tatil ?

Kuşadası güzelçamlı ya da davutlarda uygun pansiyonlar bulabilirsiniz. Didim altınkum civarı uygundur yine. İlla aydın olsun diyorsanız buralar olur.

Biraz daha ilerlerseniz milas ören hem ucuz hem sakin bir beldedir. Çökertme de aynı şekilde.

Tamda guzelcamlida bir yer buldum. Insallah umdugum gibi olur.

Canım tur şirketlerinden baktın mı? Oralardan çok uygun oluyor fiyatlar. Biz be sene erken rezervasyonla bodrumda bir otele gittik. Otel mükemmeldi hem de 2 kişi 8 gece 1.500 tl'ye.

Baktim ama tur sirketinden ayarlamak istemedim direkt oteli arayip on rezervasyon yaptirdim bakalim

Canım tur şirketlerinden baktın mı? Oralardan çok uygun oluyor fiyatlar. Biz be sene erken rezervasyonla bodrumda bir otele gittik. Otel mükemmeldi hem de 2 kişi 8 gece 1.500 tl'ye.
Hangi tur hangi otel acaba bizde muğla akyakada düşünüyorduk ama pahalı epeyce bodrumda olabilir

Bizde bu sene bodrum mazikoyde bir yere gittik,gunluk kisi basi 3 ogun yemek 100tl,yemekler acik bufe degil oglen zeytinyagli yemekler,aksam balik,kofte,tavuk seciyosun,icecekler ekstra ama oyle cok pahali degil.odalar eski ama temiz,horoz sesiyle uyaniyosun.denizi bir harika tam kafa dinlemelik ama kart gecmiyor.

Bizde bu sene bodrum mazikoyde bir yere gittik,gunluk kisi basi 3 ogun yemek 100tl,yemekler acik bufe degil oglen zeytinyagli yemekler,aksam balik,kofte,tavuk seciyosun,icecekler ekstra ama oyle cok pahali degil.odalar eski ama temiz,horoz sesiyle uyaniyosun.denizi bir harika tam kafa dinlemelik ama kart gecmiyor.

Bodrumu hic dusunmuyorum belki gun icinde gidip gezip gelebiliriz :)

canım aydın merkez didim ve kuşadasına çok uzak kalır deniz için bence izmirin selçuk ilçesi, kuşadası, didimi düşünmelisin. ben olsam bir haftalık tatilimin
1 gününü kuşadasında
1 gününü didimde
1 gününü aydının diğer ilçelerini gezmekle geçirirdim.
mesala aydın merkez, nazilli, söke çok güzeldir.
diğer 4 günü güzel İZMİR'ime ayırırdım.
1 gününü selçukta
1 gün alaçatı/çeşme
1 gün seferihisar/urla
1 gün konak/alsancak/karşıyaka ahh ahh meleketimden 10 saat uzaktayım daha yeni tatildem geldim ama hala gözümde tütüyor

canım aydın merkez didim ve kuşadasına çok uzak kalır deniz için bence izmirin selçuk ilçesi, kuşadası, didimi düşünmelisin. ben olsam bir haftalık tatilimin
1 gününü kuşadasında
1 gününü didimde
1 gününü aydının diğer ilçelerini gezmekle geçirirdim.
mesala aydın merkez, nazilli, söke çok güzeldir.
diğer 4 günü güzel İZMİR'ime ayırırdım.
1 gününü selçukta
1 gün alaçatı/çeşme
1 gün seferihisar/urla
1 gün konak/alsancak/karşıyaka ahh ahh meleketimden 10 saat uzaktayım daha yeni tatildem geldim ama hala gözümde tütüyor

Biliyomusun bu onerin tam da benim istedigim sey ama soyle bir sorun var bu yerlerin hepsinde birer gun kalacak yer ayarlamak cok zor. Cunku hic bilmiyorum oralari. Bizde soyle dusunduk otel yarim pansiyon olsun sanahtan denize girer kahvalti yapar hergun farkli bir yeri gezer geliriz.

Biliyomusun bu onerin tam da benim istedigim sey ama soyle bir sorun var bu yerlerin hepsinde birer gun kalacak yer ayarlamak cok zor. Cunku hic bilmiyorum oralari. Bizde soyle dusunduk otel yarim pansiyon olsun sanahtan denize girer kahvalti yapar hergun farkli bir yeri gezer geliriz.
canım merkezi aydında merkezi bir yer ayarlarsan orda kalıp gidip gelebilirsin mesela kuşadasında ayarla pansiyonu didime git başka gün izmire geçeceğin gün aydına git akşamına izmirde kalırsın gibi program yapmak basit.

Alaçatının butik otelleri kalp ben :)))) Bence kesinlikle alaçatıya bakmalısınız.Çarşısı filanda güzeldir,o şirinlikten ölen kalabalıktan uzak balkonlu odalara sahip,çeşidi bol misss kahvaltılı ve uygun fiyatlı alaçatıııııı :)))) Ay reklamını yapmışım gibi oldu ama inanılmaz severim ve başka biyere gitmeyi hiç düşünmedim.Bence Booking sitesinden alaçatıdaki oteller için tarih aralığı ve kalıcak kişi sayısını yazarak en uygun fiyatlı oteli bulursunuz.Hepsinde kahvaltı dahil fiyattır ve muhtemelen çoğunda kalmışımdır,kahvaltılarıda harikadır.

X