Tarlusal sonrası lekelenme

Nunuco

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2015
710
969
Merhaba
16 mart tarihinden beri adet olmuyorum. Bu sebepten ve 1 senedirde gebe kalamadığım için 2 hafta önce hastaneye gittim. Beta hcg prolaktin ve amh bakıldı. Amh pko dolayısı ile zaten yüksek çıktı. Prolaktin sınırdan biraz yüksek çıktı. Gebelikte yoktu ve doktor tarlusal hap yazdı sadece. Adetin 2 yada 3. Günü gel hormon tahlili yapalım dedi. Hap perşembe günü bitti ve pazartesi damla damla lekeler geldi sadece. Aksam kesilmişti. Bugün yine peçeteye az az kan geldi ama devamı olmadı. Ağrım var ama kanama yok. Bu şekilde olan varsa bana yardımcı olabilir mi. Uzun süredir adet olmadığım için mi sökülmemiş olabilir. Beklemelimiyim ?

Merhaba
16 mart tarihinden beri adet olmuyorum. Bu sebepten ve 1 senedirde gebe kalamadığım için 2 hafta önce hastaneye gittim. Beta hcg prolaktin ve amh bakıldı. Amh pko dolayısı ile zaten yüksek çıktı. Prolaktin sınırdan biraz yüksek çıktı. Gebelikte yoktu ve doktor tarlusal hap yazdı sadece. Adetin 2 yada 3. Günü gel hormon tahlili yapalım dedi. Hap perşembe günü bitti ve pazartesi damla damla lekeler geldi sadece. Aksam kesilmişti. Bugün yine peçeteye az az kan geldi ama devamı olmadı. Ağrım var ama kanama yok. Bu şekilde olan varsa bana yardımcı olabilir mi. Uzun süredir adet olmadığım için mi sökülmemiş olabilir. Beklemelimiyim ?
Tarlusal kullaninca benimde boyle basliyordu adetim o yuzden progestani daha cok seviyorum once lekelenme ile basliyor adeti sonra söküyor bendede pko var ayni etkiyi size yapmis

Merhaba
Ilk 3 4 gun lekelenme olur tarlusal adeti 3 ila 10. Gun arasi söker bence bekleyin 10. Gune kadar

bu 1haftadır o kadar çok aynı konuyu gördüm ki ilaç alınmasına ragmen sadece lekelenme oluyo adet sökülmüyo diye nasıl bi tesadüf anlayamadım bende progestan içtim 7gündür hala gelmedi beklemedeyim noluyo bize adetsizlik dönemine mi girdik aynı anda:KK70:

bu 1haftadır o kadar çok aynı konuyu gördüm ki ilaç alınmasına ragmen sadece lekelenme oluyo adet sökülmüyo diye nasıl bi tesadüf anlayamadım bende progestan içtim 7gündür hala gelmedi beklemedeyim noluyo bize adetsizlik dönemine mi girdik aynı anda:KK70:
Bende anlamadım. Aynı şekilde konuyu açtıktan sonra bende çok sayıda aynı şeyleri okudum İnternette ve forum da.
Menapoza mi girdim diye korkmaya başladım :110:

Yanlis hatirlamiyosam sen progestani kullanmayi birakmistin canim senin durumun cok normal ilaci bitirmedin ki

Kızlar size bı tavsiye vereyim bende böyle çoğu zaman tarlusal içerek adet oluyodum aynı seylwri yaşıyodum.sonra aratirma hastesinde bir profa muayene için gittiğimde bana adet sokturuculer yerine iki gece üst üste sağlık ocağından dogum kontrol hapını 2 ser tane icmemi söyledi.daha kolay oluyorum bu şekilde sizlere de söylemek istedim faydası olur belki

X