Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ya cok ozur dilerim herkesten, herkese gunaydin demeden zart diye daldim konulara :ecrin_bebek: bir heyecaniste kaydirigubbakcemile3 optum herksei, herkes guzel bir gun gecirsin, guzel haberler alsin, mutlu olsun insallah opuyorumnanaktan

veee gelelim dunku aldigim urunlere aklinialirimsmile

soldan saga, Logona göz makyaji temizleyicisi (28 TL), icinde hint yagi ve jojoba yagi var. gozlerimi hic yakmadi opuyorumnanaktan Logona hassas ve alerjik tipli ciltler icin sabun(17 TL); yagli tamizleme sonrasi Logona temizleme sutunden daha uygun fiyatta oldugu icin bu sabunu aldim, kurutuyor biraz ama temizliyor cildi. Logona tırnak sertlestirici (20 TL ama %50 indirimdeydi ve bana sagolsun bayagi daha indirdi, normal fiyatı 49 TL); henuz baslamadim ama bugun baslayacagim. oje gibi deilmis tirnak emiyormus. bakalim gorücezzz aklinialirimsmile

Pembe kutulu Nail Files (watsonsdan aldim, 3 Tl) ; Kibrit kutusu gibi kutu icinde pembis pembis kagit torpuler sanirsam 10-15 tane var, Logona Rimel (54 Tl); yine besleyici ozllikli, cok net yapmiyor kirpikleri normal rimel gibi ama az da olsa belirginlestiriyor. Vee son olarak Classics ruj 8 numero (4,5 TL); fena degil, biraz yapis yapis ama rengi hos, surada koluma surduydum

Son düzenleyen: Moderatör:
kuzular bu urun hem uygunmus hemde sıvılcelere ve sıyah noktalara cok ıyı gelıyomus kullanan varmı vaad ettıklerını verıyomus duyduguma gore

günaydın kızlar,

ikinci fotodakini tam seçemedim :)) canım eğer garnierin 3'ü bir arada peeling+yüz temizleme+maske olanı ise ben memnunum..ama sivilcelere iyi gelir mi bilemiyorum...sivilcelere pek getirmemek lazım peeling yaparken çizilmesinler..kadınlar günü indiriminde aldım iyiki de almışım diyorum yani..peeling özelliği süper..

bu arada gözlerin çok güzelmiş :))

Son düzenleme:
günaydın yellozlar ben geldim
günaydın ilarzu opuyorumnanaktan hoşgeldin :teytey: yokluğun belli oluyorr valla bida hiç gitme olar mı kaydirigubbakcemile
Ya cok ozur dilerim herkesten, herkese gunaydin demeden zart diye daldim konulara :ecrin_bebek: bir heyecaniste kaydirigubbakcemile3 optum herksei, herkes guzel bir gun gecirsin, guzel haberler alsin, mutlu olsun insallah opuyorumnanaktan

günaydın burcucum Şeniz inşallah iyi haberler kapımızdadır kaydirigubbakcemile5

devedikeni tohumunu nasıl kullanıyorsun canımcım çay gibi demleniyormu
Kuzummm sen nasıl seksi bişeysin böyleee çok yakışır sana güle güle kullan fıstık]
prensesim devedikeni tohumu yeniliyo..ben suyla yada sütle içiyorum ama yoğurdada katılıyor ben hayatta öyle yiyemem ama..suyla içiyosun çok pratik yayerimseniben
çok saol bitanem,senin kadar olmasada..hani tarzını ve seni görmesem neyse:1rolleyes:

Kanka ben bugün dudak kalemi aldım flormar 226 numara ama bayıldım resmen süper duruyo
Aşkım daha önce hiç direk kalem sürmedim dudağa altına bişi sürmek gerekiyo mu ya da bu kalem 1 2 saat duruyo mu?
cano liv bilir onu ben kalem sürmüyorum kurutuyo çünkü
kanka bende mutlaka peçeteyle alırım ruju üstten..öbür türlü sevmiyorumbenneyaptımki
canımın içi çok yakışmış allamakaşın gözün meydana çıktı,kaşlarına zaten bayılıyorumfizik boy pos kaş göz maşalah annelerin güzeline:1hug:
bana gecmeyen ruj markası soyleyın kuzular ben hep yıyorum
bebeğim versacede öyle bir parlatıcı vardı 4 sene önce almıştım ve 2 sene gitti bana:smiley-cool:baya bereketli bi üründü,aynı dediğin gibiydi,şeffaftı,sürünce kırmızı oluyodu ve geçmiyoduzemuszemusama şimdi öyle bi seri varmı bilmiyorumbilmiyorumkismileuzun süredir sevile gitmiyorum çünkü:))çizmelerim kurban olsun sana kız:))
kaydirigubbakcemile3işte örnek öğrenci:lepi:elmanı kızarttım otur...5
tatlışım pazarlarda satılıyo sen kardeşine talimat ver bütün pazar yerlerini dolaşsın:smiley-cool:ah ah hatırlamazmıyım o rujları:asigim:annemin komşuları sürerdi nasıl özenirdim ah ahhboshayallersmile

canım bayıldım ürünlerine:asigim:cildin kuru sanırım lancomenin kuru ciltler için olan serisi olması lazım sendekiler yanlış hatırlamıyosamCADIARZUhepsi birbirinden güzel ürünlerinin güle güle kullan canım
Tanricammmmm, bayildim anammm ne guzel renk, ne hos bir model gule gule kullan bacim ben de bu yaz baslayacagim insallah topuklulara
beğendin dimekaklinialirimsmilesaolasın gülparesim
günaydın yellozlar ben geldim
hobaaaa:teytey:bıldırcınım gelmiş hoşgeldin göynümün sultanı:1hug:
sally hansen çok sevdiğim bir üründür,dudak bakımı içinde çeşitli ürünlerini kullandım çok severim ilerliyen günlerde ekonomik olarak müsait olunca alırsın canikomkaydirigubbakcemile2
burcum almışsın ürünlerinihihoyyythayırlı olsun ballı lokmamŞenizgüle güle kullan hepsini..gayet güzel ve işe yarar ürünler almışsınvereliniortak
Tanricamm, canim, ya ben o goz alti morluklari icin ruşeymi maskesini bulamiyorum bilmiyorumkismile bana bir yardimci olsan mafoldumben

tamam tatlım bakarım şimdi

burcum anam bende bulamadım yaakannehir
zaten alıntılamadım bi kaç şey daha oldu..demek oda onlarla kaynadı..neyse bak aktardan alıyosun ruşeymi..zaten sana bi kutuda verirler onu..sen onu al önce ben sana tarifini veririm canımyerimseniben

bitanesin tanricammm Şeniz

anladim, saglik olsun canim, peki goz altlarima mi surecegim oni? bilmiyorumkismile

Tanricam cok mesgul etim anacim seni ama bu hodan yagini yuzumuze surebiliyor muyuz? hani gerdirsin diye? bilmiyorumkismile ya da soyle sorayim bu yaglari yuzumuze surebilir miyiz?? ya da yuzumuze yarayacak yag var mi? canlandiran vs? zemuszemus bilmiyorumkismile

Şekerler herkese merhaba ınşallah çok çok güzel bir gün geçirirsiniz meleklerim bal böcüklerim benim :asigim:

Selamlar olsun canlarımmmmmmmsempatiksalakcinni

TanrıçammmŞeniz

ilarzum hoşgeldin bebişimmmŞeniz

karabiberim, kombin süper süper! ohaoldumsmile :lepi:

xzgi, Lancome'ların çok güzelmiş kuzum yaa, o Amway'in rol on fiyatı nedir tatlım?
opuyorumnanaktan

Gözümüz yollarda kaldı cücel Arzuşopuyorumnanaktan.Aaaa eksikliğini hissettiriyorsun yaz meltemi..olumunekankayizsmile

hoşbulduk yaz yağmurum Şeniz

Gözümüz yollarda kaldı cücel Arzuşopuyorumnanaktan.Aaaa eksikliğini hissettiriyorsun yaz meltemi..olumunekankayizsmile

iissettin mi bal böceğim :asigim::asigim: valla 1 hafta çok yoruldum yine de sabahın 6 sında kalkmadığımdan anında alışmışım böğün çok zor geldi reçelim yaaa

dün akşam da saçıma evigen+bemiks+bepanten+1 kaşık bademyağı+sinameki kaynatıp karıştırıp 2.5 saat beklettim. sonracığıma ısırgan otlu sabunla saçımı şampuandan önce yıkadım tüm fücudumu da o sabunla yıkayıp selülit masaj aletimlen popoma ve bacak arkalarıma masaj neyim yaptım yattım...

ısırganlı sabun ne işe yarıyor diye aldığımı unuttum ama çok rahatlatıyor ya cildimiŞeniz

Ay yine ben fıstıklar Elf Uk da 10 Euro ve üzeri alış verişte ücretsiz kargo gönderiyorlar Facebookdan bana haber geldi de hemen size de şifreyi yazıyorum canlar :jeyyar:

UK - 33KUKFANS and for EU - 33KEUFANS. The offer is open until 12 (noon) GMT Tuesday 16th March 2010. Only one code per order can be used.

Son düzenleme:
Tanrıçam merhaba canım
bu sephora far bazını netten bulmaadım canım ya, küçük bi şehirdeyim, arkadaşıma sipariş vercem bana yollasın diye, canım tam olarak ne diye satılıyo bu far bazı, ve renk seçeneği var mı yoksa tek tip mi?
bide canım bu flormar kalem eyeliner hemen akıyo canım ya, 4 lira bişey gerçi de, acaba sipariş vermişken bu sephoranın kalem eyelinerlarından da sipariş versem mi ki, ne dersin canım
bilmiyorumkismile

A be gürgüsüz gacınız geldiii.anımlaaaardelikafadulden
İki güzüm ünüme aksın bilmiyorumkismilegürgüsüzüm..sempatiksalakcinni
Diğer tamtur yüzüğümün temsili resmini ekliyim size..aklinialirimsmile
Na büüle..geldi yüzüğüm..taktım bilem accık..kafamçokkarıştı

Pırlanta değil bilesiniz.beyaz altun..yerimseniben

estafirullah ne gorgususu anacim lmaz: kaydirigubbakcemile3 canim cok guuuuzzzzzeeelll opuyorumnanaktan gule gule kullan insallah, cok şık.. opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…