Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Yok korkma bitanem, çok güzel bir ürün, memnun kalırsın.a.s
Küçük parmağının tırnağı kadar jeli elinde köpürtüp uygula ve anında durula 1 sn sonra kuzum. İyice durula ama. Ve duştan çıktıktan sonra da saç kurutma makinesinin ılık ayarında o bölgeyi güzelce kurut ki ıslak kalmasın...bikaç saat sonra kendi ıslaklığı oluşur zaten, o sağlıklıdır kuzum. Ve günlük ped kullanma asla. Çok zararlı. üst kısımları klorla beyazlatılıyor. vajinanın ıslaklığıyla birleşince alerjik sonuçlar hatta kansere sebebiyet verebilir bitanem.
olumunekankayizsmilekaydirigubbakcemile5

yeni saç rengimi ekledim , neye benzedim bilmiyomda, beğendim sankimm
yanlış boya sürdüm kafama , kaydirigubbakcemile2
aşıkta değilim halbuküseekaydirigubbakcemile3

April kuşum sen bundan 10 gün önce nerdeydin bakiyimmm
bana bu bilgiler çok lazımdı o zaman
bide ben dehşet günlük ped kullanıyom yav , bilmiyodum hiççç

Livcim Allah sana kolaylık versin
nasıl bir illettir ben anladım onu 10 gün önce
hiç bilmezdim ne olduğunu, kuzenim mahfoluyorum falan derdi ama başına gelmeden anlamıyomuş hakikaten insann

aman aman herseyıde bilirmişşşopuyorumnanaktan
kız gunluk pedler gercekten cok sakat yavv
bi ara discreet ın kokulu olanlarından kullanıyordumda
afedersiniz kasıntım bitedi yavvv
kaydirigubbakcemile3

nereye ekledin kızz
aşıksınnn
sen aşıksın arkadasşşş

aşkı memnuda firdevs i uyandıki full makyajj
ee nede olsa eski yeşilçamdannn
:roflol:

Ekle de görelim Barbie'cim çakma sarışınım çotanak bombam kaydirigubbakcemile3

April kuşum sen bundan 10 gün önce nerdeydin bakiyimmm
bana bu bilgiler çok lazımdı o zaman
bide ben dehşet günlük ped kullanıyom yav , bilmiyodum hiççç

Kullanma yavru kuşum...lmaz:
Eskiden ben de kullanırdım. Böle bi garip bir bağımlılık yapıyor. Sanki o olmazsa hayat duracak gibi. Tuhaf bi akıntı problemi oluyor. mantar desen değil, normal desen değil.:bbo:
Sonra araştırdım öğrendim ve hemen bıraktım. 1 hafta 10 gün içinde herşey normale döndü. O zamana kadar da yanımda yedek don taşıdım hehe, hala da taşırım ama gerek olmuyor.a.s
Şimdi herşey yolunda çok şükür...rahatsızlık verecek bişey yok.
:lepi:

yaptım aşkım yoğurt mısır un .şahane oldu,bebek gibim.sonrada elma sirkeli suyla sildim acıkında badem yağı damlattım.ay çok güsel olduuuu
beğendinmi sütlacım... oh oh mis gibinnzemuszemus
:kedi: :kedi: :kedi:
anam siz böyle yazdıkta,hasımlar çatladıkları için anca hırslarını yıldızlardan çıkarıyolar yapmayın:roflol:
ya sen balmısın kaymakmısın he..ağzına bal döktüğüm çok güzel şeyler yazmışın,allah razı olsunda,sen boşver bunları,yazdır adını katıl bize:içelim:burası sevgi yumağı:))kimsede fesatlık yok bizdehihoyyyt hadi live msj at arı polenimŞeniz
beri bak,golden rosenin kırmızı olanını al,benimki bitti bende kırmızı alıcamaklinialirimsmile
]
offffffff kızlar bende bir vajinal mantar rahatsızlıgı var ki sormayın mafoldumben allah kahretsin kullanmadıgım ilaç hap krem kalmadı geçmiyor hemende senelerdir :sinifsinif:
kankam patlıcanı közlüyosun,sonra birazcık ılınınca kutuya:kedi:tutuyosun..sakın dalga geçmeyin:smiley-cool:koca karı ilacıdır bu..sıcak sıcak koy malum yere,tabi alev alev yanarken değil:)biraz ılınıcak..o patlıcanın içindeki herşey deyicek oraya..allahın izniyle şifa bulursun kankam..denenmiş ve onaylanmıştır çevremdekilerce...
nazom aklında olsun,miğden bulanınca naneli sakız çiğne canım..
seni mutlu ediyosa topiğimiz ne güzel tatlişkomopuyorumnanaktan
canim bugun oglusla teyzemlere gittik o yuzden yoktum. canim ya sen korseyle ilgili sorumu atlamissin galiba, sey, pentide gordum oyle bir sey ama cocuk tulumu gibi minnaciktı ben onu giyersem benim varisler azar mi?
gözümden kaçmış burcum kusura bakma..çok sıkıysa tavsiye etmem canım..sonra biçim yapıyım derken biçim bozmayalım bide dimiŞeniz
gezmelerdeydiniz demek bende nie sabah güneşim gelmedi tükanı açmadı didim:hulya:

sen iste çilekli sakızım..şimdi ekler arkadaşın senin için bişeylerkaydirigubbakcemile5

barbicim hoşgeldin öncelikle canım
tabiki cevaplarım bilgim dahilindeyse ne demek tatlım.opuyorumnanaktan
fondotenin güzel,ama meretlerin en kalitelisinde bile yağlandırma sorunu oluyo kahretsin:umursamaz:
ben fondoten sürdüğüm zaman belli bir süre sonra yağlanma oluyor..zaten cildim karma..yağlanma olduğu zamanda peçeteyi yüzüme hafifçe tampon yapıyorum,yağını alıyorum..fondoten sürmeden önce cildime asla krem sürmem..cildin makyaja hazırlanmaya ihtiyacı yok..en güzel makyaj tertemiz bir zeminde olur zaten
yazında termal fısfısları kullanabilirsin mesela canım
bu vich markaşutarafagitti

dieride avene marka..en babası 25 tl dir..daha yüksek değildir..yağlanma hissedince fısfıs yapar,birazda mendille yağını alırsan hafifçe tampon yapar gibi tamamdır..bayanssulusmile
aklında olsun fondoten sürmeden önce krem sürme yüzüne barbicimkaydirigubbakcemile5

tamam Aprilciğim kullanmıyom bu saatten sonra bitmiştir günlük pedle aramdaki tüm ilişkiiiiii
şu mantarla ilgili şeyide yazdınya oraya Allah razı olsun senden:)))

yahu bu tanrıça ne zaman gelür buraya

tanrıçacığım iyi insanmışsın vesselam bak şimdik seni andımm:)

canım elimde hep peçete zaten habire ayna karşısında makyaj siliyorum , makyaj tazeliyorum:))))
bu fısfısı peçeteye sıkıp onuda cildimemi sürücem dermanım:))

bnm de başıma gelmişti felaket bişe ya hiç rahat wermio doktor bana hap yazmıştı içinde 2 tane olan bi hafta arayla içiosun geçirio ama sona tekrarlayabilio çaresi de temizlik we mümkün olduğunca kuru tutmaktan geçio

tanrıçam gelmişş bebeemm her çantamda bir sakız var yaa
birde hiç sevmem meredi çakkıdı çakkıdışakkıdı

kıskananlar catlasın ayol
burda herkesçikler pek bi mutlu mesutt
olumunekankayizsmile

afeti devranım sen zati guzelsin
burda ne sırlar var ne sırlar
takipte kal
kaydirigubbakcemile3
hahaa senınkı biraz beyazın psikopatına döndü yavv
fondo sürmek istiyom ama yuzum parlamasın istiyomm
aaahhaaa harbiden he:roflol:nerden aklına geldi nazo:))gerçi akla gelinmiycek bişey değil ama neden böyle dedim bilmiyorumsempatiksalakcinni
aplan kurban olsun sağaaklinialirimsmile
dur önce bi havaya giriyim:1closedeyes:
zavallı davşankaydirigubbakcemile3
allah tependen bakmasın barbi:smiley-cool:yanlış boyamı aldınkaydirigubbakcemile3ay dur bakıyım hemen
aşkı memnuda firdevs i uyandıki full makyajj
ee nede olsa eski yeşilçamdannn
:roflol:
sus yarıldım zaten:roflol:anama diyorumki bakta kadınlık öğrenzemuszemussende gözünün çapaayla kalk hala:mymeka:
o benim yaptığım işleri yapsında acaba toto kaşımaya vakit bulurmu diye lafıda çaktıbenneyaptımki
tüp bebek hakkındaki yöntemlere ekledim bidenem :roflol:
1 Nisannn:)))

nere olcak bebem , saç rengi ve boyamaya
1 nisan yazmasaydın ya,belki bir iki sazan inanırdı:)
yüzüne sıkıcaksın uzaktan cano
yada iti an çomağı hazırlakaydirigubbakcemile3ah bizim çılgın ata sözlerimizboshayallersmiletezatlara bayılıyorum:hulya:
dalga deil toprağım
1 Nisan şakası ettim sana
mucxx kaydirigubbakcemile3 Şeniz
yemiyo bunlar:dilcikar:sabah kekliyim dedim ama cıksss
tanrıçam gelmişş bebeemm her çantamda bir sakız var yaa
birde hiç sevmem meredi çakkıdı çakkıdışakkıdı

kıskananlar catlasın ayol
burda herkesçikler pek bi mutlu mesutt
olumunekankayizsmile

nazo nazar edicekler olum dur azcık kötü şeyler yazıneyvahedigeldismile
burda kimse kimseyi sevmiyo herkez fesat:roflol:

merhaba kızlar. en yoğun makyaj konusu diye geliverdim bi fikri olan vardır diye :)

avon likit eyeliner kullanan var mı? memnun musunuz? bu katalogda indirimde. ona göre alacağım aklinialirimsmile

tamam tanrıçam alıcam ondan , benim olacak o spreyler sıkıcam yüzüme sıkıcam yüzüme sempatiksalakcinni

çook teşekkür ederim , nasıl makbule geçti anlatamam canımmm...

evet tüp bebek şakasını sürdürseymişim iyi olurmuş:))))

saçlarıma bak, kötüyse bu gece yazma yarın yaz
tanrıça bana şaka yaptı deyip avutum kendimi , gerçek sanmam yoksa sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…