''Tarihi Eser Konulu'' Foto Yarışma Anketi

''Tarihi Eser'' Konulu Foto Yarışması Anketi

• 1. ''Tarihi Eser'' Fotosu

OY: 2 1,1%
  • 2. ''Tarihi Eser'' Fotosu [COLOR="Red"]1.dhilek :hooray:[/COLOR]

OY: 71 37,6%
  • 3. ''Tarihi Eser'' Fotosu [COLOR="Red"]2.lirik güzel:hooray:[/COLOR]

OY: 43 22,8%
  • 4. ''Tarihi Eser'' Fotosu

OY: 23 12,2%
  • 5. ''Tarihi Eser'' Fotosu

OY: 3 1,6%
  • 6. ''Tarihi Eser'' Fotosu

OY: 14 7,4%
  • 7. ''Tarihi Eser'' Fotosu

OY: 11 5,8%
  • 8. ''Tarihi Eser'' Fotosu [COLOR="Red"]3.deniz0285:hooray:[/COLOR]

OY: 22 11,6%

• Ankete Katılan
    189
fotoğrafların bi çoğunu göremedim görürsem daha net bi oy kullanırım herhalde. berşulem bi el atarmısın olaya.. emek boşa gitmesin dimi... bende bi fotoğraf meraklısıyımda ''o an' ı '' yakalayanlardanım:)

oyum 2 no.lu çanakkaleye..tarihi öneminin büyük olmasından ziyade, fotoğraf çalışması çok güzel olmuş... açıyı ve komposizyonu çok güzel yakalamış.. bence başarılı bir çekim...yarışmada birinci olamasa bile kendisini bu çalışmasından dolayı kutluyorum..

diğer arkadaşlarında emeklerine sağlık....çok iyi çalışmalar var..

Benim oyumda iki numaraya gitti... Çok başarılı buldum çünkü ellerinize sağlık...

2 numaralı futoğrafı çeken arkadaşımı kutluyorum.İstisnasız hepsi güzeldi ama tabii ki bence en güzeli iki numara idi!...
Aslında net bir görüntü olsaydı 5 numaraya verebilirdim oyumu.Hikayesi ekileyici geldi!....

4 numaranın ışığı falan gayet iyi..Ben oyumu ona kullandım..Tebrikler...

oyumu kullandım yarışmacı arkadaşlara başarılar...berşuleciğim eline sağlık canım seninde...

Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın?
“Gömelim gel seni tarihe!” desem, sığmazsın.

Tüllenen mağribi, akşamları, sarsam yarana…
Yine bir şey yapabildim diyemem hatırana.

Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,
Sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber.

Mehmet Akif Ersoy
gitmek nasip olmadi yerinde görmek ,:uhm:kime ayitse cok tsk emegine canim tebrikler yerimsenibenoyum sana:hooray:a.s.

bende oyumu kullandım.
2 numara Çanakkale Anıtı...
her gittigimde tüylerimi diken diken eden,hikayesiyle beni her zaman ağlatan o muhtşem yer.
emeği geçen herkese teşekkürler,kolay gelsin a.s.

madem herkes kime oy verdiğini yazmış bende yazayım benim bu yarışmada favorim 6 nolu fotoğraftı
üç boyut olayını çok güzel yakalamış çekenin ellerine sağlık çook beğendim

oyum iki numaralı tarihi eser isimli fotoya gitti hepsi çok güzeldi kararsız kaldım ve oyumu kullandım. katılan tüm arkadaşların ellerine sağlık iyi olan kazansın...

Fotoğraflar çok güzel Ama ben defalrca baktım ve puanlayamadım
Nedeni ise uzman bi bakışım olmadığından
Daha bi fotoğrafçı gözüyle bakabilmeyi isterdim
Ancak foto meraklısı bir krdş ablası olarak az çok fikirle fotolara yorum yapayım dedim

1- Sveti Georgi Kilisesi:Sanırm sadece konuyu içeren bi kare olarak seçilmiş (fotoğrafçının eline emeğine sağlık)

2- Çanakkale Anıtı:Anıtı alış şekli tavanındaki bayrağı gösterişi arada görülen güller güzel bir kombine olmuş Sadece sol köşedeki gölge gözden kaçmış (fotoğrafçının eline emeğine sağlık)

3- Celsus Kitaplığı/Selçuk-Efes İZMİR:Çok hoş yakalanmış bir kare Sanki elle üst üste dizilmiş bir sanat Özellikle merdivenlerdeki insancıklar sanki elle konulmuş minyatür insanlar (Fotoğrafçının eline emeğine sağlık)

4- Eskişehir Kurşunlu Camii:İlk bakışta sıradan gibi görünsede aslında muhteşem bi açı yakalanmış Çok sıradışı -Acaba oy kullansam bunamı verirdim ki fisfisfis- (Fotoğrafçının eline emeğine sağlık)

5- Justinianos Köprüsü:Foto kalitesi ve sanki açısıda daha ii olabilirdi Ama yeşil mavi ve arasındaki o yapı güzel bi seçim (Fotoğrafçının eline emeğine sağlık)

6- Balıklı Göl:Gölün açısıda güzel olmuş Ama bu sol köşelerde hep bişeyler var:bbo: (Fotoğrafçının eline emeğine sağlık)

7- Tyn Katedrali:Tablo gibi Baktıça içinde gibi hissediyor insan Sanki foto karesi eğrimi birazfisfisfis (Fotoğrafçının eline emeğine sağlık)

8-Selimiye Camii: Üst açısı hoşuma gitti Biraz aşağısı kaybedilebilirdi Sadece gözkyüzü kubbe ve minareler ve minareleirn gözkyüzüne uzanışı (Fotoğrafçının eline emeğine sağlık)

Hepsi çok hoş Ama ben seçim yapamadım Bi kaçı arasında kaldım
Çalışmalrından dolayı arkadaşların hepsini tebrik ediyorum

Sitemizde ne çok fotoğraf yeteneklisi varmış. Cidden şaşırdım. Ayrıca hepsi de çok hoşuma gitti. Fotolarınız ekrandan fırlıyor hanımlar. Ellerinize gözlerize sağlık. Berşulem galiba doğuma giderken bile yarışma düzenleyeceksin :)). Sağolasın bu yarışmalar için. Yarışmacı olarak katılamasam bile (valla kendimi çok beceriksiz buluyorum her yarışmadan sonra) oylamayı kaçırmamaya çalışıyorum.
ben Balıklı Göl'e verdim oyumu, nedense perspektifi, karşıdan görülen tepe vs hoşuma gitti. Bir de insanlar girmeseymiş kadraja :). Ama yine de niyeyse içim ona ısındı. Gördüğünüz gibi tamamen hissiyatlı bir oy oldu benimki :). Profesyonel yorumu, bu işin uzmanlarına bırakıyorum. Tekrar herkesin ellerine gözlerine sağlık.

kullandım oyumu yerimseniben emeği geçen arkadaşlarıma teşekkürler..a.s.

:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:​

En iyi ışık ve çekim kalitesi 4.te bence.

Ama eser açısından 2 ye vermiştim oyumu..

bi skaryalı olarak 5. fotoğrafa gitti oyum
yakından da gördüğüm için gayet güzel bi yapı.
arkadaşlara başarılar

çanakkale anıtına verdim.ama hepsi gerçekten çok etkileyici seçim yapmak zor oldu.herkesin emeğine sağlık.

oyumu Çanakkale Anıtına verdim.. hepinize başarılar coksekeriremsu

X