Tatil yerii çin kutsal mekan isteyenler

suzan6638

Zeynep im geliyor Alperen im abi oluyor
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2012
5.522
541
34
Tatil yeri için benim gibi Mekke , Medine yi görmek isteyenler
bu sene hiç bir yer degil ÖMRÜMDE ilk kez gitmeyi çoooook istedigim yere gitmeyi istiiiiiyooorumm
KABE Yİ ŞERİF İ İNŞALLAH...TABİKİ SON BAHARDA yoksa sıcaklardan eriyip geliriz MAZALLAH

Nasip olursa biz haziran 16 da yolcuyuz mekkeye.tam sıcaklarda ordayız hemde çocuklarla,ama olsun orası her halükarda güzeldir..allah herkese nasip etsin inşallah.

Allah en kısa zamanda nasip etsin arkadaşım..İnan buna Rabbim orada her türlü kolaylığı sağlıyor yazın bile gitsen o huzurda kaybolup gidersin.. bende cocuklarimla gitmeyi çok istiyorum...sabırsızlıkla...coşuyor içim..

Nasip olursa biz haziran 16 da yolcuyuz mekkeye.tam sıcaklarda ordayız hemde çocuklarla,ama olsun orası her halükarda güzeldir..allah herkese nasip etsin inşallah.

allah razı olsun gec gordum ama olsun kadır gecemızdemıs gormekk hayırlıkandıller canım bacılarımmm ınsl..bırgun bende gıderımm cokkk ıstıyorum hamıle kalıpda karnımda bebegımle tavaf yapmayıııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…