Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
evet cano sen sona açığı sür buruna yakın kısmına koyu rengi Şeniz

gülüm 2 tane siyah far var bende biri meybelline diğeri de bellapier mineral toz far

ama büyük olasılıkla meybelline kullanmışımdır çünkü bu makyajlar eski bayağı tekli farı meybelline nin

bu arada makyajlara bakınca bayağıdır makyaj yapmadığımı farkettim işe gelirken bile hiç bişey sürmeden geliyorz paçoz gibi :)))-tatlicadiarzu-

yarın dibine vururum makyajın süprizzzzz

bu zamana kadar yapmadığımın hıncını alırım :roflol:

tamam şeker bende deborah acep bu işi toz farlamı kolay yaparım yada sen bir ürün tavsiye et yanuluz çok pahalı olmasın mlaum koce parası yiyorum:kedi:

:roflol::roflol:

ailemi mşhur ediyorum :roflol:

cano çok teşekkür ederim jestin için şekerparem olumunekankayizsmile
jestin kralını emek vererek sen yapmışsın bitanemŞeniz
internette tek tek makyaj fotosu aramasın millet.makyajın alası sende..amme hizmetiaklinialirimsmile
tüm kk adına ve kk üyesi olmayan ama senden faydalananlar adına ben teşekkür ederim balbademimolumunekankayizsmile
anaaaam, derhal o rimelden almam lazim gozume ne yarpsa yapsin!! :dance:

masallah tekrar arzum :nazar: Şeniz

o rimel şu oluyo burcum
grnt2785.jpg

gadeyifiiimm ilarzummm:1hug:

:dance::teytey:a.s.:sm_cool:delikafadulden:lepi:

tamam şeker bende deborah acep bu işi toz farlamı kolay yaparım yada sen bir ürün tavsiye et yanuluz çok pahalı olmasın mlaum koce parası yiyorum:kedi:

çiçeğim meybelline 6 tl idi en son geçen sene aldığımda

danrıça da önerir o da flormarı söylüyordu ikisine de bak ikişsi de uygun çiçeğim

toz far uğraşması zordur biras

jestin kralını emek vererek sen yapmışsın bitanemŞeniz
internette tek tek makyaj fotosu aramasın millet.makyajın alası sende..amme hizmetiaklinialirimsmile
tüm kk adına ve kk üyesi olmayan ama senden faydalananlar adına ben teşekkür ederim balbademimolumunekankayizsmile

o rimel şu oluyo burcum
grnt2785.jpg

Allah senden de razı olsun bebişim sen bize her konuda yardımcı oluyorsun

kk milleti yatsın kalksın sana dua etsin milleti kozmetikçilerin paragöz dooktorların elinden kurtarıyorsun bal bademim

o rimeli de kullandım ama o takma etkisi yaratan rimel bu canözüm ucu tarak şeklinde dikkat edersen o kirpiğin ucuna kadar yoğunluğu sağlıyor diğeri de güzel ama ben buna hayranım

aliye bile evlenmeden önce dedim ütü yapmam :eek:lmaz:
al bendende o kadar..en nefret etiğim olay..benimkine diyorum bende:nazar:
çok sağol meg arkdaşım benneyaptımki

bu ne resmiyet gız uzaktan uzaktan

bi kadayıfım demek zor mu ormanda gezen ceylanım?

:roflol: :roflol:yerim seni gül böreğim yaa ahududulu dondurmam:icecream:

kk milleti yatsın kalksın sana dua etsin milleti kozmetikçilerin paragöz dooktorların elinden kurtarıyorsun bal bademim

o rimeli de kullandım ama o takma etkisi yaratan rimel bu canözüm ucu tarak şeklinde dikkat edersen o kirpiğin ucuna kadar yoğunluğu sağlıyor diğeri de güzel ama ben buna hayranım

kanka körler sağırlar durumu oldu la:kedi:şimdide bana kal geldi:roflol::eek:teşekkür ederim ceylan gözlümŞeniz
kuzi indirimden aldım bende çok ucuza geldi 20 yemi ne almıştım..bende bu eklediğine bakıcam bi ara lokumum

ahh, insllah ben de de ise yarar canim ya, ne sekermis taragi boshayallersmile

kanka körler sağırlar durumu oldu la:kedi:şimdide bana kal geldi:roflol::eek:teşekkür ederim ceylan gözlümŞeniz
kuzi indirimden aldım bende çok ucuza geldi 20 yemi ne almıştım..bende bu eklediğine bakıcam bi ara lokumum

tam ben diyecektim tuşları parmaklarımın ucundan aldın kuzisempatiksalakcinni

seninki bitince buna da bi bak şekerparesim

şit pişt hatunlar yafrular
özellikçe tanrıça yafrusu
şöle hafif ışıltılı güzel bi pembe allık istiyomda
var mıdır yerli malı yurdum mallarında

birazda yimekcokacimcoook
makyaj yaptık yorulduk..acuk garnımızı doyuralımaklinialirimsmile
kahvaltıdaki favorimi ekliyorum size..yapımı çok kolay...
grnt1021.jpg

5 domatez(kalabalık yiyicekse)
3-4 dilim kaşar
4-5 sarımsak(isteye göre)
azcık pul biber tuz,azcık şeker

domatezi rendeleyin..
sarımsakları minik minik kesin

tavaya zeytinyağ damlatın
yağ kızınca rendelediğimiz domatezi ekliyelim 2-3dk sonra sarımsakları atın içine
azcık tuz ve pul biber ekleyin çok azda şeker atın
sos kıvamına gelince kaşarları ekleyin üstünü kaplayacak şekilde..(bu resimdekinde ben biraz karıştırdım kaşarı)
ateşten alın ve mideye indirin
AFİYET OLSUN

canolar elbisemi yengem dün kabaca bitirdi süper oldu bu akşamda bitireceğiz komple umarım :)))

biterse akşam foto çekip gösterecem size

kız kuzi çok hoş gözüküyor ve hiç düşünmemiştim

ben çok severim böyle haftasonu kahvaltılarında pratik lezzetli şeyler bayıldım cumartesi kesin yapacağım reçelim yaa çok fena ekmekle dalası geliyor insanın

yanına da çay oohh miiissss

tam ben diyecektim tuşları parmaklarımın ucundan aldın kuzisempatiksalakcinni

seninki bitince buna da bi bak şekerparesim
işallah duman gözlüm..yaktın benii duman ettinboshayallersmile
şit pişt hatunlar yafrular
özellikçe tanrıça yafrusu
şöle hafif ışıltılı güzel bi pembe allık istiyomda
var mıdır yerli malı yurdum mallarında

olmamı ya:teytey:
alix aviende var canım,hafif simli..flormardada var..yerli malında yok yokkaydirigubbakcemile5

X