Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

Burda kimse beni tınlamıyor muhabbetlerinize girmeye çalışıyom ama almıyosunuzz:2::gitme:
almıyormuyuz listeye adını yazdır sıra bekle :KK1: kusum almıosunuz ne demek herkes konusiii işte biyerden gir sende :KK1:
you know gız herkeşe sen mi alıyon hediye yazık yav sana da ben alayım o zaman :teselli:

he sorma sanada ben alim bana kimse almiiii:sinifsinif:

ufukolik senin nikini ufokolik olarak anladığım için yarım saattir kendime gülüyorum,sen sölediklerim havada kalıyo diyosun..Ufo ya nasıl baımlı olunur gibisinden.kusura bakma nankaydirigubbakcemile5

ay kızlar alemsinizz hee :sm_cool:

gecekuşucum sıkma artık kendini boşver geçti bebem geçtii
:teselli:

ufukolik senin nikini ufokolik olarak anladığım için yarım saattir kendime gülüyorum,sen sölediklerim havada kalıyo diyosun..Ufo ya nasıl baımlı olunur gibisinden.kusura bakma nankaydirigubbakcemile5

sempatiksalakcinni aslında ufokolik alıyodumda sonradan ufukolilik yaptım kaydirigubbakcemile5

uzaylı zekiye diyosun(made in amonra) delikafadulden sevgilinin adı ufuk ona bağımlısın diye düşündüm sonra ben ama,hep yanılsımm heppmafoldumben

yok cnm yanlışta sayılmazsın sevgilimin değil ama biriciğimin kardeşimin adı ufuk ama ben ona ufom diyom o yüzdensırnaşık şey

Son düzenleme:
X