Tatil önerebiliceniz

arinna82

Guru
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2008
63
7
SLM ARKADAŞLAR AGUSTOS DA ALANYAYA GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM.BANA ÖNEREBİLİCENİZ OTEL APART VB YERLERBİLİYORMUSUNUZ.HESAPLI OLSUN AMA BÜTÇEMİ SARSM:CüvCüv:ASIN....SEVGİLER

ağustos ayında ve Alanya.Daha serin biryere gitmeyi neden düşünmüyorsun.Ben 3 yıl önce temmuz ayında alanyaya gittim.Tatilimin 3. gününde bitsin artık dedim. Çünkü çokk sıcak ne deniz ne havuz serinletiyor.Serinleyebildiğim tek yer oda idi klimadan dolayı.Öyle sıcaktı ki insanların çakmakları patlıyordu.Birdaha tatil için alanyaya yada antalyaya gitmem.Bu benim fikrim tabi.Otel dersen ben oasis beach clubta yapmıştım tatilimi.pek hesaplı değil ama otel muhteşemdi.

alanyada çimen otel var tam denizin karşısın da arkadaşımm arada yol var karşıda denizz şehir merkezin de intten sitesine bakabilirsinn çok güzel temiz beğenirsin kişi başı 50 ytl sabah kahvaltısı ve akşam yemeği veriliyorrr

alanyada majesty oasis e gitmiştik biz çokk güzeldi. tatil köyü böyle, çok güzel ya bu sene de oraya gitcem. ama her dk 100 çeşit yemek var, herşey dahil bide, kilo alma ihtimali çokk fazla :a015:

X