Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hoşbuldum ceylanım,opuyorumnanaktan
sen de bi gitmişsin sonra dönmüşsün aman gitme bi yere sakın
:eek:lmaz:

:eek:

Geldimmmmmm canlarımmm hihoyyyt
O kadar özledim ki hepinizi...Manyak oldum yeminle...sempatiksalakcinni
200 sayfa yazmışsınız ben yokken, gözüm döndü, atlya zıplaya okudum hehe kaydirigubbakcemile3

tanrıçam aşkına gitmiş çok sevindim,olumunekankayizsmile iyi yaptın bebeğim, çok uzun olmuştu değil mi...kaydirigubbakcemile5
Ben de sevdalımı gördüm hihi :asigim:

köyde hava bi iyi bi kötü oldu, bahçeye soğan ektim ahaha sempatiksalakcinni :hulya:
lakin üzücü haberlerin ardı arkası da kesilmedi, hastalıklar, ölümler...:a015: mafoldumben
içim şişmiş vaziyette döndüm şehrime:1no2:, inanın topiğimiz içimi açtı hemen...Şeniz
iyi ki varsınız canlarım...olumunekankayizsmile

hadi toplanalım kaynaşalım yeniden
Şeniz
nisanım meleğim hoşgeldin bizde seni çook özledik Şeniz

hoşbuldum ceylanım,opuyorumnanaktan
sen de bi gitmişsin sonra dönmüşsün aman gitme bi yere sakın
:eek:lmaz:

evet canım gittim dayanamadım geldim yineolumunekankayizsmile
sevdiğinle hasret gidermişsin oh ne güzel:asigim:

Aprilim bebikim Hoşgeldin oh ne güzel mis gibi köy havası aldın geldin şimcik sen bomba gibim enerjiyle dönmüşsündür ufak tatsızlıklar olmuş ama inşallah bundan sonra hep güzel haberler alırsın canım benim :jeyyar:

nisanım meleğim hoşgeldin bizde seni çook özledik Şeniz

kaydirigubbakcemile5 ŞenizŞeniz Canımın içi hoşbuldum balım :lepi:

evet canım gittim dayanamadım geldim yineolumunekankayizsmile
sevdiğinle hasret gidermişsin oh ne güzel:asigim:

Tam gideremedik ceylanım hehe :roflol: :jeyyar:

aprılım hos geldın bebenkım zemuszemus

Hoşbuldum panterimmm balım kaydirigubbakcemile5 Şeniz

Aprilim bebikim Hoşgeldin oh ne güzel mis gibi köy havası aldın geldin şimcik sen bomba gibim enerjiyle dönmüşsündür ufak tatsızlıklar olmuş ama inşallah bundan sonra hep güzel haberler alırsın canım benim :jeyyar:

Hoşbuldum pericim canım benim, valla aslında enerjim azaldı desem daha doğru olur kuzum ama yine de güzeldi, bahçeyle filan uğraştım işte boshayallersmile Şeniz

Ben arkadaşımın düğününde falan giymek için elbise diktireceğim güzeller geçen hafta denedim ama renkte karar veremedim aslında verdim de acaba yakışanı mı vrdim bilemedim güzeller ben size ekleyeyim fotoları siz bi bakın

cepte çektiğim fotolardaki elbiselerin renkleri değişik çıktığından renklerle gerçeğine yakın oalcak şekilde oynadım. mavi gibi duran morlu elbise de farklı bi model onu da gösterem dedim canlar.

hangisini biğendiniz?[/B]

bu aslında mor

bunu üstten çekmiş tipsiz durmuş ama güzel duruyor rengine bakın sadece şekerler

bunu giyemedim 36 bedendi ancak 4 ay sonra olabilirdi...:)))

canlar bi şunlara bakın bi öneri verin bana yaa

pembee gönlümm sendeeeeaklinialirimsmileay bayıldım pembe olana çok yakışmışş yaakaydirigubbakcemile2

USA-039-dn-Qupid-PumP-FarKLi-Ve-SeXy-4renk-YENIIII__25279888_1.jpg

iyi hatırlamıyorum ama bu ayakkabıyı soran olmuştu diye biliyorum gittigidiyorda var kızlar

cnm bunlarr süperr ötesii ya bayıldımmm ya baktım gitti gidiyora bulamadım yaa hangi kategoride geçiyoosenağlama

200 sayfa yazmışsınız ben yokken, gözüm döndü, atlya zıplaya okudum hehe kaydirigubbakcemile3

tanrıçam aşkına gitmiş çok sevindim,olumunekankayizsmile iyi yaptın bebeğim, çok uzun olmuştu değil mi...kaydirigubbakcemile5

köyde hava bi iyi bi kötü oldu, bahçeye soğan ektim ahaha sempatiksalakcinni :hulya:
lakin üzücü haberlerin ardı arkası da kesilmedi, hastalıklar, ölümler...:a015: mafoldumben
içim şişmiş vaziyette döndüm şehrime:1no2:, inanın topiğimiz içimi açtı hemen...Şeniz

Şeniz

hoşgeldin cnmmmopuyorumnanaktanŞeniz

slm fıstıklarım ben geldım bıraz daa ııım sukur
agrı kesıcı ıctım uyudum sımcık kalktım
gecmıs olsun dıleyen canlarıma ck tsk ederım bende mıgren war sanırım o tuttu
akıtram hemsom sanada gecmıs olsun
arzuuuuuuuuuuuuuuu pembe ck gozel kusum ben oyumu pembeden kullanıyorum
tsk ederm panterimm opuyorumnanaktan

kızlar mecit efendi ısırgan otlu sabun + imeks ile sivilcelerim geçti şekerler bilginiz olsun banyo sabunu yazıyor üzerinde ama ben saçıma diri ficuduma ve yüzüme de kullandım

kullandıktan sonra da kuruluk yapmadı nemlendirici bile sürmeden durabiliyorum şekerler

bi de geçen QSPA dan numuneler geldi ya kırmızı kil maskesi, o ne berbat bişey ya cayır cayır yaktı yüzümü bir de suyla yıkadım yağlı yağlı yaptı. yüzümün rengi değişti bi kırmızılık oldu. kireç gibi yüzü olanlar için olabilir de ben beğenmedim şekerler
İLARZUMM banada geldi numuneler ama daha kullanamadım
kırmızı kili biri begenmişti ama hatırlayamadım
CADIARZU
buarada tatlısım ben ilk elbiseyi begendim dekolte kısmı daha cok hosuma gitti
fakat o kollarında sarkan seyleri sevmedim pembe elbisede güzel durmus bebeime
sanırım pembede karar kılındı aklinialirimsmile

Şeniz

aprılım hos geldin özlettin kendini yahu aklinialirimsmile

çok memnunum tatlım
makkaja tazelik veriyo
bide makkaj ağırlık verir ya yüze onu hafifletiyo
ya da bana öle geliyo aklinialirimsmile

fiyatı nedir canım benim.bide allığını istiyorum mat olandan.memnun olmana sewindim,hemen alıcam

X