Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

şeytan diyo al bi sürehi buzlu su sök kafalarından aşağı :mymeka: uyansınlarr delikafadulden

yok yok acımasız diil biz burda akşama kadar cirit atalım :1ninca: kimse cevap vermesin olcek iş değill:dilcikar:

Canlar ben bu akşam gidimiyorum aşkıma, buradayım Pazartesiye kadar, çünkü o geliyoooooooo :hooray:
Pazartesi birlikte gidiciz
:içelim:

çocuk olunca ne yapamıyolar kız annamadı üşendi ben okumaya geçmişi şeetmeye

ben yaparım ama ney yapılıyorsa yaparım ben:)))

Vay kankam çok sevindim bunahihoyyythihoyyyt Pazartesi sizin gününüz olacak desene :nazar::1rolleyes::nazar:

İnşallah kankacım benim pamuk yavrum Şeniz :KK1:

çocuk olunca ne yapamıyolar kız annamadı üşendi ben okumaya geçmişi şeetmeye

ben yaparım ama ney yapılıyorsa yaparım ben:)))

hehheheheh uykudan bahsediyiler düttürü erzucansempatiksalakcinni

Kızlar unuttuğum bir kaç birşey daha var ojelerlede aram pek iyi değil :/ leopar desenli şeyleride pek sevmem fisfisfis Gene sevmediklerimi yazdım farkındayım :tomato: Bütün bu yazıklarımın hepisini (öncekilerde dahil ) başkalarında seviyorum,beğeniyorum fakat kendime pek yakıştıramıyorum:1no2: kankalarım bilirler zaten beni .olumunekankayizsmile

Kızlar unuttuğum bir kaç birşey daha var ojelerlede aram pek iyi değil :/ leopar desenli şeyleride pek sevmem fisfisfis Gene sevmediklerimi yazdım farkındayım :tomato: Bütün bu yazıklarımın hepisini (öncekilerde dahil ) başkalarında seviyorum,beğeniyorum fakat kendime pek yakıştıramıyorum:1no2: kankalarım bilirler zaten beni .olumunekankayizsmile

:roflol: Uyyy kıyamaz ben sana melekom, biliriz biz seni kuzubalım biliriz sen rahat ol hele Şeniz

çın çın çın:içelim:
tikkat tikkat!çekilişte listede olan,bir anlık gaz ile adını yazdıran,lakin ne buraya uğrayıp kendini tanıtan,nede topiğe iştirak eden,hiç bir şekilde katılımda bulunmayan arkadaşları,listeden çıkarıcam haberiniz olsun
sonra lütfen bana itiraz etmesin kimse..eğer katılıyorsanız takip ediceksinizvereliniortaksevgiler saygılar hadi ikileyin:smiley-cool:

bebeeem ben onlardan değilim vallasenağlama
kaç gündür evimde yoktum gittğim yerde de net yoktu yeni geldim senağlama

Ben de son eklemelerimi yapayım. Dantel, havlu kenarı ben de hiç sevmem kullanmam ama pullu olursa olabilir:icecream: simli oje ve simli rujları sevmiyorum ama simsizlere bayılırımgamyoncuiremsu far olarak kahve tonları kullanmıyorum çünkü yakışmıyoryerimsenibenopuyorumnanaktan

X