Tanrıçanın Topiğindeki Kokoş Hatunların Çekilişi

kızlar fotograf gondermıyceksek ben de katılabılırım
nasıl bır cekılıs bu tam anlamadım

kızlar hayırlı olsun çekilişinizz ismi süper olmuş walla merak edip geldim öptüm hepiciniziopuyorumnanaktan

Canlarım ya yeni topikimizde hayırlı uğurlu olsun meleklerim benim :asigim:
Hemen bu akşam tanıtım mesajımı bende göndercem Livime :jeyyar:

ne kadar hoş bi cekiliş olmuş
hayırlı olsunzemuszemus

valla biz cekiliş için gün falan bulmakda zorlanma derecesine geldik
şuanki cekilişten sonra solugu burda alırız galibaaklinialirimsmile

bir dahaki cekilişinizde bi kaymon bayanla bekleyin bizi:jeyyar:
isterseniz tabi

aynen larisçim doğru diyosun walla komple burda oluruz tabi kabul ederlerse kaydirigubbakcemile3

aynen larisçim doğru diyosun walla komple burda oluruz tabi kabul ederlerse kaydirigubbakcemile3

+1 hediye falanmı? istesek kız
malum ordu gibiyiz:roflol::roflol:

topik sehabeleri gelcek şincieyvahedigeldismile
yeminle kendimi temel atılmış eve sızmaya calışan dilenci gibi hissediyorum:roflol::roflol:

Eveet sonun da bende Livime gönderdim mesajı artıkım çekiliş için hazır ve nazırım :jeyyar:

tanrıça ben oluyorum:smiley-cool:
fikir benim topiğimden çıktı..bizde burada konu açtık..katılanlar benim topik tayfam..ama komşu topiklerdende katılım olmak istenirse kapımız açık tatlımkaydirigubbakcemile5
bu arada resim derken çekiliş sonunda aldığımız hediyeleri paylaşıcaz..kendi resmini istemiyoruz:)
kızlar hayırlı olsun çekilişinizz ismi süper olmuş walla merak edip geldim öptüm hepiciniziopuyorumnanaktan
saol canımopuyorumnanaktan
Canlarım ya yeni topikimizde hayırlı uğurlu olsun meleklerim benim :asigim:
Hemen bu akşam tanıtım mesajımı bende göndercem Livime :jeyyar:
bir boy,birde portre yolla perimsempatiksalakcinnihayırlı ossun uğurlu ossun:teytey:
kaydirigubbakcemile3 temem:1rolleyes:kamyonla gelirken eğlencede yapın larisagamyoncuiremsukaydirigubbakcemile2cümbür cemaat ohzemuszemus
aşkolsun..etmezmiyizsüprizzzzz

yeminle kendimi temel atılmış eve sızmaya calışan dilenci gibi hissediyorum:roflol::roflol:
sırnaşık şey

ay kopardın beni yaa :roflol: sırnaşık şey

mrb cnm ilk sayfada gerekli olan hersey yazıyor ...fot derken neyi soylemek istedigini pek anlayamadım ...eger gelen hediyelerin fot.nı diyorsan onları cekip topige eklersek güzel olur diye düşünmüstüm
sagol cnm bekleriz herzaman kapımız açık opuyorumnanaktan
gelin vallaha gelme diyen var mı gelin gelin bekleriz vallaha ...bizde sizin topige dalarız arada kaydirigubbakcemile3

canolar biz kk çapında degilde tanrıçamın topigindeki kızlarla birlikte bunu yapalım dedik tabiki katılmak isteyen herkesi bekleriz ...diger anneler gunu ya da kadınlar günü gibi bütün bütün kk lılara yonelik birsey yapmadık zaten onun organizyonunuda songul ablam yapıyor ...ama yineliyorum kapımız herkese acık katılmak isterseniz seveseve kabul ederiz sizleri olumunekankayizsmile muckoooo
Bahar dostluğu grubu...:asigim:
harika olmuş...alkisalkisalkis

Ama bizim dostuluğumuz her mevsim daimdir, onu da eklemeden geçemicim
:kedi: olumunekankayizsmile

işte bu dur noktayı koydun vallaha nisanım ...süpersin kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
ben ayak no mu göndermedim ayakkabı filanda gelsin istemem zaten ne gerek var bilmiyorumkismile
çekiliş ne zamannn ben kesin kaçırırım yaaa tanrıça bana haber sal kesin olumunekankayizsmile

biz geldik sizide bekleriz artıkaklinialirimsmile
bizde toplaşıp geliyoruz bekleyin olumunekankayizsmile
ben ayak no mu göndermedim ayakkabı filanda gelsin istemem zaten ne gerek var bilmiyorumkismile
çekiliş ne zamannn ben kesin kaçırırım yaaa tanrıça bana haber sal kesin olumunekankayizsmile

bunu önceden yazacaktın geçti vallaha :roflol: zaten azıcık kendini tanıtmıssın hediye alacak arkadaş secerken zorlanacaktır neysemmmmmmm
hele şu bilgilerini göndermeyen arkadaşlar bir an önce göndersin orası kolay hemen yaparız çekilişi ama şimdilik bilgileri eksik olanları bekliyoruz cano

biz geldik sizide bekleriz artıkaklinialirimsmile
adres verin,ben buraların yabancısıyımaklinialirimsmile

sana kim papuç alsın bealsanaalsanasmilekazulet karılülülülülülü
ölüyodu millet sana ayakabı alsın diekaydirigubbakcemile3

Peki bu fotolar mayoyla mı olcak.naniknanik. mayokini olsa olmamı?bilmiyorumkismile
ille mayo dersen, komşudan alıp çekinicik artık naapalım.sositososito
katılım şartnamesi neyse uymak gerenk.lülülülülülü.

Anamm burda geyik dönüyomuş haberim yokakannehir Vayy be grubun adına da bakk:1closedeyes::1closedeyes:
Mayolu foto mudelikafadulden miss turkey de seçildi geç kaldınız yoksa hediye çekilişi değil de 2010 miss kk yı mı seçiyoz:smiley-cool:

ii olurdu aslındaaazemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…