Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

son cicilerim bunlar ama şu rimeli anama aldıydım oda ben böyle iki tarafla uğraşamam adam gibi rimel yokmu şöyle tek taraflı ondan al bana dedi buda bana kaldı...loreal sanırım pek beğenmedim yada benim kirpiklerim sorunlu anlamadım ki...

hayırlı olsun canummm.vereliniortak benimkisi bugün yarın ulaşır hihoyyyt
sağol kuşum
neye izin vermiyor kız vursanıza ensesine iki tokat :mymeka:

abartmasınlar o kadar da oha yani klava:
haklısın balpetem
kaydirigubbakcemile3

benimkisi de kıskançtır pamuk suratlım ama öyle yasak filan koymaz koyamaz gari :sinifsinif:
hiç gelemem öyle şeylere...
:1ninca:
yani ne demek yasak yahu ..
eşek kadar hatusnun ne yapıp yapmıcanı sen bilirsin
benimki elin adamı niye saçlarına dokuncakmış senin dio:umursamaz:
ne kadar saçma bi bahane
adamın işi o kuaför ..
saçlarına dokunup bişe olmıcak ya
çok taviz vermeyin ilerki zamanlarda acısını çekersiniz ..
ben bi ilişkimi sırf kıskanclıktan bitirmiştim ..
sen flörtte böylesin evlilikte canıma okursun diye ..
ki haklıydımda ..

ayrıca dövmeciden randevumu aldım aklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3

benimkisi de kıskançtır pamuk suratlım ama öyle yasak filan koymaz koyamaz gari :sinifsinif:

fisfisfisyahu piyaside erkek kuaför mü kaldıbilmiyorumkismile piyaside kimi yimişak görüyorsam ya kuaför ya şarkıcı ohaoldumsmile misal yemekteyizde her hafta 1 tane muhakkak oluyo:icecream:

fisfisfisyahu piyaside erkek kuaför mü kaldıbilmiyorumkismile piyaside kimi yimişak görüyorsam ya kuaför ya şarkıcı ohaoldumsmile misal yemekteyizde her hafta 1 tane muhakkak oluyo:icecream:

Nikonum zati yemekteyizde bi kota var sanırsam. yımışak yarışmacı kotası. olmazsa olmiy kaydirigubbakcemile3 sempatiksalakcinni

canım haklısın aslında zaten dediği tek kuaför erkekler mi kadın kuaför olmasa tamam git diyo.aşırı kıskancta değil ama bu kuaför konusunda böyle işte:kedi:

nasıl güldüm ya deli:roflol::roflol:

tanrıçam ya yüzmü aldırmadığım zaman çok pürüzsüz oluo,ama aldırınca çok pütürleniyo.ama aldırmadan da olmuo çok kötü,kıllı kıllı.napıyım ben nolur akıl wer banaeyvahedigeldismile

kaydirigubbakcemile3

yani yasak olmasın rahatsız olsun sadece o kadar sen de rahatsız olursan gitmezsin tamam ama ne yaw o erkek eli değmeyecek:))

gülo otobüse biniyorum ben de bana araba al de erkek eli değiyo yanlışlıkla otururken dizleri değiyo de:)) kullan kız o zaman sen de :))ağlat anasını ne demek miş

sensiz dışarı çıkmasın arkdaşları ile falan bekar sanarlar seni de :))) göz değmesin sana yakarım de :jeyyar:

wwooooyyyy chaneller gözümden kaçmadı :1shok:

kavga çıkarın huysuzluk edin balparelerim alışmasınlar sessizliğe Şeniz

canım haklısın aslında zaten dediği tek kuaför erkekler mi kadın kuaför olmasa tamam git diyo.aşırı kıskancta değil ama bu kuaför konusunda böyle işte:kedi:

:roflol::roflol:

saçın yüzüne değse

yüzünü kıskanırrm

birinse söz söylesen dilini kıskanır koparırım

dövmemi yaptırım
tospikin dövmeleri diye konu aççam ..
zira yazında bi tane yaptırcam ..
bide uğur böcü istiyom , elimin üstüne istiyom ..
bi sürü dövmem olsun istiyom :ecrin_bebek:

deli yaa aşıkım sana ilarzum opuyorumnanaktan
benim bi ara toplu taşımaya binmem olayı vardı akannehir
napim yani alla alla ben sanki çok seviyorum milletle dip dibe yolculuk etmeyi.
onun yüzünden 2 sene taksi parası belimizi büktü. hey allam. benneyaptımki
ben araba aydayabiliyom ama babamın arabası var, eski model olduğundan ona güvenemiyodu, yolda kalırsam krolar doluşurmuş etrafıma, yardım edelim derken bayıltıp kaçırırlarmış beni. ayahhha
sempatiksalakcinni

dövmemi yaptırım
tospikin dövmeleri diye konu aççam ..
zira yazında bi tane yaptırcam ..
bide uğur böcü istiyom , elimin üstüne istiyom ..
bi sürü dövmem olsun istiyom :ecrin_bebek:

tospaa yaptır kızım tospaaaa lülülülülülü

Benn geldiimmm
Nasılsınız bakalım güzeller?
Forumu açınca direk göz makkajlarına girdim arzumun fotoları göreyim die yıkıldım foto göremeyince:umursamaz: ama sonra gördümki buraya link vermiş. Hey maşallah gülüm ya her şeyinle tam bi afet olmuşsun asker eniştemiz götrmesin bu fotolarıeyvahedigeldismile

ısland görmesin bencede melek suratlım çok teşekkür ederim :))))

O topiğe koyman daha iyi olmuş canım ya. Herkes göremiyor heralde o bölümü üyeler dışında.
Allah nazarlardan saklasın. Ben olsam sanki kuralmış gibi pembe giydim diye pembe makyaj düşünürdüm ama sen ne de güzel uydurmuşsun canım çok yeteneklisin.boshayallersmile

yok canısım zaten pembe kıyafete pembe makyaj olmaz bayar gözleri öldürür

pembe ruj koyu far veyaaa

vanilya rengi bi far ışıltlı

sonra kalın eyeliner kuyruklu

ve koyu pembe ruj olabilirdi

ben koyu renkli olsun istedim göz makyajımı :)))

evet canısım misafir giremiyor diye koydum o topiğe ama millet coştu :)))

Sayende öğreneceğiz ablası

Ee milletin gözü baryam etti anacım naapalımopuyorumnanaktan

yaaa kizlar hakkaten su yuzdeki tuyler hakkinda varmi bilgisi olan ben aldiramiyorumda aldirinca her yer sivilce oluyo mecbur sarartiyorum arada bi akil verin nolurrrrrrrrrrrrrrrr:Saruboceq:

canolar az sonra çıkıyorum yarın gorüşmek üzere herkeşleri alınlarından öpüyorum

island yirim kıızzz :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…