Tatil planı...

elif liva

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2016
9
10
Günaydın arkadaşlar. Size sormak istediğim birşey var. Ağustosun ikinci haftası eşimle kuşadasına tatile gitmeyi düşünüyoruz. Bu arada daha yeni evliyim 9 ay oldu. Okul zamanı evlendik eşim öğretmen olduğundan tatile gidemedik bu tatil bir nevi balayı olacak bize. Asıl sormak istediğim kuşadası civarında daha önce gittiğiniz memnun kaldığınız bir otel var mı? Birazda muhafazakar olsun istiyoruz içkili ortamdan uzak olsun. Bide tatil için yanımıza ne gibi şeyler alalım. Önerisi olan varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Tatil sitelerinden arastirma yapin butcenize gore fotograflarinida gorursunuz.

Tatil icin mayo terlik gunes kremi gideceginiz otele gore havlu vs degisir.

Iyi tatiller.

Tatil siteleri var orada oteller hakkında ve içerikleri hakkında bilgileri var, bakabilirsiniz.
Kısa süre önce tatilden döndüm ve bir sürü ıvır zıvır götürmüş biri olarak giyeceginizden fazla kıyafet almayın derim.
Resmen 3 bavulla gittim döndüm tatilden anam agladı !
Alacagınız şeyler kıyafetleriniz, güneş kreminiz, deniz kıyafetleriniz bu kadar.
Alkölsüz Herşey dahil konsepti olan otelleri seçerseniz rahat edersiniz, çocukta yok zaten dedigim gibi çok fazla eşya ile gitmeyin kafi :)

otellerle ilgili birçok site var bence ordan bakın daha sağlıklı olur
Burada size otel öneren biri olur sonra oteli beğenmezsiniz o tatil size zehir olur
hiç gerek yok bence

Tatil siteleri var orada oteller hakkında ve içerikleri hakkında bilgileri var, bakabilirsiniz.
Kısa süre önce tatilden döndüm ve bir sürü ıvır zıvır götürmüş biri olarak giyeceginizden fazla kıyafet almayın derim.
Resmen 3 bavulla gittim döndüm tatilden anam agladı !
Alacagınız şeyler kıyafetleriniz, güneş kreminiz, deniz kıyafetleriniz bu kadar.
Alkölsüz Herşey dahil konsepti olan otelleri seçerseniz rahat edersiniz, çocukta yok zaten dedigim gibi çok fazla eşya ile gitmeyin kafi :)
Tatil sitelerinden baktım daha önce gitmediğimiz bir yer seçtiğimiz otelin dağ başında bir yer olmasından korkuyoruz :)

tatil sitelerinden bakabilirsiniz, muhafazakar otel çok bilgim yok açıkçası.
ya da tur şirketleri oluyor reklama girmezse ets mesela, gidip bilgi alabilir hatta oralarda da yaptırabilirsiniz rezervasyonunuzu.
götüreceğiniz eşya da güneş kremi terlik gözlük deniz-havuz kıyafeti günlük kıyafet otelin seçeneklerine göre havlu.. daha fazlasına gerek yok.
şimdiden iyi tatiller :)

Günaydın arkadaşlar. Size sormak istediğim birşey var. Ağustosun ikinci haftası eşimle kuşadasına tatile gitmeyi düşünüyoruz. Bu arada daha yeni evliyim 9 ay oldu. Okul zamanı evlendik eşim öğretmen olduğundan tatile gidemedik bu tatil bir nevi balayı olacak bize. Asıl sormak istediğim kuşadası civarında daha önce gittiğiniz memnun kaldığınız bir otel var mı? Birazda muhafazakar olsun istiyoruz içkili ortamdan uzak olsun. Bide tatil için yanımıza ne gibi şeyler alalım. Önerisi olan varsa yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
alkolsuz ancak apart otel bulursunuz ama bence alkollu konseptte oteller her daım daha guzel oluyor içmek zoprunda değilsiniz sonuçta.
kapalı mısınız açık mı bılmıyorum , her halukarda mayo almanız sart plaj terlıgı plaj havlusu açıksanız bırkaç sort tısort kendınıze gore yazlık elbıse yeterlı... gunes kremı de alın ılk kez gunese cıkacaksanız yanmayın...

kadınlar plajı taraflarında kiralık villa tipi daireler vardı denize çook yakın kiraları da çok yüksek değildi :kahve:

Muhafazakar oteller var elif hanım. Ama kuşadasında yok bildiğim kadarıyla. Size tavsiyem ets ile çalışmanız doğrultusunda hiçbi şekilde mağdur olmazsınız :) iyi tatiller diliyorum

Ben otel seçerken dıdınındısına kadar incelerim başka bi kaç siteden daha fiyat araştırması yaparım üstüne otelpuan ve tripadvisor gibi yerlerden puan ve yorumlara bakarım diyeceklerim bu kadar

X