Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri tatilde napcaz

sky56

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2010
38
0
Arkadaşlar ben pazar günü tatile gideceğim malum göğüsler küçük 75 dolguluyu bi tam dolduramıo napcam yardım edin ne giycem senağlamasenağlama:gitme:

straplez bikini bu duruma hızır gibi yetişio opuyorumnanaktan
ben öyle kullanıyorum :-)

straplezi ben beğenmedim ya iyice sıkıştırdı ve hiç göğsüm yok gibi durdu benimki .ok küçük olduğundanmu acaba:KK43:

aslında straplezz tam olarak küçük göğüslere ideal
daha bi şirin oluo:))
ama istersen dolgulu al baya sütyen gibi olanlar var blli olmuyor dışardan bakınca
ayyıldızda mevcuttu benim bildiğim bi git sor

benim bi traf 75 dieri 70
onalrın çoğunda kçük bir yer var içindeki ince süngeri çıakrtmak isteyen olur diye. bende göğüs pedleri var. onalrı o delikten sağ tarfa sokuyorum. eşitlik sağlıyorum. böyle yapabilirsin. yardımcı olur

Ya arkadaşlar babam ne mayo ne bikini giymeme izin verio napcam ya çıldırmak üzereyimm:mymeka:

kısa şortlar var onlardan giy. kısa şortada izin vermezse diz kapağında olan şortlar var onlardan giyin. yada tayt giy üstünede tişört falan.

bikini giyiceksen ten ve komda var dolgulu destekli ben aldım çok memnunum eğer baban bikini mayo yok demişse adidas nike gibi markalara ya da mevcutsa hatta onların outletlerine git ve oradan yüzerken giyebiliceğin mayo kumaşı gibi şortlar etek şortlar taytlar ve hatta askılı sıfır kollu modeller oluyor onlardan al bu sorunu çözer sanırım....

yalnız bu dediklerim denizde giymek için özel üretim filan değil sadece normal penye bir şort ya da tayttan daha düzgün bir görünüm açısından tercih edebilirsin die önerdim oraya gidip de yüzmek için şort deme öyle bişi olmayabilir bundan emin değilim.

kızlr straplez bkiniler büyük göğüslüler içndr çünkü toparlar ve braz daha küçük gösterir. milliyet gaztsnde okumştm. eğer alıcaksan destekli almalısın cnm:kahve:

kızlr straplez bkiniler büyük göğüslüler içndr çünkü toparlar ve braz daha küçük gösterir. milliyet gaztsnde okumştm. eğer alıcaksan destekli almalısın cnm:kahve:

emin olma bu kadar :icecream: benim arkadaşım var benden küçük 90 takıyor -tatlicadiarzu- aynı bikiniyi aldık bilmeden ama o kullanamıyor çünkü felaket kötü durdu naniknanik bende güzel durdu ama onda bikini aşağı indi resmen ve giymek istmiyor onu bence 80 i geçen göğüs kesinlikle takmasın straplez kötü duruyor.. ki 90 beden dik göğüsten bahsediyorum 15 yaşında kız.. onda kötü durdu kimbilir kimlerde nasıl durur sırnaşık şey

X