Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bebetom albüme ekliyim senimi kırıcam
(ilarzum öyle didi albüme ekleyin didi silmeyin didi dövmiyim:mymeka: didi aklinialirimsmile )

uslu üye çalışkan üye ekle melekem albüme bakalım bisdeee

kız dudak ne olacak kaldırmasan kim ne etcek dudağını senin ben bursada görüşünce zaten koparacam onları :)))

Evin varsa bir sıfır koymalısın varlıklar hanene, ışin varsa bir sıfır daha koymalısın, ış seninse üç sıfır daha koymalısın, ışin iyi gidiyorsa üç sıfır daha, Araban varsa bir sıfır, Yazlığın varsa bir sıfır daha, Daha sıralanabilir sıfırlar hanesi... Ancak, Sağlığın varsa bir koyarsın başına, Bütün sıfırlar anlamlı bir değere ulaşır. Yoksa sonuç sıfırdır, hiç uğraşmayasın boş yere... *VEHBı KOÇ
büyük adam büyük laf eder
ne denir ki :lepi:süprizzzzz

tanrıça usulü çerkez tavuğu:)
grnt1608.jpg

malzemeler:
tavuk eti(ben göğüs kullandım ama fark etmez)
tost ekmeği
sarımsak
yoğurt
mayonez
domatez salçası
pul biber nane tuz
ay çiçek yağ
su(tavukları kaynatıcaz
ceviz

hazırlık aşaması:
tavukları tencereye koyup haşlayın
yoğurt ve mayonezi ayrı bir kapta çırpın..minik doğradığımız sarımsaklarıda ekliyelim..ama sarımsakları tuzla ovup öle atalım..(püf)
tos ekmeklerinin sert yerlerini çıkarın ve elinizle ufalayın
cevizleride havanda dövelim...

yapılışı:
haşladığımız tavuk soğuyunca didikliyelim elimizle..
tavukları ve parçaladığımız tost ekmeklerini yoğurtlu karışıma katalım..cevizleride ekliyelim
küçük bir tavada sıvı yağı kızdırıp salçayı katalım..ateşten almaya yakın pul biber ve nane atalım..
karışıma katalım salçayı ve karıştıralım iyice..
üstüne yağımızdan dökelim ve afiyetle yiyelim

afiyet olsun:nazar:
tanrıçam bu tarifi tuttum:smiley-cool:
ben çerkez tavuğuna tavuk suyu katılmasından o suyu soğuyunca donmasından mütevellit hep uzak kalıyom çerkez tavuğundan:a015: yieyemem gibi gelieyvahedigeldismile

uslu üye çalışkan üye ekle melekem albüme bakalım bisdeee

kız dudak ne olacak kaldırmasan kim ne etcek dudağını senin ben bursada görüşünce zaten koparacam onları :)))
:kedi:
:teytey: :teytey: :teytey:
:dance: :teytey:
:sm_cool:
geliyorum:sm_cool:

hihoyyyt

bu tarifi yaparım ben kolaymısssss(yoksa yapamam :))))) ) ellerine saglık bebem cerkez tavugunu severim
cok hos bi tadı var nasılda süslemiş tabagı yav yemede yanında yat
boshayallersmile

tanrıça usulü çerkez tavuğu:)
grnt1608.jpg

malzemeler:
tavuk eti(ben göğüs kullandım ama fark etmez)
tost ekmeği
sarımsak
yoğurt
mayonez
domatez salçası
pul biber nane tuz
ay çiçek yağ
su(tavukları kaynatıcaz
ceviz

hazırlık aşaması:
tavukları tencereye koyup haşlayın
yoğurt ve mayonezi ayrı bir kapta çırpın..minik doğradığımız sarımsaklarıda ekliyelim..ama sarımsakları tuzla ovup öle atalım..(püf)
tos ekmeklerinin sert yerlerini çıkarın ve elinizle ufalayın
cevizleride havanda dövelim...

yapılışı:
haşladığımız tavuk soğuyunca didikliyelim elimizle..
tavukları ve parçaladığımız tost ekmeklerini yoğurtlu karışıma katalım..cevizleride ekliyelim
küçük bir tavada sıvı yağı kızdırıp salçayı katalım..ateşten almaya yakın pul biber ve nane atalım..
karışıma katalım salçayı ve karıştıralım iyice..
üstüne yağımızdan dökelim ve afiyetle yiyelim

afiyet olsun:nazar:

kuzuummm çok güzel llcokacimcoookaaaaa ellerine sağlık anam

nikom benimde tavuk ve yumurta gibi yiyiceklere antipatim vardır,burnuma koku geldiği an ölürüm yiyememakannehiro yüzden hassasım,ama bu tarifte koku olayı yok,bide tavuğu öyle bi temizliyorumki ağzına gıcık kısımları gelmiyo sütlaç gibi oluyo:icecream:

akitram o nası güzel bi kırmızıdır vede dudaktır:asigim:markası ne rujun bebemaklinialirimsmile
ayrıca teşekkür ederim köpüğümolumunekankayizsmile

bu tarifi yaparım ben kolaymısssss(yoksa yapamam :))))) ) ellerine saglık bebem cerkez tavugunu severim
cok hos bi tadı var nasılda süslemiş tabagı yav yemede yanında yat
boshayallersmile
beğendinmi melekom:kedi:Şeniz
Anammm yimeğe bakkk cokacimcoook
Tavuk olsun benim olsun kankaaa
hihoyyyt :1rolleyes:
kanka bende seviyorum tavuklu tarifleri..ama mümkünse kokusu gelmesin tavuğun:))yoksa yiyemem:gitme:
kuzuummm çok güzel llcokacimcoookaaaaa ellerine sağlık anam
saol kıraliçamŞeniz
akitra beğencen mi bakalım eyvahedigeldismile

hiç anlamadık tospamirmirmirmiraklinialirimsmile

nikom benimde tavuk ve yumurta gibi yiyiceklere antipatim vardır,burnuma koku geldiği an ölürüm yiyememakannehiro yüzden hassasım,ama bu tarifte koku olayı yok,bide tavuğu öyle bi temizliyorumki ağzına gıcık kısımları gelmiyo sütlaç gibi oluyo:icecream:

akitram o nası güzel bi kırmızıdır vede dudaktır:asigim:markası ne rujun bebemaklinialirimsmile
ayrıca teşekkür ederim köpüğümolumunekankayizsmile
bebeim tsk ederm o senin dudişinin güzelliği :kedi:
meybiline passion red diye bi ruj tatlısım :kedi:

evet evet a.s
1) balık balık gibi kokmicak :dilcikar:
2)süt inek gibi kokmicak :dilcikar:
3)pirzola keçi gibi kokmicak :sinifsinif:
4)tavuk kümes gibi kokmicak :sinifsinif:
yoksa yiyemem
kaydirigubbakcemile5

akitraaaa ooff anaamm dudaklarını seveyim senin maaşallahhhhhh

sen kendi dudişlerine bak çilek dudak tsk ederm:kedi: hihoyyyt

Son düzenleme:
Eveeet, ne zamandir yukleyecegim yeni cicilerimi yukleyemiyorum :hulya: iste yeni cicilerim; soldan saga,

loreal renewal lash serum 29.90 TL (turkiyeye yeni gelmis, kirpik uzatiyormus 2 hafta da etkisini gorursunuz dedi satici kadin, insallah boshayallersmile )

golden rose oje, fiyatini hatirlamiorum rengide hic hos cikmadi :umursamaz: bordo istiyordum pembeye kacan bir kirmizi cikti :kızgın:

Loreal goz makyaji temizleyici 15 TL (gozu hassas olanlar icin diyor, dogru diyor sırnaşık şey masallah cok yakmadi diger temizleyiciler gibi)

Blistex dudak catlagi giderici, henuz kullanamadim, golden rose dolgunlastirici ruj guzel nemlendiriyor, Tanricam sagolsun Şeniz

Pastel 126 numero oje sanirim 2TL nin altindaydi, cok tatli bir pembesi var, su an tirnaklarimda hatta yerimseniben

Ve maybelline falsies volume maskara 16 TL idi galiba. takma kirpik etkisi diyor, ama bence normal basit bir rimelden farki yok senağlama ah su loreal shockin maskarayi kaldirmasalarmis piyasadan senağlama

burcucum cicişlerini güle güle kullan..şu kirpik şeysinin keşke kullanmadan önce ve 1 er hafta aralarla fotosunu çekseydin..merak ettim..istersen şimdi de olabilir..burada hep birlikte mukayese sederiz canım olmam mı?

:kedi::kedi::kedi:
heyecan yaptım gelsinde gör bi
ya beğenmezsen :KK43:
no stres begenirim ben sen merak etme
sen alırsında begenmemmi ne aldın ne aldın
sempatiksalakcinni

beğendinmi melekom:kedi:Şeniz

kanka bende seviyorum tavuklu tarifleri..ama mümkünse kokusu gelmesin tavuğun:))yoksa yiyemem:gitme:

saol kıraliçamŞeniz

hiç anlamadık tospamirmirmirmiraklinialirimsmile

cok begendim sunumunda 10 üzerinde 10 bebemm
yemekteyiz yarısmasında gibi hissettim kendimi
sempatiksalakcinni

yarın kimin hediyesi eline geçicek bakalımboshayallersmile

hadi hayırlısı bende bgn gönderdim pttyle 2gündemi gidiyorduboshayallersmile

X