tatlı annleer!!burdan bebeklernze sesleninn=)

e_didem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2007
47
0
evet benm güzl annlerrm bebeklrnze olan svgyi aşkı burdan önce onlara dha snra hrkese haykrmaya ne dersniiz? bebeklrnz için hoş bi hatıra deil mi..kçk olmalarına rağmen emnm bebişlerniz bnu hissedip uyklarnda gülümseycktiir..a.syerimseniben

ben başlayayım o zaman:

ee bee yavruummm, ucundan azıcık göster bir kere oranı yaaa... çatlattın beni kaç haftadır..:roflol:

bende sesleneyim guzel kizimaa
annesinin melegiii senin o tepiklerin hesabini cikincii isirarak soracagimm
nerenle vuruyon o guzel tepmelerini hee yavrumm
baban dort gozle yolunu gozluyooo tabii annendee ama icimde olmana oyle alistimkii cikincaa oradaki hareketlilikk bi an huzun verecek bana
ama kokunu duyacagim ya dunyalara bedell annecimmm
hayirla ve saglikla gell guzel elifimm

canimmm, ecrinimm şimdi olduğu gibi kipirtilarin hiç bitmesinn annemm, bitmesin ki içimde olduğunu hissedeyim.

ben devam ediyim bari:

" oglum mu desem kizim mi desem bilemiyorum ....kizim ya da oglum olsan farketmez, seni cok seviyorum ve ölene dek sevecegim...."

ben dogum yapmis bir anneyim ama bebegime soylemeden edemeyecegim Canim kizim senin guzel gulusunle uyanmak gozumu acinca o guzel kara gozlerini gormeyi nasil seviniyorun sabahi iple cekiyorum sana kavusmak icin simdi geceler daha uzun sanki iyiki dogurmusum seni kadife kafam benim mercimek prensesim seni sonsuza kadar degil sonsuzdan sonrada sevmek icin bekliyor olucam YUCE ALLAHIM SU MUBAREK GUNLERDE BEBEK ISTEYEN TUM ARKADASLARIMIZIN DUASINI KABUL ET SIRMA SACLILARI YOLA CIKSIN ARTIK ,SEN HERSEYE KADIRSIN..........

canım minicik kelebegim bilsen senin için ne çabalar verdim nekadar istedim seni ama Allahıma şükürler olsun ki sonunda seni bize verdi.canım kızım seni daha öpüp koklamadan,emzirmeden,henüz yüzünü görmeden öyle seviyorum ki canımdan çok.az kaldı kavuşmamıza annecigim seni dört gözle bekliyoruz melegim.

olmayan ama olacak olan bebegime melegime seslenim

oyle bir istekki bendeki oyle bir sabirki yuregimdeki bedenimdeki gelecegin gunu sabirla bekliyorum icime dusecegin o gunu seni sabirla bekliyorum...
ne dilimdeki kelimeler anlatir varolacagini bildigim halde yoklugunu nede olacagin gunun hayalini...en guzel derdim sensin bebegim!

gel artik dus artik icime hissedim seni icimde ruhumda tenimde...hayirla gel bebegim saglikla mutlulukla...

arkadaşım öncelikle bu başlığı açtığın için çok teşekkürler şimdide sıra kızımda (annesinin kuzusu canım kızım benim seni çok merak ediyoruz hepimiz seni sabırsızlıkla bekliyoruz iyi ol emi bebeğim güzel kızım elif yüsra mmmmmm sen bizim hayat ışığımızsın )

ne güzel dile getirmişsiniz çok duygulandım inanın....hamiş olanlar inş sağ salim alırlar ellerine meleklerini.ve ben ve benim gibi anneliği dört gözle bekliyen aday adaylarıda en kısa zamanda bu duyguları tadarız inş.....allahım en kısa zamanda sağlık ve hayırla bizlerede nasip etsin inş....tatlı anneler ve anne adayları dualarınızı bizlerden esirgemeyin olurmu.......................

ne güzel dile getirmişsiniz çok duygulandım inanın....hamiş olanlar inş sağ salim alırlar ellerine meleklerini.ve ben ve benim gibi anneliği dört gözle bekliyen aday adaylarıda en kısa zamanda bu duyguları tadarız inş.....allahım en kısa zamanda sağlık ve hayırla bizlerede nasip etsin inş....tatlı anneler ve anne adayları dualarınızı bizlerden esirgemeyin olurmu.......................

bu ramazan mübarek günde dualarim tüm anne baba olmak isteyen herkese...yarabbim sen büyüksün sen bu mübarek günlerde dualarimizi geri çevirme anne baba olmak isteyen herkese tez vakkitte bu duyguyu yasat.kimsenin kucagini yavrusuz koyma..isteyen herkese tez vakitte sen evlat ver yarabbim.allahim hamile olan bizleride bir hisimda saglikla kurtar yarabbim.saglikli dogumlar nasip eyle saglikli eli ayagi düzgün hayirli evlatlar nasip eyle yarabbim..peygamber efendimizin yüzü suyu hürmetine sen dualarimizi kabul et büyük allahim..
Aminnnnnnnnnn

bu dualarim hepimiz için

ŞİMDİDE KIZIMA SESLENMEK İSTİYORUM....
:Saruboceq:senağlama...........GÜZEL KIZIM...MİNİK KUZUM...ANNESİNİN MELEĞİ...BABASININ BİTANESİ....SENİ ÇOK MERAK EDİYORUZ ANNEM....MİS KOKULUM...KUŞ ÜZÜMÜN...TATLI KUŞUM...SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN...SANA CİCİŞLER ALDIK...SANA OYUNCAKLAR ALDIK...CANIMMMMM...SENİ ÇOK SEVİYORUZZZZ...BENDE BABANDA SENİ ÇOK ÖPÜYORUZ..GÜZELLER GÜZELİ KIZIMIZ BİZİM...İÇERDE AC KALMA TAMAMMI...İYİCE YEE KARNINI DOYUR...TOMBİŞ TOMBİŞ GELLL SAĞLIKLA GELLLLL BİZE EMİ KIZIM...GÜZELLER GÜZELİM BENİMsenağlama:nazar:

(BU SÖZLERİ SÖYLERKEN NASILDA OYNADIN İÇİMDE ŞİMDİ DUYDUN DİMİ ANNENİ)

arkadaşım öncelikle bu başlığı açtığın için çok teşekkürler şimdide sıra kızımda (annesinin kuzusu canım kızım benim seni çok merak ediyoruz hepimiz seni sabırsızlıkla bekliyoruz iyi ol emi bebeğim güzel kızım elif yüsra mmmmmm sen bizim hayat ışığımızsın )

ben teşekkr edrm bebeğnze burdan seslendiinz için:eek: inş sağlkla kavşrsun bebğnegamyoncuiremsu

ben de dua ediorum aynı zamanda inanıorum ki en kısa zmnda bebşnz size geleceğni müjdeleycekk:1hug:

bebeğim kavuşmamıza çok az kaldı ne olur sağlığınla gel artık, seni çok özledim.........

babanda seni çok çok çok özledi annecim, unuttuğum için özür dilerim......kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X