Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kız ebiş sevgilin sana zarf atıyo bence
sende yalan söylememek adına içtim demiyomusun

:)) yok keske zarf atsa onun ben soleyısıden hemn anlıyorum zarfmı gercekmı ama gercektende yanın gıttıgımde ıcım hemn anlıyor ıcmedıgımde anlamıyo yanı :KK43:(( off off sorun sorun ınnırmısın aramısda tek sorun sıgara benmı o mu dıcek yakında turk fılmı gıbı bısey olcaz ya :)

TANRICA kuck bır sorum olacak kızlar sızlerden d yorum ıstıyorum benım buyuk bı derdım var :KK43:
sevgılım sozlum benım sıgra ıcmemı ıstemıyor ustelık tam 5 senelık ılıskımız var okadar cok tepkılı kı sabah ıcıyorum mesel ksam anlıyo nefesıden anlıyorum dıyo bole bısey olabılırmı sızce ??? ama ıctgımde anlıyo gercekten ıcmedıgımde sorun olmuo bunu bırakamıyorum ben napıcam :KK43:((( kokusunu nasıl gotrcem nefesımden eczaneden bı sıprey aldım fresh wihete dıye oda cok acı ılac gıbı yaa bkalım sıktım anlamaz ınsaallh :S
ebişim sen istemediğin sürece bırakamazsın..beyin işi bu!bırakamıyorum die bişey yok!bırakırım diyiceksin,sigara içesin gelince sakız çiğne en azından ağzın boş durmaz
kokuya gelince ona çözüm yok..istediğin kadar parfüm sık,diş fırçala,sakız çiğne,o koku siniyo..saça başa her zerrene..içmeyen bir insan her türlü anlar..çünkü sevgilin yakın temestasın=)

baharatçılarda sigara bıraktırıcı tozlar var,yada ezaneden al,pskolojik olarak sana yardım eder..ama dediğim gibi beyinde biterkaydirigubbakcemile5
tanrıcam bebekom sırttaki sivilceler için üzüm sabunumu alıyorduk
bi arkedeş için lazım birde sivilceyi içten karaciğerden sey etmek için
içiceğimiz sey ne idi onu not almamısım deve dikeni deve hörgücü
deve ımm neydi yaaa
bilmiyorumkismile
deveye sormuşlar nie boynun eğri demiş nerem doğrukisempatiksalakcinnideve hörgücü diyo allahım ya=)))
üzüm sabunu pilink yapıyo valla süper,vücut için o,sivilce içinse ısırgan sabunu al tatlım..birde devedikeni otu alıp içsin arkadaşın
akitracım ben ruşeym diye bişey hatırlıyorum sankim

yerim seni=)ama yanlış hatırlıyosun barbim,ruşeymi kilo verdirir tok tutar e vitamini deposu buğday özü..karacier için devedikeni otu ve şahtere çayıkaydirigubbakcemile5

birazda bilgi:kahve:
Çileğin faydaları
Yaz aylarının vazgeçilmez meyvesi çileğin faydaları saymakla bitmiyor. Rengi kokusu ve tadı ile en sevilen meyvelerden biri olan çileğin faydaları da epeyce çok. Çilekte bol miktarda fosfor ve demir bulunuyor. Bunun yanında B, C ve K vitamini açısından da bir hayli zengin.

Şimdi maddeler halinde çileğin faydalarını sıralıyorum ;

· Vücuda kuvvet verir, damar tıkanıklığını önler ve kolesterolü düşürür.

· Çok iyi bir antioksidan olması sebebiyle bağışıklık sistemini güçlendirir.

· Kansere karşı koruyucu özelliği vardır ve sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlar.

· Bağırsak kurtlarının dökülmesini yardımcı olur, kanız temizler, vücuttan zararlı maddeleri uzaklaştırır.

· Diş etlerini güçlendirir, ağız kokusunu giderir.

· Sakinleştirici etkiye sahiptir, stresi azaltır, tansiyonu düşürür, ateşi düşürür.

· Romatizma ve karaciğer rahatsızlıklarına iyi gelir.

· Cildi nemlendirip taze bir görünüm kazandırır, güzellik katar cilde.

· Vücutta biriken zehirli maddeleri dışarı atar, damar sertliği ve böbrekteki kum taş gibi rahatsızlıkları önler ve zamanla bunların geçmesini sağlar.

cilek600x450.jpg

genel kültürümü arttırayım die ileriki sayfalara bakıyodum..bunlar ne ya? off yiyesim geldi monitörü

kanka anlamamışsın beni onun dısında baska ne olur demek istemıstım ooooof mafoldumben

neyse bugun saç olayına girelim mı ?
bitanem maydanoz olur,kekik olur,bitkiler olur,ne biliyim ıhlamur ısırgan yani aklına gelen her ot olur meleğim
kuzu ben onun içine viks koymustum azıcık şu mentollü merhemden
nefesim acılmıstı ferahlamıstım bi yandan
sempatiksalakcinni
kaydirigubbakcemile5
gelll ben de öpiim balımı opuyorumnanaktan
deve hörgücü kılından tarak yapıyosun akitim, onu sora karacierin tekabül eetiği bölgeye sabah akşam sürtüyosun sempatiksalakcinni

kızlar gidemedim sizleri bırakamadım.:gitme:..kötü öğrenciyim ben...:mymeka:
kızlar şey oldum karnımın ağrısı da eklendi dişime mafoldumben
artık derse gitsem de bi mok anlamam :1no2:
yolum da uzun harap olmıyayım. perşembe gidiciğim...
vereliniortak
şu deve bizden çektiğini kimseden çekmemiştir hesempatiksalakcinni
kıyamam aprilime:teselli:eek:ff kurşburnu çayını yap hadihihoyyytdişin için bişey diyemiycem,ben çin yağı damlatırdım ağrıyan bölgeme ama sen yapsan olurmu acababilmiyorumkismilezaten çin yağında yoktur=)
yok anlamadımalsanaalsanasmilehadi başla okumaya:kahve:
:)) yok keske zarf atsa onun ben soleyısıden hemn anlıyorum zarfmı gercekmı ama gercektende yanın gıttıgımde ıcım hemn anlıyor ıcmedıgımde anlamıyo yanı :KK43:(( off off sorun sorun ınnırmısın aramısda tek sorun sıgara benmı o mu dıcek yakında turk fılmı gıbı bısey olcaz ya :)
ya cüğara ya sevgilin ebiş:nazar::asigim::CüvCüv:
genel kültürümü arttırayım die ileriki sayfalara bakıyodum..bunlar ne ya? off yiyesim geldi monitörü
valla bende öyle bi resim bulmuşumki=)gel beni ye diyocokacimcoook
aprılım tanrıcam tsk ederm tatlıslar kaydirigubbakcemile5

öperim anamŞeniz

Anaaam, Tanricam ben biraz once farkettim benim bu gerdan ve gogus kismima inen yerlerde boyle cil gibi koyulu acikli lekeler varrrrrrrr eyvahedigeldismile anam bana bir tarif acilinden yaz gelmeden yok etmem lazimmmmmmmm :sinifsinif:

şu deve bizden çektiğini kimseden çekmemiştir hesempatiksalakcinni
kıyamam aprilime:teselli:eek:ff kurşburnu çayını yap hadihihoyyytdişin için bişey diyemiycem,ben çin yağı damlatırdım ağrıyan bölgeme ama sen yapsan olurmu acababilmiyorumkismilezaten çin yağında yoktur=)
yok anlamadımalsanaalsanasmilehadi başla okumaya:kahve:

yapayım dur kuş burnusu olumunekankayizsmile

canım tanrıçam sırtımda sivileceler çıktı ya.napçam ben iz kalcak die korkuomeyvahedigeldismile

Anaaam, Tanricam ben biraz once farkettim benim bu gerdan ve gogus kismima inen yerlerde boyle cil gibi koyulu acikli lekeler varrrrrrrr eyvahedigeldismile anam bana bir tarif acilinden yaz gelmeden yok etmem lazimmmmmmmm :sinifsinif:
burcum en güzel ilacı limon..yani c vitamini..portakalda olur..yada pirinç suyu yapıcaksın yada çöven otu sürüceksin..tarif var biliyosun bi göz at bebeğim
yapayım dur kuş burnusu olumunekankayizsmile
:içelim:
canım tanrıçam sırtımda sivileceler çıktı ya.napçam ben iz kalcak die korkuomeyvahedigeldismile

canımın içi iz kalmaz,ama sırtta çok sivilce çıkıyosa ana bi cier temizliği yapmak lazım..sen hala devedikeni alıp içme taammı:nazar:
ısırganlı sabun al onunla sırtını sabunla=)nasıl yapıcaksan artık..annecine söyle o avsun sırtınızemuszemus

selamun hello kknın güzellik kraliçeleri ve prensesleriaklinialirimsmile
içimden geldi bi selam veriyim dedimopuyorumnanaktan
siz kaynatın ben bi ara gelip okuyup bilinçlenicemzemuszemus

tanrıça bugün yemekte ne vardı bil :jeyyar:

aprilim diş için antibiyotik vermedi mi daktırın..benim çekilmeden önce iltihap oluşmuştu.gidermek içn vermişti de

sorma böböğüm yaaa yarım kilo vermişim mafoldumben

nolcak bu halim benm..alıyom tutamıyorm ki içimde bilmiyorumkismile

fesatsın ondan alamıyosun:kahve:
millet versin die uğraşır buda alamıyorum diyomirmirmirmirkızım bende iştahlıyım biliyosun bende almıyorum allahtan ama yinede dikkat etmeye çalışıyorum..ama sen öyle değilsin..ayıptır söylemesi öküz gibin yiyon ama nafile:mymeka:

deve dikennini aldım ben yeni başladım içmeye,yalnız elimde zeytinyağlı defneli sabumn var onunlan yıkasam

X