bana düşüyorr sanırım burada sabırlı olarak.. Sağ salim gidip gelir inşallah. Ne güzell Tekirdağ'da yapmış askerliğini :) Nerde oturuyorsun bilmiyorum ama hep ettiğim dua marmara bölgesi veya marmara bölgesine yakın bir yer olur inşallah.. Eee sizin düğünde yakındır ozaman

neee vuu allahtan korkun beaaa nere gidiyom

Yok kuzenimin arkadaşının tanıdığı doğum yapmış haayyyydaaa oraya..
Yok kuzenim kaşını alamamış yardıma gidiyorum hayyydaaaaa oraya...
Yok arkadaşım elbise seçememiş haydaaaa oraya..

Haahahaha, dövecek şimdi beni

Palavraninda boylesi duyulmadi

Sen yine de kendini her duruma hazırla.Batıya çıkar inşallah diye şartlandırma kendini..
Hayırlısıyla yapıp gelecek inşallah diye bak konuya..
Aynen öyle mecho , sana bu olayda çok çok iş düşüyor. Öncelikle ağlamalardan zırlamalardan uzak dur..
Özlediğini sesinin tınısıyla belli et gülümseyişlerinle içinin titremesiyle belli etki , bu onun daha çok hoşuna gider ve aklı sende kalmaz..
Valla ben sık sık görüştüğüm için problem olmadı nerede olduğunun..
Yakın sayılır , sürpriz bir teklif bekliyorum zaman kolluyorum artık .. gelirse ne diyim joker hakkımı mı kullanayım yoksa he

Hahahaha benimki duysa keser beni..
Duyamaz ki duyamaz ki...

İnsalah canim sagoll

İnsalah canim sagoll

Canımsınn

Bu yazdıklarını okurken derin bir nefes çektim de okudum aynen dediğin gibi hayırlısıyla yapıp gelsin.. sende öyle dua etmişsindir mutlaka yakın yere düşse diye Abooo baya görevim var..

Süprizi bekliyorsan demekki hissetmişsin birşeyler varr Joker hakkı mı jagger güldürdün beni en rahat olduğumuz yer hehehe aynen duyamazlar sana bişi itiraf edeyim mi? bazen böyle yazıyordun ya önceden sana selam vermekten çekiniyordum aslında sıcakkanlı konuşkan biriymişsin çok memnun oldum tanıştığıma

Ay canım ben sana mecho diyesim geliyor makinesin diye..
Genelde herkes böyle düşünüyor. Konuşma tarzımdan biraz ukala gibi algılanabiliyorum ama alakam yok.
Bana takıl hayatını yaşa tarzında sloganım var Bende memnum oldum..

Evet artık bekliyorum hediyeler gümüş kolyelerden başladı altın kolyelere kadar çıktı.Şimdi sıra tek taş da hahaha
Şaka bir yana tabi, önce herşeyimizi bir sağlama oturtalım geri kolay iş..

İnan geçiyor , yeter ki sabredin..
Ha bir de kendinie ezdirtmesin.. Hakkını savunan ve düşüncelerini rahatça komutanıyla bile paylaşabilen kişi olsun ..
Hem sevilir hem de göz önünde bulunur
Düşünsene seninki böyle yapa yapa askerliği benimseyip , geri kalan hayatına asker olarak devam etmek istese tepkin ne olurdu

İstediğini diyebilirsin sorun yok eylülde evma diyor birkaç yorumuna da denk geldim ama gerçekçi olduğu için çokta öyle anlamadım slogan süpermiş en güzeli hayatta yapılacak bu zatiii Hayırlısı olsun herşey için askerden de yeni gelmiş normal hayata alışma süreci varr.. İş güç yönü var.. Anladığım kadarıyla az bi zaman kalmış

Yok boğa burcu zaten bir üst devreleri dize getirip, alayla iyi anlaşan biri olacağına çok eminim.. Komutanlarıda sevdirir mi kendini bilemicem ama onu daha gitmeden düşünüyor kii düşünmüyor değil haniii bir yandan zor asker eşi olmak doğuya falan göreve gittiğinde aklın hep onda olacak vs bissürü şey... Ama onlar açısından baktığında iş bulma derdi yok.. Çevre edinmiş olacaklar.. Devlet güvenceleri varr vb. vb. Açıkçası ben pekte olumlu bakmadım o konu öyle kapanmıştı. dahada gündeme gelmedi.:26: senin ki öyle birşey mi düşünüyor?

Yok yahu benimkinin öyle bir düşüncesi yok , öyle yazarken aklıam geldi sana bir sorayım dedim..
O eylül var ya o eylül fenalık kraliçesi gibi..
Evet bakalım hayırlı artık

Ooooo sen çıkmışsın ama yalnız mı kaldım ben, yarın yakalarım sizi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…