Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

ühühü şişmalıycam yaa yuvarlana yuvarlana giderim artık :nazar::nazar:
en iyisi ben bi gidip depresyona giriim iştahım da kapanır böylelikle

hüsmen dayı gibi:KK1:
n27284409093_8105.jpg

Ahahahhahahahahah sigara da iştah keser ama içme diyo:roflol::roflol: çok alemsin be afro :roflol: işin kötüsü beni o da kesmiyo hoş şimdi içmiyorum ama içtiğim zaman kesmiyordu:kızgın:

DERİNNN kalmıştır adresini vermeyen
onada msj atıcam artık-tatlicadiarzu-
ufukkolik listeden çıkmıştır.bilginize..
artık kimseyi listeye dahil edemem
28 kişiyiz.hayırlı olsun kızlarkaydirigubbakcemile5
umarım herkes çok eğlenir

Ahahahhahahahahah sigara da iştah keser ama içme diyo:roflol::roflol: çok alemsin be afro :roflol: işin kötüsü beni o da kesmiyo hoş şimdi içmiyorum ama içtiğim zaman kesmiyordu:kızgın:

valla da kesmio billa da kesmiyo. aksine arka arkaya sigara içince midem bulanıyo benim. hani bişi yedikten sonra cigara keyfi bi başka oluyo yaa her 2 cigara arasına bişi atıştırıyom ben,duba gibi olcem allamaaa:roflol:

valla da kesmio billa da kesmiyo. aksine arka arkaya sigara içince midem bulanıyo benim. hani bişi yedikten sonra cigara keyfi bi başka oluyo yaa her 2 cigara arasına bişi atıştırıyom ben,duba gibi olcem allamaaa:roflol:

benim sevgilim de öyle ya, çok sigara içince midesi bulanır..
ama gördüğüm sigara içenler bıraktıktan sonra hep kilo alıyo artık sebebini bilmiyorum :1ninca:

benim sevgilim de öyle ya, çok sigara içince midesi bulanır..
ama gördüğüm sigara içenler bıraktıktan sonra hep kilo alıyo artık sebebini bilmiyorum :1ninca:

canım sıgara içerken her sigaradan sonra metebolizma çok hızlı çalışıyor vücudun onarımını yapabilmek için o yüzden gerekenden fazla yakıyoruz bırakıncada normal çalıştığı için şişilmektecokacimcoookben bıraktıktan sonra üzüntüden 3kilo verdim o ayrı o derece bağlıymışız yani:nazar::gitme:

Beni nedne listeden çıkardınız akannehir

nedenmi? kendini tanıttıktan sonra bir kere bile topiğe gelmedin,takip etmediğin için gelişmeleri bilmemen normal
cumartesi akşamına kadar,yani bu gün,adres belirtmeyenleri listeden çıkartıcağımı DEFALARCAşutarafagitti belirttim
hatta bu kişi kankam bile olsa çıkartıcaktım,ki çıkarttım
ayrımcılık yapmadım kimseye
bunda kırılmaca darılmacada olmıyacağını belirttim
herkes sorumluluğunu bilmeli,ben mesajlar atıp hadi adres vermiyomusunuz diye sizi tek tek yönlendiremem dimi ufukolikçimboshayallersmile

Ben kurban bayramına yakın adresler toplannır diye düşünmüştüm:kedi: bugün ilk hediyemi bile almıştımmafoldumben neyse haklısınız nediym kısmet değilmiş:2:

Ben kurban bayramına yakın adresler toplannır diye düşünmüştüm:kedi: bugün ilk hediyemi bile almıştımmafoldumben neyse haklısınız nediym kısmet değilmiş:2:

sorumluluğunu biliceksin o zaman:mymeka:
şimdi bana hemen bilgilerini EKSİKSİZ yolla!! ve burayı takip etmeğide unutma!:mymeka:

bide enseye tokat şaplatmıyonmu bitiriyo benisempatiksalakcinni

çok seksü oluyo aklinialirimsmile

Son düzenleme:
Selam canlarım nasılsınız?
İsimler yarın belli oluyor he çok helecanlı yauuvvhihoyyyt
Danrıçamı çok yorcaz bu çekilişte maşallah talep patlaması yaşanmış:KK1:

Bakmaya çalışıyorum zaten ama maşallah sayfalar dolusu olmuşkafamçokkarıştı sempatiksalakcinni
tanıtımlara baksan yeter.sayfa 59 da
bide enseye tokat şaplatmıyonmu bitiriyo benisempatiksalakcinni

çok seksü oluyo aklinialirimsmile
kötükedihüso :mymeka: nasılımaklinialirimsmile
Evet öleymiş sağolsun opuyorumnanaktan

tanrıça ne diyim merhametli gacısınn naniknanik
estafurullah canolar:smiley-cool: :smiley-cool:
kalplr kırılmasın yeterkiolumunekankayizsmile

Selam canlarım nasılsınız?
İsimler yarın belli oluyor he çok helecanlı yauuvvhihoyyyt
Danrıçamı çok yorcaz bu çekilişte maşallah talep patlaması yaşanmış:KK1:
kankam gelmişhihoyyytnası geçti sınav hacı:hulya: