Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıcam bebeim sana bi smile buldum begenicekmisin bi bak kaydirigubbakcemile3

---->
1503450350a79dce71a4e176762aff3f.gif

diyette değilim ama tanrıça kuzum bu tarif ettiğin şey çok güzel geldi gözüme...
bu arada body shop 'ın tea oil zıkkımını bende kullanmıştım çok iğrenç kokiyyyy ama çok işe yariy barbie'ye duyrulur...
bu arada tanrıçam ben OLAY ın gece ve gündüz kremini kullanıyorum bu marka hakkında bir şey biliyormusun ???

Kaçtınız mı ben geçmişi okuyayım bari:nazar:
Bu arada bu renge boyayan oldu mu?
90.jpg
kanka renk güzelboshayallersmilenerden esti bebeğim:hulya:
yakın takipteyim artık iyiki varsınız yerimseniben
her zaman istediğini sorabilirsin bizlere canım...
tanrıça gacısıı gitcenmi bebeğüm y,neelülülülülülü

Gacı gelsede foto sorsak yav
sandalyehr7.gif
çılgın kız ya:sm_cool:
hemen simillere baktım,sendeki simili görünce yeni simil eklendi sandım sevindimdihihoyyytçok şeker bi simil..ay benim simillerimde çok tatlıdır:kedi:
Kili saçına mı yaptınn anaa yrn hemen kil almam lazım saçlarım bana bakım yap diye bağiriyi resmen:tomato:
Hazır diyetteyken denicem bunu ve fotosunu çekicemcokacimcoook

bağırtma onlarıalsanaalsanasmile
sendemi diyettesin biberimolumunekankayizsmilevalla yaz geliyo artık azami dikkat lazım:kahve:gerçi yemişim yazı,benim askerim geliyo ben onun için yapıyorumaklinialirimsmile
tatlıgacı yalan oldu bu geceguclubacismilenie gelmedi acepCADIARZU

bende Olay in günlük losyonunu kullanıyorum
kokusu güzel yüzümede bişey yapmadı
ama kullanırkn hep cekimserim
eyvahedigeldismile

tanrıcam bebeim sana bi smile buldum begenicekmisin bi bak kaydirigubbakcemile3

---->
1503450350a79dce71a4e176762aff3f.gif
:roflol:
kanka renk güzelboshayallersmilenerden esti bebeğim:hulya:

bağırtma onlarıalsanaalsanasmile
sendemi diyettesin biberimolumunekankayizsmilevalla yaz geliyo artık azami dikkat lazım:kahve:gerçi yemişim yazı,benim askerim geliyo ben onun için yapıyorumaklinialirimsmile

Di mi ben de çok beğendim kanka bu renge boyatmayı düşünüyomboshayallersmile

Tamam ya yrn alırım kil yaparım bağırmaz onlar dazemuszemusEvt diyetteyimmmkötükedihüso Yaaz geliyi kilo aldım ben diyet yapmayayım da kim yapsınn:gitme: Ayy sevdiceği için yapıyomuş yerim ben seniiiŞeniz

bende Olay in günlük losyonunu kullanıyorum
kokusu güzel yüzümede bişey yapmadı
ama kullanırkn hep cekimserim
eyvahedigeldismile

yanlız ben olay ın makyaj temizleme mendillerinden çok memnunum bir tarafı kendinden sabunlu bir tarafı peeling yapıyor diğer tarafı makyajın kolayca çıkmasını sağlıyor...

yyyyyya tanrıcamda nisanda cıkmıslar oooooooooooof
kili deneyecegim kuzum ama evde kil yok bir an once almam lazım

hönkkk 30 yaş üstümü ???
ben cildiyecime sormuştum bir sakıncası yok olay kaliteli bir ürün demişti bana korktum şimdi...

yanlız ben olay ın makyaj temizleme mendillerinden çok memnunum bir tarafı kendinden sabunlu bir tarafı peeling yapıyor diğer tarafı makyajın kolayca çıkmasını sağlıyor...

hmm iyimiş buarada YKM'de olay de %50 indirim vardı..

X