Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

uyy canım yaaaa :teselli: o mesele hemen unutulmaz tatlım sen kendini derse vermeye calıs
ben ozamanlar daha cok ders calısıyorum tam aksine biliyormusun öyle kafa dagıtıyorum
ama normal zamanlarda gel gör ki hiç çalışasım gelmiyor
mirmirmirmir

o zman taam hemen yapıyorum canım Allah ne muradın varsa virsin
bende çıkıom kızlar yarın açıköğretim sınavım var ders çalışıciim, tabiki her zamanki yumurta kapıya dayanınca((
sonra belkim uğrarım öptüm hepiciğinizi

nisanım herkes Sebamed oneriyor ama hiç kullanmadım ph dengesi bozulmasın diye sabun jel sabun surme demisti ...herne kadar Sebamed ph dengesi uygunda olsada kullanmaya korkuyorum

Canlar bu konuda kapanmış sanki ama ben de bişiycikler söylemek istedim o yüzden alıntı yaptım :kedi: Normalde bende sabun kullanmak uygun değil diye biliyordum geçen Kadın doğum uzmanı olan doktoruma gittiğimde ben de akıntı sorunu var ama cidden rahatsız edici boyutta sanki adet olduğumu düşünüyorum yani o derece bilmiyorumkismile Neyse bunu doktoruma söylediğimde ilaç vermek istemedi her gün eve gelince belden aşağını ki malum bölgeyi de eczaneden alacağın Ph dengesi vücutla uyumlu bir sabunla yıka mutlaka bunu alışkanlık haline getir dedi dışarıda ister istemez tuvaletler kullanıldığı için mikrop oluşuyor dedi doktorum.
Ya bide günlük ped ile duyduklarıma çok şaşırdım bende kullanıyordum hiç zararlı olabileceği aklıma gelmemişti akannehir

Kolay gelsin canımcım Allah zihin açıklığı versin :Saruboceq:

Aprilim balım sende çıkmışsın sanırsam görüşürüz fıstıklı lokumum benim opuyorumnanaktan

o senin tatlılığınn nazalpimmŞeniz hee sabırsızımm napiimmmlülülülülülü sizde ekelyin akşam merakla bekliyorumm:jeyyar:

Bende de tam tersi oluyor balım içim sıkılıyor ruhum daralıyor ya derse zerre kadar kendimi veremiyorum aklıma orda olmuyor ki fisfisfis Ama bu şekilde olmaması gerekli evet kendimi hemen toplamam şart yoksa kendimden başkasına değil zararım o kişinin umrun da bile değilim zaten olan bana oluyor :çok üzgünüm:

Buarada Aprilim ve Minikim bayıldım tarzınıza :asigim:

Ben minikomun 2. kombinini görmemişim, çok güzelmişşşşşş, delikafaduldensiyah beyaz ağırlıklı giyiniyosun sanırım kuzucum, harika.:lepi:

yanlız minik bende beyaz üstüne siyah istiyorum
nerden bulabilirimki ya bende gitmek istiyorum söylediğiniz carsı pazara
aprıllllllllllllllllll benide götür bebemm

april superisi çok tşk ederimmŞeniz akitram ben çarşıdan almadım canım bilmiyorumkismile

April ve minik cicişleriniz ne güzelmiş öyle..
April bende tirençkotuna bayıldım haki renk mi ne?nereden alındı ?
Akitra efferin aldın yine..mektep talebesi olaraktan..
Hep git küpitaneye..
Barbii sivilcene limon ve tarçın sürebilirsin..hiç olmazsa limon da olur..
accık yancan yalnız..

saol bebeğimmolumunekankayizsmile

Şekerler bende çıkıyorum azcık yürüyüş yapıp gelcem akşama görüşürüz hepinizi çok öpüyorum ballı bisküvilerim benim opuyorumnanaktan

merhaba bayanlar...
tanrıçam ben bugün eyelinermidir diplinermidir ne zıkkımsa ondan aldım sabahın 11 den beri uğraşıyorum sürmeye taşırıyorum yamuk yumuk oluyor bunu kolay sürmenin bir çözümü varmı biraz garip ucu böle keçeli kalem gibi beceremedim deli olciiimmmm.

Şekerler bende çıkıyorum azcık yürüyüş yapıp gelcem akşama görüşürüz hepinizi çok öpüyorum ballı bisküvilerim benim opuyorumnanaktan

dikkat et kızzalsanaalsanasmile arkandan sapık falan yaklaşır ağzını kapatır ay bağıraamazsında :1no2:

meraba cnnm hgdin bende hiç beceremem onu sürmeyi ya çok ince ucu:sinifsinif:

O aldığın eyeliner yeni sürmeye başlayanlar için iyidir..
Bi de şunu dene..önce ince uçlu siyah gözkaleminle geç, sonra üzerine eyelinerini geç..

Tuti, ayrıca her eyeliner çeken kişi ,başlarda aynı senin gibiydi..
deneme yanılma yoluyla oluyor..

O aldığın eyeliner yeni sürmeye başlayanlar için iyidir..
Bi de şunu dene..önce ince uçlu siyah gözkaleminle geç, sonra üzerine eyelinerini geç..

bilmemki tatlım siz daha iyi anlarsınız ben eyelinerle ilk defa tanışıyorum şu yaşıma kadar hiç kullanamadım burda bazı bayanlar kulanınca çok hoşuma gitti.gittim kendime aldım bir tane mersi cnm dediğini deneyeyim birdeopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…