tatilllll

zelibon

İKİZ ANASI :)
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2014
8.630
6.513
37
arkadaşlar sizce 5 yıldızlı otelde tatil mi yoksa gitmediğiniz bodrumda tatil mi?eşim bodruma verceğimiz parayı alanyada antalyada 5 yıldızlı otele verelim diyor.bende bodrumu görmek istiyorum..birde bodrumda petunya beach resort yada bodrum beach resorta giden var mı??bu arada en fazla 2.300 e kadar para ayırdık...

sızın tatılden ne bekledıgınıze baglı.Konforlu bır otel mı yoksa yenı yer gormek mi? Bodrumda 4 yıldızlı konforlu oteller de var.Alanyadan pek mısafırler memnun olmaz.Mesala cok sıcaktır Alanya,denızı de Bodrum kadar guzel degıldır.Ama otellerı tabı daha luks.

o zaman tatili yarıya bölün
bir kaç gün alanyada birkaç gün bodruma gidin

İyi ama 5 yıldızlı oteller dediğiniz miktarın üstüne çıkıyor ayrıca bodrum pahalıda antalyamı ucuz ? bence sizin baktığınız oteller 5 yıldızlı değildir..

Eğerki otelde durmayacağım gezip dolaşacağım diyorsanız 5 yıldızlı otele o kadar para vermek mantıksız çünkü muhtemelen sabah kahvaltıdan sonra çıkacaksınız ve birtek akşam yemeğine ve yatmaya otele gideceksiniz. Yok ben tüm günümü otelde geçiricem hiç dışarı çıkmayacağım diyorsanız da en az bi 500 TL'yi daha gözden çıkarmanız gerek güzel ve konforlu bir tatil için.

kesınlıkle bodrum bız balayında oradaydık yalıkavak hotelımız 5 yıldızlıydı hersey mukemmeldı heryerı gezdık gumbet ıse berbattı dunyada cehennem orası sanırım mıgdem bulandı gorduklerımden sonra cunku

evet işte eşim aynı paraua daha iyi otelde kalalım dşyor.bodrumda zaten çok büyük otel yok ets tura falan baktık.yeni yer görmek daha iyi gibi geliyor..

aa gümbet neden kötü..

Bodrum beach plaja çok yakın, barlar sokağına uzak.
Butik otel tercih edin derim biraz pahalı olur ama hem kafa dinlersin hem çoluk çocuk sesi çekmezsin.
Illa otel dersende royal asarlık derim.

Gümbette neyden miden bulandı?
%80 Paralı turist var fransız kaynıyodu geçen yaz ondan öncede öyleydi.
Yalıkavakta eğlence adına pekbişey yok.
Tercih meselesi tabi bu

Bodrum beach plaja çok yakın, barlar sokağına uzak.
Butik otel tercih edin derim biraz pahalı olur ama hem kafa dinlersin hem çoluk çocuk sesi çekmezsin.
Illa otel dersende royal asarlık derim.
teşekkür ederim fikirlerin için..royal asırlıga hemen bakıyorum bodrum beach heryere yakın olduğu için dikkatimi çekti.çünkü otele bağlı olmak istemiyorum

yalıkavakta evet eylence mekanı yok ta gumbette yasam tarzı denılen sey yada bambaska bı dunya vardı

hatta eslerıyle balayına gelıp alkol alıp sen ona baktın bu sana baktı deyıp kavga edenlerede tanık olduk benı buldu yada boyle seyler bılmıorum

yalıkavak tan gumbet 15 dk arabayla bız komple gezmıştık ama kalacagınız hotel önemli cok herseyıyle hıtap etmelı

tabı bunlar benım nacızane goruslerım herkes farklı dusunuyordur tercıh sızın tabıkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…