Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
biberim awatarına bittim tıpkı benimkiler:)))
tospigim senın waardı bitane ayrıldınmı onunla kusum???
burcum aldıklarını gule gule kullan ben hıt badem yagı karısımı kullanıyorum kırpıklerıme...
terketti beni kuşum :gitme::gitme::gitme:
telefonlarını kapattı ve gitti hayatımdan ulaşamıyorum mafoldumben
Hadi yaa ...tüüü. Tatlım demekki senin alnının yazısı da seni arıyorr.. Bulacaksın merak etme güzellikk...

bulim bi an önce aklinialirimsmile

Niye şaştın kııı.bilmiyorumkismile.sorarsanız kendimi 28-30 filan bile ancak hissediyorum 26 da evlendim o günde takıldım kaldım haaa..:lepi:
Sen kaçtın şeker?herşeyimi ifşa ettim sizde süleyesiniz..

hemsom bana sorsalar bende 21 falan hıssedıyorum 19 da ewlendım 20yasında anne oldum sımdı 14 yasında boncuk gozlum war allahıma sukurler olsun he bende 34 yasındayım
benım hayat hıkayemde bu ıste arkadaslara basarılar dılerım:roflol:

Canım seni hiç görmedim ama bence sen yaşını hiç göstermeyen deli dolu şakacı çok neşeli biri olmasın (iletilerinden yola çıkarak).. Benim gözümde sen 37 değil 17'sin . Tatlım benimmm
17 de olmak istemezdim.. bu tecrübeleri edinene kadar anam ağladı..30 da anlaşalımvereliniortak
ehhh masallah harbıden tassın hemsom bızdıgın kacyasında sempatiksalakcinni
mayısta 4 olacak teyzesiiii..:emir_bebek:
30 buçuktan 75kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

neden şaşırdım, çünkü hep yaşıt olduğumuzu düşünmüştüm senle, ortak espri anlayışı denen şey var ya, yani şunu anladım şimdiye kadar, o sadece akranlarda oluyokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ne fark eder ha 30,ha 37..sempatiksalakcinni
Benimle yaşıt kuzenim var, kızı 20 yaşında facede onunla yazışırım..fotolarına yorum yaparım makarasına..gidince onlara analarından çok kızlarıyla sohbet ederim..ööle yani..Ben her yaşın kadınıyım..:kedi:.kafamçokkarıştı

Ben kaçtım şekerler. Şu benim göz çevresi bölgesine bir önerisi olan varsa yazsın vallahi...

ne fark eder ha 30,ha 37..sempatiksalakcinni
Benimle yaşıt kuzenim var, kızı 20 yaşında facede onunla yazışırım..fotolarına yorum yaparım makarasına..gidince onlara analarından çok kızlarıyla sohbet ederim..ööle yani..Ben her yaşın kadınıyım..:kedi:.kafamçokkarıştı

al benden de o kadar, ben bu yaşsız insan tanımına hep inanırım, sende öylesin bence:hulya:

sana apla diyimmiisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni :roflol:

Ben kaçtım şekerler. Şu benim göz çevresi bölgesine bir önerisi olan varsa yazsın vallahi...

Tanrıça bişeyler der sana da..ben daha yeni yeni başladım gözaltı kremine 5 yıl önce bir ara başladım üşendim bıraktım..Şimdi netrogenanın gözaltnı kullanıyorum..çok morluk falan yok bende..nemlendirme için iyi..ama başka öneriler olabilir bekle biraz..

valla ben cilinique krem kullanıyom
sonra estee lauder göz altı yenileyicisi nemlendiriyo hücreleri yeniliyo
sonra garnier roll on
şincide arı sütü ve kayısı yağını denicem
göz altları bakımından keş gibiyim maşallah zemuszemus

al benden de o kadar, ben bu yaşsız insan tanımına hep inanırım, sende öylesin bence:hulya:

sana apla diyimmiisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni :roflol:

ŞenizAplan kurban olsun sana..olumunekankayizsmile..Macun çek ,cila istemez..şaaak şuuksengözlerimebaksanab.(.Bülent apladan esinlendim..)

Tamam tatlım çok teşekkürler kayısılı dmi buda bende yarın aktar amcayı bir ziyaret edimm..

hayir canim, kas-kirpik icin olanda (dikine ince uzun olan, hatta fircalari gorunuyor icinde) bazi yaglar var, kutusunu attigim icin bilemiyorum hangileri bilmiyorumkismile ama yarayan yagalrdir. kayisi kremi ise o yuvarlak kutu, o nuda goz cevrene suruyorsun gunde 1 kere. mercimek kadar. zemuszemus simdiden gule gule kullan canim..

bende wıchynın kullanıyorum gozaltları ıcın
garnıerın rollonunda aldım eksık kalmasın dıye faydasını gordummu
hayırrrrrrrrrrrrrrrrrr

hemsom we tospıgım sızler nerde oturuyosunuz ıstanbulda bı deyın bakıım panterınıze:))))

KVM29396_348.jpg

Sebamed in bu gözaltı kremini kullanan var mı?iyi bişey gibi ama..

X