Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kokoşum benim hangi maskeri yaptın ki gelince anlat hele bize :dance:

Oy oy oy demek patimiz pembe kombine fot. ekleyecek. Merakla bekliyoruz canım:1hug:

Bugün spor yapmayan herkese 0 ı bastım :dilcikar:

nezamandır resim ekleyemiyordm bende bişiler ekliyim dedim son zamanlarda aldıkalrım vakit buldukça daha çok resim eklicem

far golden rose:ecrin_bebek: ruj watsonsdan ama markasını unuttumsempatiksalakcinni bide kokoş küpelerimi ekledimbayanssulusmile

livitom ayynen benim de öle bi aydınlatıcıya ihtiyacım var canısım ama bulamıyom aynı bu renk arıyom ya kç markada baktım livitom çok lazım oluyor bazen bana da....

kalemde rengi tututturuyorum ama sürüşü iyi değil sürünce görüntü kötü oluyor, bulursan bana da bi diyiver olur mu çiçeem

ooyyy minim güze güle kullan lilililimmm

bileğini mi kestin laa o ne öle tam damar üstüne sıvaş mı olur muş sıvamışın kuzu:roflol:

ooyyy minim güze güle kullan lilililimmm
bileğini mi kestin laa o ne öle tam damar üstüne sıvaş mı olur muş sıvamışın kuzu:roflol:

allah iyiliğini versin ya:roflol::roflol: cnm ben ne biliyim kırk yılda bir sıvaş neyin işine girdimsempatiksalakcinni içine etmişmiyimkaydirigubbakcemile3

Tamam tatlım bulursam haber veririm olumunekankayizsmilebenden önce sen bulursan sende bana haber ver olur mu olumunekankayizsmile

karabiberim ben sinir oluyorum o kıza ya geçen baktım da saç şeklinden benzetiliyo sanırım bi daha bağlamayacağım o şekilde sengözlerimebaksanab
Hadi ya tühh demeseydim keşkebilmiyorumkismile

buyrunnnnnnnnn buyrunnnnnnnnn buyrunnnnnnnnn
Bayıldım :asigim:
Heyoo bayburta mı gidiyon kanka
Çok kokoşsun kanka çokboshayallersmile
Hiç bööle ruc görmemiştimmm:roflol: :roflol: :roflol:
:roflol::roflol: gözümden yaş geldi çok çaklasın islom hemen görmüşsün :roflol:
Tatlı yiyelim tatlı konuşalımcokacimcoook
Bugün yaptığım muzlu kurabiyem ve çikelata soslu vanilyalı pudingim

[/url][/IMG]
Ellerine sağlık kankacokacimcoook

Bugün Collezione'den siyah kot ve kemer aldımmm, kombin yapıp kombin topiğimize eklicim canlarummmm :icecream: yerimseniben
Güle güle kullan nisanım çok severim siyah kotuzemuszemus

Immm harika görünüyor ellerine sağlık nazomopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…