Taşınıyorum!

bennurxxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
49
0
mirmirmirmir kızlar daha 8 aylık evliyim.sağolsun ev sahibim bana haber vermeden evi satmış. yarın taşınıyorum çok stresliyim.nerden başlıycamı bile bilemiyorum. ayrıca duygusal olarakta etkilendim çok.evimi çok seviyodummm.

Canım ya çok üzüldüm,
Ev sahibinizin yaptığıda terbiyesizlik,
Size haber vermesi gerekirdi en az 1 ay önce sizinle görüşmeliydiki, sizde kendinizi hazırlayın bu duruma..
Hayırlısı olsun canım, bence öncelikle kırılacak eşyalarını kaldır, gazetelyip kartonlara yerleştir,
Sonra kaba eşyalar kolay,

canım kira sözleşmeniz varsa, belli bir süre, sanırım 1 ay falan çıkmak zorunda değilsin. yani senin yeni bir ev bakabilmene fırsat vermeliydi. neyse üzülme. hayırlısı olsun. belki yeni evin daha güzel olur. taşınınca ekle resimleri bakalım.

kızlar sağolun desteğiniz için. canım zaten 1 ay sonra sözleşmemiz bitiyodu.ama sonuçta bizim hiç bilgimiz olmadı.daimi kiralık vermişti bize. kıralacak eşyalarımın çoğunu topladım. zaten şirkete verdim taşıma işini. ama inanın giden emeğimemi yoksa paramamı yanayım bilemedim.dünyanın parası gitti.

bende önemli olan eşimle mutluluğum deyip atlatmaya çalışıyorum. kiracı olmak çook zor.benneyaptımki

canım iyi sen yine 8 ay içinde oturmuşsun ben balayından döndüm ve evimi 1 hafta içinde taşımak zorunda kaldım antrede gülme krizine tutulmuştum çok zor allah yardımcın olsun

bir ayin daha varmis sende 1 ay cikma o zaman adama bak ne terbiyesizlik bu
zorla cikaramaz ya bir ay daha ...allah yardimciniz olsun canim

X