tatil ?

Merhaba, ben aydınlıyım.Kuşadasından. Didime mi gitmeyi düşünüyorsunuz yoksa kuşadasında mı?

Alaçatının butik otelleri kalp ben :)))) Bence kesinlikle alaçatıya bakmalısınız.Çarşısı filanda güzeldir,o şirinlikten ölen kalabalıktan uzak balkonlu odalara sahip,çeşidi bol misss kahvaltılı ve uygun fiyatlı alaçatıııııı :)))) Ay reklamını yapmışım gibi oldu ama inanılmaz severim ve başka biyere gitmeyi hiç düşünmedim.Bence Booking sitesinden alaçatıdaki oteller için tarih aralığı ve kalıcak kişi sayısını yazarak en uygun fiyatlı oteli bulursunuz.Hepsinde kahvaltı dahil fiyattır ve muhtemelen çoğunda kalmışımdır,kahvaltılarıda harikadır.

canım alaçatı da tavsiye edeceğin otel var mı ?
özelden yazabilirsin.

Bizde bu sene bodrum mazikoyde bir yere gittik,gunluk kisi basi 3 ogun yemek 100tl,yemekler acik bufe degil oglen zeytinyagli yemekler,aksam balik,kofte,tavuk seciyosun,icecekler ekstra ama oyle cok pahali degil.odalar eski ama temiz,horoz sesiyle uyaniyosun.denizi bir harika tam kafa dinlemelik ama kart gecmiyor.

canım otel adı verebilir misin ?

Kuşadasından neden vazgeçtiniz ki? Bodrum ve Alaçatı ya göre daha ucuz.Biz bu yaz bodrum ve Alaçatı ya gittik.Butik otellerde kaldık.Ama sanırım kişi başı 60 civarı diyordun.Biraz zor olabilir bu fiyata sezonda.

Kuşadasından neden vazgeçtiniz ki? Bodrum ve Alaçatı ya göre daha ucuz.Biz bu yaz bodrum ve Alaçatı ya gittik.Butik otellerde kaldık.Ama sanırım kişi başı 60 civarı diyordun.Biraz zor olabilir bu fiyata sezonda.

doğru düzgün bir otel bulamadık işin doğrusu.
bir de gidip gelenler denizinin çok dalgalı olduğunu söyledi.
alaçatı, çeşme filan olsun dedik ama yine de belli olmaz.

Biraz farkli dertle geldim bu sefer. Arkadaslar aydin tarafina gitmek istiyoruz ama cok pahali olmayan temiz bir otel bulmak istiyorum. En fazla yarim pansiyon olmasi yeter. Zaten tum gun otelden disarda gezmekle gececek. Oyle 5 yildizli hersey dahil bir tatile gerek yok. Amacim o civardaki gezilecek yerleri gezmek,belki bir iki gunde denize girmek. Internetten baktigim kadariyla ucuz oteller cok kotu durumda. Biraz orta halli olsun dersek otele ayirdigim miktari asiyor. Aydin merkezde misafirhanede kalsak denize uzak kaliyor. Ya cok sıkıldım nerdeyse bu tatil isini tamamen iptal edicem. Soyle hem temiz hem denize yakin sabah ve ogle yemegi olan hem gezip hem dinlenecegimiz bir yer var midir:110: izmir aydin civarinda ?
valla bacım kendini sıkma uyumak bile bir tatil olabilir eşinle bulunduğunuz yerleri gex ekonomik olarak kötü olmaktansa hiç kasma derim...

Rüzgar varsa her yerde dalga olur :) Kuşadasının denizi kumdur, güzeldir. Alaçatı da ciddi bütçe ayırmamız gerek.Ben geleli 2hafta olmadı. Tabii araştırırsınz yine.Umarım Gönlünüze göre bir yer bulursunuz.

X