Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Meg bi koli kozmik almışın..güle güle kullan..
O innovanın yanındaki ne?tuzluk gibi geldi bi an gözümebilmiyorumkismile.. mutfaktan karışmış olamaz heralde.bayanssulusmile.far mı nedir?

teşekkür ederim arkadaşımm:)

parıll parıll bi parlatıcı ruj..
parmak marifetiynen sürülüyu dudaa:))
çantamda da taşıom aynısındanbayanssulusmile
çatlayan dudaklara birebir kendüsü..
claires'tena.s
süslüyümm süssslüü sormaaa:kedi:

Son düzenleme:
ben geldim bebekler

ya vicdanımla oynama gacım fena oluyorum yaaaaa :tomato: :tomato: :tomato:

tuti hayırlı olsun chaneldır diordur toplamıssın:nazar:

Panterim güle güle kullan canım konverslerini acık renkli olanları cok seviyorumm
yerimseniben

Livim bebetom kombine süper ya cantana bayıldım cok şık
beyaz sana ne cok yakısıyordur melek gibii
:asigim:

Tanrıcam bebetom aktarı toplamıs gelmissin yine yahu :)
üzümlü sabunu merak ettim göğüsü yıkıyoruz
bide yosun tozunu nasıl maske yapıcaz kaç dk bekleticez cildim kuru iyi gelirmikü
fisfisfis

teşekkür ederim tatlım saolasın en güzelleri sizin olsun...kaydirigubbakcemile3

öölesine bi deniim dedim 'hızlı resim ekleden 'ekleniyo mu resim diye..
ekleniyomuş evet
-tatlicadiarzu-
meggggg hemsom neler almıssın oyle masallah olumunekankayizsmile
aktarın yolunu tuttum yine:tomato:atmayın la:tomato:

en baştaki yeşil kaplı krem LAHANA KREMı:lepi:fiyatı 25 kaymeşutarafagitti
nie aldığıma gelirsek..ilarzu kuzen gibi bende gıdıksız bir boyun severim:asigim:gıdığım hafiften çıkmaya başlamışohaoldumsmileönlem alıyım dedimaklinialirimsmile
NERELERE KULLANILIR: lahana kremini incelmesini istediğiniz heryere sürebilirsiniza.s
SAÇ BAKIM YAĞI:içinde menekşe,fındık,portakal,çam,biberiye,mersin,papatya,sarımsakve defne yağları mevcut..tek bir yağın 5 tl olduğu düşünülürse fiyatı oldukça uygun..15 tlzemuszemus
üst üste olan poşetlerden üstteki beyaz toz kil..1 tl lik:emir_bebek:
alttakide yosun tozu..5 tl lik..
ne için aldığıma gelirsek:hulya:kili göğüslerime maske yapıcamaklinialirimsmileyosunuda boynum dekoltem ve yüzümebayanssulusmilesıkılaştırıcı etkisi var yerimseniben
şahtere otunu karacierim için aldım..çayını yapıp sivilcesiz pürüzsüz sağlık bir cilde sahip olucam allahın izniyle:sm_cool:karaciere iyi bakın:nazar:paketi 4.5 tl
siyah üzüm sabunu:ecrin_bebek:5 tl..antioksidan içeriyo..göğüslerimi onla sabunlıycamaklinialirimsmileyüzümüde yıkıycam 2 tane aldımyerimseniben
işte böyleboshayallersmile

oyyyy kankaların gülü neler neler almış =) gene ne guzel bilgiler vermıssın bu saç yağı tam bana göre sonunda bizim burada bir aktarcı buldum ne ararsan var o bakım yağından kesin alacagım fiyat çok uygun
lahana kremi boyundakı kırısıklıgımı onluyor tatlım acilen banada o tarz birsey lazım

aktiram sagolll güzelim benimm

livim biğendiğine sevindim ızmir'limmopuyorumnanaktan
tanrıça fısstıkk,o kara üzüm sabunu süpper fikirr:lepi:

teşekkür ederim arkadaşımm:)

parıll parıll bi parlatıcı ruj..
parmak marifetiynen sürülüyu dudaa:))
çantamda da taşıom aynısındanbayanssulusmile
çatlayan dudaklara birebir kendüsü..
claires'tena.s
süslüyümm süssslüü sormaaa:kedi:

o tarif ettigin rujun dışı cok tatlımışboshayallersmile
hayırlı olsun megcim güle güle kullan boshayallersmile

buarada kızarmıssın vatana millete hayırlı olsun sengözlerimebaksanab

şu eklediğiniz resimleri gördükçe,derhal cicilenmem geliyoo,
süperler,güle güle giyin arkadaşlarımmzemuszemus

Ay hiç kıyamam almış kadar oldum.olumunekankayizsmile.sezon yeni başladı, bulcam ben onlardan..şutarafagitti
Ben 37 yim..Sanki senin numeron 38 gibi,yanılıyormuyum..

Yarım toplama da ne ?yarım topuz mu? hani yele gibi ense kısımlarında bırakılan cinsten..
yoksam..hanım hanımcık model olan ,zülüflerden toplanarak yapılan mı?
:uhm:

ewt cnm hatta 38.5 oluyo bazen:)
yele gıbım olan bıdanem
hanım hanımcık benı bozarsengözlerimebaksanab

Sonunda bitirdim canlar geçmişi okucam diye öldüm valla :bbo: tabi ben geçmişle uğraşırken yeni sayfalarda eklendi biran hiç bitmiycek sandım dün gece 595 te kalmıştım ama artık yetişdim size :sm_cool:

akıtram tsk ederım bebenkım
meggım ben rujlarımı ara ara koklarım kokusunda bı degısıklık olursa hemncıkın cope:)

o tarif ettigin rujun dışı cok tatlımışboshayallersmile
hayırlı olsun megcim güle güle kullan boshayallersmile

buarada kızarmıssın vatana millete hayırlı olsun sengözlerimebaksanab

dışına vuruldumdu o parlatıcın zaten,simli çok cici bişey parıldakbayanssulusmile

hee kızardım evet-tatlicadiarzu-
niye gerek gördün diye sorun??
cevap veriom,yanıt yohhhhihoyyyt dimi tanrıçam fıtıkımmkaydirigubbakcemile3

teşkürler dadlummopuyorumnanaktan

baharlık kombin yaptım sizlereopuyorumnanaktan
taytım

i722940_goruntu3655.jpg

bebeto cantana bittiğim an bu andır akannehir akannehir akannehir akannehir akannehir akannehir

Ayakkabılar cidden harika fıstıklar hem topuklulara hem converslere bayıldım cidden çok tarz hatunlarsınız :asigim:

Tanrıçam meleğim yine boşaltmışsın aktarı ne güzel fayideli şeyler almışsın öyle hem içten hem dıştan bakım valla tam bir fıstıksın aklinialirimsmile

Burcum ne güzel şeyler almışsın öyle sende güle güle güzel günlerde sür sürüştür bidenem ayrıca allık tonlarına da bayıldım çok tatlı pembeler kalıcılıkları nasıl ki onların bende bebek pembesi doğal bir allık istiyorum ama kalıcı da olsun istiyorum hemen uçunca ruh gibi kalıyorum ortalıklarda dakafamçokkarıştı

Megg tatlım maşallah sende kozmetik dükkanını boşaltmışsın güzel günlerde kullan canım benim hepsi birbirinden harika görünüyorlar :jeyyar:

Tatlıgacım seninde allığın çok dadlu görünüyor cancazım sende güzel günlerde kullan inşallah yerimseniben

tayt ne kadar şıkmış fısstıkk,bence çok ii kombine edilmiş herşeyolumunekankayizsmile
güle güle giy güsellikkzemuszemus

X