Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
barbiemmm saclarına bayılıyorum suan ki rengi ne tatlım hihoyyyt
etek cok yakısmıs ön tarafı değişik duruyor hihoyyyt

tanrıçam ben bura makkaj malzemelerini koyuyozya ondan koyupta kalabalık etmiyim dedim ama koyuom şimcikkkkk

[B
][/B]

aşkolsun be deli:1hug:zaten kombin ekliyoruz,yemek tarifi bile var:))yani için rahat olsun her zaman ekle bitanemolumunekankayizsmile
dier yere yazdım zaten,ama vallahi manken mok yemiş barbigamyoncuiremsuharika ötesi ne denirkiopuyorumnanaktan
saç baş giyim kuşam e bide fizik olunca boshayallersmilemaşalah güzelimetütütütü

arzum senin her halin guzel ama bayagı bir zayıflamışsın
barbiii pek bi gözelsin yine topraam yavv

bende bugun goz toktoruna gidiyorum
dun işyerimde pcde çalışırken guneş gözlüğü taktım okadar komıktım kı yavv
ama ışık gözlerimi o kadar rahatsız ettikii
ohaoldumsmile

tanrıça 24 martta buluşmamız imkansız be kuzum aklinialirimsmile
delikafadulden sırnaşık şey şey nisan pardon:kedi:

geçmiş olsun nazom yabilmiyorumkismiledemek böyleydin dünbilmiyorumkismile

gecmis olsu nnazalpim, benim de gitmem lazim goz doktoruna :1shok: gozlerim sulanip, yanip, kasinip duruypr senağlama

valla mı topraam beeeee çok sevindim hehhaha hihoyyyt
bi yerden para bulursam alicim
:1ninca:

hoşbuldum iki gözümün çiçeği Şeniz
aşkom peki askerden dönünce nasıl olacak, belkim o zaman izin verir he boshayallersmile
ne dersin aşkom?
Şeniz

nazom, beyaz ışıklar beni de rahatsız eder. akannehir
okuldayken anfilerin floresan ışıkları sulandırırdı gözümü :gitme:
sunumda ağladığımı bilirim ahahah
kaydirigubbakcemile3

gecmis olsu nnazalpim, benim de gitmem lazim goz doktoruna :1shok: gozlerim sulanip, yanip, kasinip duruypr senağlama

sağol tatlım bakalım ne dicek
çalıştıgım gunlerde abartısız 8 saat hep pc basındayım
ebe geliyorum evdede bakıyorum
kazan kaldırdı gözler

evet tatlım bende birde migren varya tetikliyor basağrımı beyaz ışık
o yuzden evdeki tum beyaz ampulleri sarıyla değiştirdi eşim
ama işyerindeki beyaz bazen ışıgı kapatıyorum öyle çalışıyorum

arzummmmmmm çok süper form yapmışsın bitanem yaa inanmıyorum bel gitmiş aynen, maşallah! hihoyyyt Şeniz

Barbicime söyleyecek iltifat bulamıyorum doğrusu, çok güzel hatunsun maşallah çok! kaydirigubbakcemile5 opuyorumnanaktan
Eteeeni nerden aldın yıvrım?

canolar bişey gösterecem :))))))
bebeğim ben senin her iki halini de beğendim opuyorumnanaktan hatta öncesi olan resmin daha bi sıcak geldi sankiopuyorumnanaktanŞeniz

tanrıçam ben bura makkaj malzemelerini koyuyozya ondan koyupta kalabalık etmiyim dedim ama koyuom şimcikkkkk
barbi çok şirin olmuşsun boshayallersmile eteğinin modeli hakan yıldırımın tasarımından :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…