Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
günaydın canlarr

burcum hepisinii güle güle kullann o ojeden bende de var ben rengini seviyorum onu ama tek kat deil 2 kat falan sür aynı rengi buluyosunn =)

hosbulduk tosbamm
benim boy 1.70 falan bibertom

aynen ben de Akitimmm.kaydirigubbakcemile5 171 boyum, 48.5 idim yıllarca, kemik dötlüydüm
şimdi 56.5 oldum çok mutluyum çok zor aldım ama hafiften selülit var şimdi de sinir oluyorum ya.benneyaptımki Kendime bi yağ karışımı alcam hemen...Pilates veya yüzme bir de.
hihoyyyt

balım güle güle kullan ne güzeller...:asigim:
kirpik bakım şeysini ben de aktardan alıcam.vereliniortak
gerçi bizdeki bu Doğacı kayısı kreminin kirpik ve kaşları da beslediğini söylüyolar ama
kirpikime sürmeyi hep unutuyorum ohaoldumsmile
Golden Rose paris ojeler benim favorimdir. dayanıklı ve çabuk kurur ama rengi olmamış mı üzüldüm tatlışım...
Yavru kuşum, ben mascara olarak senelerdir Loreal Voluminious 4X kullanıyorum :lepi:
dolgunluk istiyorsanız budur derim. bi gün rimelsiz gidip dene bak kuzum çok güzel.
a.s

mutlu pazarlar kızlar opuyorumnanaktan
tanrıça hala yok akannehir

burcum güle güle kullan cicilerinibayanssulusmile
şu loreal serum çok ilgimi çekti CADIARZU 2 hafta sonra bize gelişmeleri söylersin di mi kuzum kaydirigubbakcemile5
şu pastel ojenin rengine bayıldım :lepi: tırnaklarında nasıl duruyor merak ettim doğrusu boshayallersmile

öyle bişi olsa (Allah korusun) haber vermeden gitmezdi, diycem ama dilim varmıyor valla eyvahedigeldismile
pati gacısından haber bekliyorum artıkıneyvahedigeldismile

cnm hepsini güle güle kullannolumunekankayizsmile kirpik uzatıcı işe yararsa söle bende aliyimmyerimseniben

canlarim son surat okudugum icin alinti yapamadim, ama herkese cok tesekkur ediyorum Şeniz kirpiklerimde gelisme olursa mutlaka yazarim süprizzzzz ojenin rengi evet pek hos cikmadi :1no2: neyse, bende pembsimle idare ederim gamyoncuiremsu bir ara tirnaklarimdayken resmini cekip koyarim sırnaşık şey

ya evet, tanricam iyidir insallah, aslinda gri olmadiysa hala kkya uyedir bir bakayim a.s yok gri olmamis hala uye kk ya hihoyyyt insallah gelir yakin zamanda. evet, pati biliyordur o da girse de rahatlatsa bizi.. gene girecegim kizlar simdi gitmeliyim, opuldunuz Şeniz

burcukutlu, canım güle güle kullan .pastel ojenin aynı tonu yanılmıyorsam bende de var ,hoş bir ton bayanssulusmile

inşş gelirlerr:gitme: güle güle cnmmopuyorumnanaktan

teşekkürler canım tarifin için a.s.
bide bölgesel zayıflamayı paylaşcan yaa bize de link gönderir misin :kedi:

biberim annem geçti pcyee ayy okey oynuyoo yeni kalktı delikafadulden

ay senın annedemı okeycı benımkıde vallaha nerden ogrettım ogretmez olaydım sınır oluyorum hep kavga edıyoruz benle ılgılenmıyor şimdı başka şehre taşındı gecıcı olarak dayımların yanında ordada yıne okey oynuo hıc degılse gozumun onunde degıl cok kıızgınım ona çokkkkkbenneyaptımki

ayy evet yaa bende çıldırıyorum keşke öğretmeseydim diyorum bazen de tehdit ediyom :jeyyar: kaldırıp atıcam laptopu görcen diye kaydirigubbakcemile3

ayy evet yaa bende çıldırıyorum keşke öğretmeseydim diyorum bazen de tehdit ediyom :jeyyar: kaldırıp atıcam laptopu görcen diye kaydirigubbakcemile3

bızde ıkı pc var grıyor odasına saatlerce sabaha dek cıkmıo..bende arada gırıp kufur yazıyorum arkadaşlarına :jeyyar: bazen elektırık şalterını attırıyorum sempatiksalakcinni ama pes etmıyor

ahahaa iyi fikir hee bende arada deneyim pc onda iken şalter falan attırııyıım kaydirigubbakcemile3 amaan sonra benimki kesin ayy gitti buu geel bak çabuk düzelt ayarla der kaydirigubbakcemile yok anam yok ben böyle yaşamaya devam edicem delikafadulden

Tanrıça KK'ya her gün mutlaka bakarım ama böyle bir topik olduğunu ilk defa görüyorum ve hayretlere düştüm ya süpersin teşekkür ederim ancak hepsini okuyamadım tabiki bişey sormak istiyorum vichy ürünleri hakkında bilgiln varmı ? benim gözenekler genişlemeye başladıda yada önerebileceğin bir ürün varmıdır?

bu arada ilarzumun bahsettigi rimeli cosmohome da buldum :sm_cool: :sm_cool: henuz denemedim ama deneyince albumume koyarim cekip goslerimi hihoyyyt

ya aglamak istiyorum mafoldumben aldigim loreal shocking in fircasi bildigimiz firca cikti senağlama tarakli bir firca degil, ya degisim ya da iade de yapmazlar simdi bantini actim diye senağlama offfffff......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…