tatilden sonra oğlumun düzeni bozuldu:((((

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
kızlar izmire gidip geldikten sonra oğlumun uyku düzeni bozuldu yaa orda akşamları uyuyordu son 2 gün kala uyumamaya başladı eve geldik şimdide geceleri çok sık kalkıo emziriyorum uyuyo yatırıyorum 5 dk sonra kalkıo hemen çıldırıcam artık eskiden böle deildi gece gündüzü ayırt eder gibi uyuyordu akşamları neden böle oldu yaaa yanıma aldım birkaçç kez azıcık uyuyabileyim die o zaman uyuyor sıpa en azından kalkmamış oluyorum ama alışacak diyede korkuyorum yanıma napsam bilemedim sizinkiler gece kaçta uyuyorlar ben özellikle oyalıyorum 5 ten sonra 8 9 a kadar uyutmuyorum gece uyusun diye ama yokk sizler napıyorsunuzz fikirlerinize ihtiyacım varr :çok üzgünüm:

benim oğlum da aynı şekilde.ne zaman tatile gitsek eve gelince düzeni bozuluyor.bayramda tatile gitmiştik.eve geldik 1-2 hfta eziyet etti.snra düzeldi.misafirde sevmez bizimki.misafir gelince de huysuzlanıyor.düzelir canım senin oğlan da merak etme.

benimkide böyle yapmıştı. uzun bir yolculuktu bizimki 9 saat.gittikten sonraki gece aynı seninki gibi yanından hiç kalkamadım. sürekli uyandı. tam kendini topladı gece uyuyo derken geri döndük. bu seferde evde 1 hafta boyu hiç gündüz uyumadı. daha 2 aylık düşün. ben böyle kalacak sanıyodum da korkuyodum. düzeldi sonra merak etme.. şimdi bayrama yine yolculuk var busefer 11 saat. çok korkuyorum çokk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…