Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Mağdure bacınız:sinifsinif: geldi kızlar..hırsız korkusunu kafamdan dağıtayım bari..

Bu etiketler benim kreatif kaffamdan çıktı.boshayallersmile.

dimek sendinnn kaydirigubbakcemile3 bende yazdım 3 4 tane :kedi:

livcim silerim tabi ne demk
yakında topüğün geyiğe taşınırsa sori kanka eyvahedigeldismile lülülülülülü

kk nın bakımlı kızları iyi geceler diliyorumm opuyorumnanaktan ban yatim gül suyumu sürüp :roflol:
livcim linki at silim çıkım

karabiberim sapıkça mı oldu :roflol:

Azcık öle oldu :roflol:

Evt livim resmen takip ediyolar ekleselerde çalsak diye ben buraya üye olurken bi msn alıp verdim düşün o msn bulmuşlar msn bi açtım amanın kaç kişi eklemiş bi baktım faceden gelen mailler bikinili bi mankenin fotosunu koymuşlar bi isim sallamışlar düşün artık gerisini hemn şikayet ettim ama bu benim farkettiğim farketmediğim neler var acaba? Çok tehlikelibilmiyorumkismile

natalie ve catherina :asigim:
aso ve ben olumunekankayizsmile hahah knka şaka maka bittim bu 2 makyaja herzmnki gibi tapıyorum bu 2 güzelliğe...
deli karı yaakaydirigubbakcemile3
o anjelina nın rujundan bulsam stok yapıcam bitürlü istediğim renge ulasamıyorum yaa :icecream:

tanrıca sorularıma cvp verene kdr klavyeye uyuyakalıcim mirmirmirmir
resimleri ekledim anca:kedi:
akitram hatunun dudakları guzel ne surse yakısır ...birsey surmese bile olur
pati kızımmm asom natalie ama seni goremedik bir tek saclarını gormustum =)
benmi natalia:kedi:ah nerdeeboshayallersmile
Ben hala göremedim asoyu ya liv sen gördün mü patiyi de merak ediom seni de merek ediyombilmiyorumkismile
bizde senii:enbuyukkk:

tamamda kanka beni o markalarla alayıp pullasalar
bak nasıl oluyom eldekilerle bölesem
onların fırsatları bende olsaa oooo hooohoooooo sengözlerimebaksanab
onlara gerek kalmadan güzelsindir zaten bitanem ama onlarında allah vergisi güzellikleri o ayrıhihoyyyt
Tanrıça bize kızcak topiği ne hale getirdiniz diye:roflol::tomato:
babanızın topiği ibi tepinin:roflol:
ekleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee dudak istiyozzz
yılanlık yapmaaeyvahedigeldismile
Teşekkür ederim canım body shopa bakıcam,sitesinden baktım ürünler hoşuma gitti.
rica ederim ne demek canım
Mağdure bacınız:sinifsinif: geldi kızlar..hırsız korkusunu kafamdan dağıtayım bari..

Bu etiketler benim kreatif kaffamdan çıktı.boshayallersmile.
resim ekliycem die kokumu aldın dimi geel:sinifsinif:hırsız girdi dün gece kızlar 2006 yadelikafadulden
kk nın bakımlı kızları iyi geceler diliyorumm opuyorumnanaktan ban yatim gül suyumu sürüp :roflol:
livcim linki at silim çıkım
resim eklicem lan sen görmedin:smiley-cool:

kanka bnmde başımda olduuu içüün ekleme derim sormadan :sinifsinif:

silicemki:smiley-cool:

ay inanmıyorum cnm yaaaa mılletin işi gücü yap şu yaptıklarına bakın insanın sinirlerini allak bulak ediyorlar
evet cnm haklısın bunlar sadece farkettiklerimiz kımbilir daha neler yapıyorlardır

eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
alıntı yapanın alırım aklını:roflol:
muhteşem dudaklarımı sergilemek istemediğim için değil-tatlicadiarzu-
döt korkusundan eklemiyorum resim..asker gebertir beniiidelikafadulden
dudaklarımla dalga geçmeyin gebertirim:))
ayy çok heycanlandım:kedi:
golden rose var kızlar

Son düzenleme:
alıntı yapem mi nan silmem sonra hahahahah
maşallah tütütüütütü kankama bak beeeee tabi kıskanr asker eniştem...
süpersin...

birinizinde dudakları cirkin olsun yaaaaa =)
cok yakısmıs :asigim: siz birde hatunun komplesini gorun tam bir fıstık

Maşallahhh cnm yaa pek bi seksi duruyo:jeyyar:
Hazır foto ekliyoken yüzünün yarısını ekle bari gider şu merakımızıeyvahedigeldismileaklinialirimsmile

bencede yaa kske tam foton koysaydın ne de olsa kaldırıcaksın eyvahedigeldismile

2006model bende evde yanlızım uyuyamıyorum burda kaf dağıtıyorum canım eyvahedigeldismile

birinizinde dudakları cirkin olsun yaaaaa =)
cok yakısmıs :asigim: siz birde hatunun komplesini gorun tam bir fıstık
bana diyene bak:asigim:
wauuuow cok sexy hangi renk bu
golden rose yeni aldığım yanar döner dolgunlaştırıcı...kızlar dudağımdaydı çekiyim koyıyım dedim..hazırlık yapmadım:jeyyar:şöle bıyığımı neyimi alıyım kalemimi süriyim sexi pozumu veriyim dimi amaaklinialirimsmile
Maşallahhh cnm yaa pek bi seksi duruyo:jeyyar:
Hazır foto ekliyoken yüzünün yarısını ekle bari gider şu merakımızıeyvahedigeldismileaklinialirimsmile
ay bilmemki
evet evet..kaffamı daattır biraz beeee..hadi hadi..

dünden meraklıkaydirigubbakcemile3
kızlar pc donuyo deli olucammafoldumben

Köfffte dudak..
hülya avşarın bi filmi vardı..reklam filmi çekiyor ,ruj sürüyor..benim dudaklarım güzel ve çekicidir repliini söylüyordu..Onun gibi olmuşsun..

kanıma girdiniz gece gece allahın delileri:kedi:
resmimi düzenliyim o zaman malum çalınma olayları var:1ninca:aşkım zaten duysa eklediğim gebertir beniakannehir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…