''Tarihi Eser Konulu'' Foto Yarışma Anketi

''Tarihi Eser'' Konulu Foto Yarışması Anketi

• 1. ''Tarihi Eser'' Fotosu

OY: 2 1,1%
  • 2. ''Tarihi Eser'' Fotosu [COLOR="Red"]1.dhilek :hooray:[/COLOR]

OY: 71 37,6%
  • 3. ''Tarihi Eser'' Fotosu [COLOR="Red"]2.lirik güzel:hooray:[/COLOR]

OY: 43 22,8%
  • 4. ''Tarihi Eser'' Fotosu

OY: 23 12,2%
  • 5. ''Tarihi Eser'' Fotosu

OY: 3 1,6%
  • 6. ''Tarihi Eser'' Fotosu

OY: 14 7,4%
  • 7. ''Tarihi Eser'' Fotosu

OY: 11 5,8%
  • 8. ''Tarihi Eser'' Fotosu [COLOR="Red"]3.deniz0285:hooray:[/COLOR]

OY: 22 11,6%

• Ankete Katılan
    189
2 ve 3 numaralı fotoları çok başarılı buldum, ikisi arasında çok kararsızım, biraz daha düşüneyim

4 numaraya oyumu verdim.. Sadece, fotoğraf sanatı açısından baktım.. Kadrajlama bir tek bu fotoğrafta hoşuma gitti..a.s.

Yarışmacılara başarılar dilerim..

Berşulem.. Emeklerine sağlık tatlım..

resimlerin hepsi çok güzel ama ilk defa olaya duygusal açıdan degil fotograf çekimi açısından yaklaşıp üçüncü boyutu çok güzel yakalamış oldugunu düşündügüm fotoya oyumu verdim

bende oyumu üçten yana kullandımm
çok açık ve netti
herkesin emeklerine sağlık a.s.

7 hoşuma gitti aslında gönlümde başka aslan vardı ama tek unsur göz önünde bulundurmamaya çalışdım

Hepsi gerçekten güzel çalışmalar..
Olayı biraz da, fotoğraf kalitesi açısından değerlendirmek istiyorum..

Kararsızım yani şu an..

Bu sefer hepsi hoşma gitti : ) Elinize emeğinize sağlık. Oyumu henüz kullanmadım. Oy vermek yerine naçizane eleştiri yapmamda sakınca olmaz ise tüm fotorafları eletirmek isterim. Olumsuz olarak değil çekerken neye dikkat etmeleri konusunda. Bana yapılan her eleştiride inanın 1 sonraki çekimde yapılan eleştirileri dikkate alıyorum ve sonuçlarını görüyorum. Bu arada bu yarışmaya ben neden katılmadım ? benim neden haberim yok ?

Cidden çok başarılı hepsi eleştirileri yapacağım ama gende : ) hoşuma gitti : ))))

bende oyumu canaakkaleye verdim
hepsi cok güzel eserler
başarılar dilerim katılan arkadaşlarıma

Emeklerinize sağlık kızlar, çok güzel fotoğraflar çekmişsiniz.
Bende oyumu kullanmış bulunmaktayım.
Herkese başarılar diliyorum.a.s.

Emekleri için BerŞule arkadaşıma da ayrıca teşekkür ederim.Şeniz

Oyum 2 numaraya..Gerek eser. gerekse fotoğraf kalitesi açısından değerlendirdiğimi belirtmek isterim..

Diğer arkadaşları da, yarışmaya özen gösterip, emek verdikleri için kutlarım ama tek oy şansımız var malesef..

Oyumu kullandimyerimseniben emegi gecen arkadaslara tesekkurler a.s.

Aslında katılmayı istediğim bir yarışmaydı, sonra çıkmış aklımdan tatlicadiarzu Hepsi güzel ama ben daha sonra tekrar inceleyeceğim :) Şimdilik aklımda kalan 2- 3- 7 nolu fotoğraflar.
Güzel bir yarışma emek verenler sağolsunlar :)

Gerçekten hepsi güzel çekilmiş fotoğrafların .Oy kullanmakta zorlanacağız galiba :))Emeği geçen herkesi kutluyorum .Hakeden kazansın .

Son düzenleme:
eserlerin hepsi güzel tabi ama ben üçüncü fotoğrafı çok beğendim ve oyumu ona verdim a.s

X