tatil için dalyanı tercih eden var mı?

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.576
772
44
dalyana aşık oldum resmen, harika bi yer .ama denize uzak biraz. bu yüzden pek tercih edilmiyomuş ama aranızda giden vardır belki

Arkadaşım ben izmirdeyim..Tatilimi hep çeşmenin farklı yerlerinde yaparım.Msjını tesadüfen gördüm.Dalyan gözden uzak olmak isteyenler,kaçamak aşklar için ideal bir yer.yani öyle gece hayatı alışveriş sosyallik kalabalık pek fazla yok.Dalyanın denizini daha çok sporcular sörf yapmak için tercih ediyorlar.cıvıl cıvıl bir tatil istiyorsan dalyanı tercih etme derim.Daha güzel yerleri varken...

anladım canım. ben tesettürlüyüm. gece hayatı falan bize göre bişey değil zaten. eşimi akşamları ite kaka çıkarırım dışarı. kalabalık plajlarda rahat edemiyozruz pek. buranın plajı uzakmış ve genelde teknelerle gelenler oluyomuş. dalyanın doğası beni mestetti. orda tatil nasıl bi fikir olur bilemiyorum.
ilgin için teşekkür ederim

o zaman şartlarınıza uygun bir yer kafa dinlemek için ideal ayrıca orda kimse kimseye bakmıyor bile o derece yani.iyi bir seçim yaparsınız.Dogayı çok seviyorsanız Ildırı yada uğramanızı tavsiye ederim.

ben gıtmedım hatta son anda 6aylık hamıle olduum ıcın yolu uztmayalım dıe vazgectık ama pısmanda oldukcunku gercekten guzel bıyer eltım gıttı oda tesetturlu ve rahat ettını solemıstı

ben gıtmedım hatta son anda 6aylık hamıle olduum ıcın yolu uztmayalım dıe vazgectık ama pısmanda oldukcunku gercekten guzel bıyer eltım gıttı oda tesetturlu ve rahat ettını solemıstı

sadece rahat mı etmiş yoksa gerçekten güzel bi tatilmi geçirmiş eltin

dalyan muhteşem bir yer ve kalıcak yerlerde cok uygun gecelıgı 60 tlye cok temız kahvaltı dahıl bır pansıyonda kaldık. mutlaka 2 gun gecırıp burayı kesfedın

Biz bu yaz marmarisdeydik tekneyle gezi amaçlı geçtik dalyana Deniz'i kumu harika Kaya mezarlarında apayrı bi güzellik herkes görmeliii

Bence küçük kaçamaklar, 2-3 günlük kısa geziler için ideal. Çünkü doğa harikası, dünyanın en güzel plajlarından birine sahip, tarihi yerleri harika (öyle taş seyrettim geldim hissine kapılmıyorsunuz, değişik bir atmosferi var), nehirde tekne turu yapmak müthiş... Daha pek çok özelliğini sayabilirim. Ama deniz-güneş-kum olsun diyorsanız, plajın uzaklığı (ki sadece tekneyle gidiliyor, karayolu yok) ve denizin çok dalgalı olması bayabillir. İlk gittiğimizde 10 gün kalmıştık ve arabayı da almadığımız için biraz sıkılmıştık.
Şimdi ise genelde Dalyan'a yakın yerlerde uzun tatiller yapıp dönüşte Dalyan'a uğrar 2-3 gün geçiririz. Tabii herkesin zevki ayrı. Ölüdeniz aksiyonlarını, Yunan adalarının yemek ve eğlence kültürünü, Roma'nın kalabalığını, Bodrum'un alternatif çokluğunu, Çeşme'nin spor aktivitelerine seven biri olarak yazdım. Bütün gün kumsalda yatmak beni sıkıyor. Dalyan'da sabah tekneyle plaja gitseniz istediğiniz saatte dönebilirsiniz ama hadi 1 gün Kaunos 2 gün yakın çevre gezisi yaptınız, 3. gün yapılacak çok şey yok.

Minik bir düzeltme yapmak isterim, Dalyan plajına karayolu var, kendi aracınızla gidebilirsiniz ya da toplu taşıma araçlarıyla.. Sadece tekne ile geçildiğini düşünür herkes ama bu doğru değil.. Istuzu plajı diye yön tabelaları size yardımcı olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…