Tarlusal kullanıp hamile olduğunu öğrenen varmı

tuceef

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2023
4
2
30
Arkadaşlar merhaba 25 gün önce kan testi yaptırmıştım gebelik çıkmadı doktorum ultrasyonlada bakmıştı yoktu adet gecikmemden dolayı tarlusal ilaç vermişti ilacı kullandım ama bitirmedim kasıklarımda çok ağrı olduğu için bıraktım ilaç bıraktıktan 8 gün sonra evde gebelik testi pozitif çıktı bugün kontrole gittim keseyi gördü ama daha çok küçük dedi bu şekilde hamile olduğunu öğrenen varmı bebeğinde herhangi bir sağlık problemi yaşayan ve problem yaşamadan hamileliği ilerleyen varmı acaba

Var. Benim arkadaşım. Aynı anlattığınız gibi benzer oldu jatta tüm ilacı kullandı. 2 gün evvel doğum yaptı 42. Haftada felan. Elhamdülillah annede bebeğide gayet sağlıklilar.

Var. Benim arkadaşım. Aynı anlattığınız gibi benzer oldu jatta tüm ilacı kullandı. 2 gün evvel doğum yaptı 42. Haftada felan. Elhamdülillah annede bebeğide gayet sağlıklilar.
Ya gerçekten o kadar fazla yorum varki insanın kafası allak bullak oluyo teşekkür ederim sağlıklı sonuçlananda doğumda gayet fazla olmuş yani

Ya gerçekten o kadar fazla yorum varki insanın kafası allak bullak oluyo teşekkür ederim sağlıklı sonuçlananda doğumda gayet fazla olmuş yani
Canı veren Allah.. nice sağlıklı ilerleyen gebelikler bi anda kayipla sonuçlanıyor. Siz dua ile Allah'tan sağlık isteyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…