Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

kızlar,eklemek istediklerinizi son dakika ekleyin
örnek
ben dantelden nefret ederim:smiley-cool:çeyiz meyiz diye bana dantel yollamayın sakındelikafadulden
kullanmam yazık olur:icecream:
çeyizlik değil,kullanılacak şeyler kabulümdür:smiley-cool:
gibi:icecream: :icecream:
bunu yazmak en doğal hakkınız.hediyenizi içinize sinerek kullanın dimiŞeniz

Hahahhahahha çılgın hatunlar ya kopardınız beni yeminle...delikafadulden

Kendimi anlatçam şimdi ben : :kahve: şakkıdı :nazar: sempatiksalakcinni

Efem, benim anne tarafı Romanya, buba tarafı Bulgaristan göçmeni ama ben aslen İskandinav genine sahip,-tatlicadiarzu- Asyalı yüz tipinde sempatiksalakcinni ama fücut olarak bildiğin Rustik aklinialirimsmile sempatiksalakcinni hatlı bir Aprilim laelaelaelaelae

Yıhahhahah...:roflol:
Neysi.:nazar:

Bedenim 36, minik ayaklarım 39 -tatlicadiarzu- fekat ayakkabı almayın yav, pahalı kaçar olum...:eek:lmaz:
Sade tarzı benimsemiş, yer yer ince detaylarda kokoşuk barındıran, zaman içerisinde klasik akıma doğru yönelen biriyim...kaydirigubbakcemile2
En sevdiğim renkler, siyah, beyaz, toz pembe, açık yeşil, lacivert, sütlü kahve, turuncu, somon tonları (yuh) -tatlicadiarzu-
yani koyu renklerden sadece siyah seviyorum, diğer koyu tonlar beni boğuyor sanırsam...kafamçokkarıştı

Takıya bayılıyorum, en çok küpe severim. küpenin her türlüsünün hastasıyım...:KK1:
Giyimde, boğazlı yaka veya bisiklet yaka giyemiyorum akannehir, ümüklü şeyleri hayatta giyemiyorum canlarım...-tatlicadiarzu-

Fular, şal gibi şeylere bayılırım...boshayallersmile

Kozmetik manyağı bir dişi olduğum için fondoten-pudra gibi ten rengi bilinmesi gereken ürünler dışında her türlü hediyeye ölürüm.zemuszemus..(aman sakın pahalı almayınız, çok pis kızarım benneyaptımki )

Kitap ta çok severim, :kahve: siyasi veya tarihi romanlar en güzel bir hatıra olabilir. (korsan alın ama he mi):lepi: şutarafagitti

İşte böyle,sempatiksalakcinni içinizden ne gelirse, mutlaka ve mutlaka aşırıya kaçmadan şutarafagitti, küççük, sizleri hatırlayabileceğim bir ufak hatıra, tarafımdan özenle saklanacak, her gördüğümde sizleri hatırlatacak ve ne olursa olsun, çok çok kıymetli olacaktır...:asigim: olumunekankayizsmile

Saygılar, sevgiler efenim...
buyrunnnnnnnnn

buarada unutmuşum hemencecik ekliyimm siyah, kahverengi, kırmızı, gri, fuşya, pembe renklerini severimmmsempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile2

ay bak ben fondöten kullanmam
april deyince aklıma geldi:KK1:
olurda alacağı tutar bana alanın
amann nolcek onun hatrına özel günelrde kullanırım kaydirigubbakcemile3

neysem bende anlatiiiim bakın iyi okuyun he :tomato:

herkesler bilir tam bir mor hastasıyım MOR ve GRİ en sevdigim renkler fazla makyaj yapmam allık rimel açık renk göz altı kapatıcısı kullanıyorum o kadar bayanssulusmileoje delisiyim 150 ojem var belki yani butun renkler mevcut ama yinede oje alırsanız yok istemem demem yan cebime koy derim :KK1: hatta çok sevinirim Şeniz tırnak stıcerlerine bayılırım desenler çiçekler böcekler fln -tatlicadiarzu- bedenim üst small yada medium ama genellikle medium alırım altta 38 beden ayak numaram 37 topuklu ayakkabı giyemiyorum genellikle spor giyinirim ama sade elbiselerdende hoşlanırım şort bayılırım kıyafette renk olarak koyu mor,somon rengi,pudra rengi,beyaz,siyah,gri severim ama sade giyinirim desenli seyler pek giymem az taslı değişik seyler olabilir şal kullanırım aslında salaş şeyleride severim geniş pantolonlar fln mesela ama hıphopcu sanmayın beni haa sölim gecelik flnda çok severim aklinialirimsmileaklinialirimsmilehihoyyyt sempatiksalakcinnitakı olarak birtek yuzuk kullanırım birde kelepçe seklindeki bilekliklerden kolye küpe takamıyorum ama saat severim bayılırım aklinialirimsmileohaoldumsmile ev aksesuarı olaraktan kahve-krem severim mum çok severim evimde aşırı mum var delikafadulden yine ahşap eşyaları çok severim

ay yeter bu kadar gönlünüzden ne koparsa dicim arkadaslarım maddiyatın önemi yok ama özen gösterin yeter bayanssulusmileŞeniz

Tanrıcam boyum 169 170 :))))))))

öhömm öhömm ...mirmirmirmir

B&M (tanrıçanın izinden gidek sempatiksalakcinni)

beni çoğu kişi bilir kapalıyım :1ninca: :KK1: 23 yaşındayım,
38 bedenim sempatiksalakcinni 36 numera ayak numaram :kedi: (bebik ayağı :roflol:)
mor ,pembe favori rengimdir , ama her renk olabilir göynünüzden ne koparsa :lepi:
Oje ve cilt temizliği ürünleri dışında parfüm ve her türlü kozmetiğe bayılırım seve seve kullanırım opuyorumnanaktan
Büyük eşyaların ufak minyatürlerine bayılırım mesela (yiyesim gelir cokacimcoook :roflol:)
Yüzük severim , tanrıça misali kokoşumdur biraz sempatiksalakcinni
Öyle işte ya

İçinizden göynünüzden ne gelirise işte boshayallersmile
Özenerek değer vererek almanız yeterlidir buyrunnnnnnnnn
Çok kıymetlim olacağı kesin bayanssulusmile sizden bir anı olarak opuyorumnanaktan

Merabayınn :KK3::KK3:
Tanıtayım hemen kendimi bende:smiley-cool: 21 yaşındayım,iyi bir kokoş sayılabilirmaklinialirimsmile
özellikle göz ve dudak makyajı yapmayı çok seviyorum,tırnaklarımı boyamayı da çok severimaklinialirimsmile
kozmetik konusunda cilt ürünü pudra fondö ya da yüz kremi vs gibi ürünler dışında hepsi olur ama bunlar olmazsa iyi olur çünkülüm kullanamam üzülürüm:KK43:
takılarla aram çok iyidir özellikle küpe koleksiyonum var diyebilirima.s
ayakkabı numerom 38,bedenim 36
her kadın gibi şıkır şıkır süs eşylarına bende bayılırım:kedi:
kızıl kafama her renk gitmediği için öyle iddialı renkler giyemiyorum kıyafet konusunda gri,beyaz,koyu maviler, tercihimdirsempatiksalakcinni
bana alacak sevgili arkadaşım gönlünden ne koparsa artık:1hug:
tanrıçamın da dediği gibi yarım elma gönül elmaa.s.

kızlar bende kendimi tanıtıyım=)bedenim standart 36-38 kalıbına göre değişiyor, ayak numaram 37=)kozmetik manyağıyım hertürlü kozmetik eşyasına bayılırım oje ruj parfüm vs herşey=)peluş eşyalara karşı özel bi ilgim var peluş ne olursa olsun severim şimdilik aklıma gelenler bunlar canlar=))

TANRIÇA​
CanlarımŞenizbeni iyi kötü bilirsiniz...kokoş bi hatunumbayanssulusmilemakyaj yapmayı çok severim.doğal olarak makyaj malzemeleri ilgi alanımdıraklinialirimsmileojelere,kozmetiklere ilgiliyimdiraklinialirimsmilekozmetik olsun çamurdan olsun:smiley-cool:
pembe ve mor renk favorimdir:lepi:eek:da dekorasyonunda bu tondaki eşyalar çok hoşuma gider,süslü püslü,taşlı tuşlu ev eşyalarına bayılırım :kedi:kıyafette ise daha sade renkler tercihimdir.pudra rengi,pembe,tatlı mor(koyu),kahverengi,koyu yeşil,dore,gümüş(allahtan sade tercihim dedim) rengidelikafaduldenay her rengi giyerim:roflol:standartım yoktur.her tarz giyerim çünkü.bukalemun gibiyimbayanssulusmile
küpe sevmem:a015:bileklik ve uzun kolyeler favorimdir:lepi: bedenim 36:eek:
ayak numaram 38aklinialirimsmile ımm başka:1rolleyes: hayal gücünüzde bana almak istediğiniz ne varsa favorim olur,öpüp başıma koyarım,değerlim olurŞenizben kısaca zevklerimi yazdım,gönlünüzden bana layık ne görürseniz onu alınolumunekankayizsmile
fazla uçmayın:mymeka:pazardan olsun mümkünse:lepi:1 milyonculardaki değişik şeylerde çok hoşuma gider:lepi:kesenizi zorlamayınolumunekankayizsmile

:lepi: :lepi: :lepi: :lepi:

kendimi tanıtayımmm
efenimm ben bi kaç hafta sonra evlenicek bir bayanım
bedenim 36 ayakkabı numaram 37 (herkes yazmıs dıye yazıyorum yoksam ayakkabı falan almayın ne gerek var buyuk hedıyeye yerimseniben)
taşlı ve pullu şeylerden hiç hoşlanmam
hep sade şeyleri severim :smiley-cool:
renk olarak siyah,beyaz,mor,pudra rengi çok severim
takılardan hiç hoşlanmam
kozmetik ürünlerini çok severim
makyaj malzemesinide temizleme malzemesinide
ama makyaj malzemesinde en çok rujdan hoşlanırım ama simsiz ve doğal renklerde
parfümlere,kremlere bayılırım şeyy en çok uçan balonları çok severim böyle sünger boblu falan hani tavanda asılı kalan
beni balon ve hariboyla kandırabilirsiniz

Oldu olucak bende burcumu söyllimm sempatiksalakcinni
Koç burcuyum ayrıyeten burcumun tüm özelliklerini de taşıyorum :lepi:

bende kovayım 5 şubatttttsempatiksalakcinni

burçlarda söylencekmiş
heyyoo millet ben de yengeç burcuyummmm

:1shok:Oooooooo canolar sabahladınız mı benden sonra :1hug:

Burçlarımızıda yazıyormuşuz galiba =) Burçum balık ,yükselen ise yengeç =)

ay ben de başağım..tüm özellikleri var bende..aklinialirimsmile
haa bu arada yaşım 38 diye öle kadınsı giyindiğimi düşünmeyiniz rica edicem-tatlicadiarzu-
akıl yaşımla uygun olarak giyim tarzımda genç kızlıkta kaldınaniknanik

gloxinam sendemi bu kokoş kankama uydun sabahlamışın hatunkafamçokkarıştı
eşin evde yokmuydu
bu tanrıça hatununda harbi şeytan tüyü var bi tanıdınmı bırakamıyon Şeniz
senide kapsama alanına almış zemuszemus
bu arada ben KOVA burcuyum büyük harflerle yazdımki göze çarpsın hemmenboshayallersmile
ahada aşağıda barbim var destan yazıyo heral
zemuszemus

holalala ben geldimmm :eek:
kendimi tanıtmayı az kalsın unutuyordum, bu aralar biraz leylayım sankimm -tatlicadiarzu-
önceliklen boğa burcuyum, burcumun özelliklerini iştah konusunda taşırım cokacimcoook güzel olan herşeye Venüsün etkilediği burcum sayesinde ilgim vardır .. ben güzelden anlarım.. ben güzele güzel deme güzel benim olmayınca .. herneyseee konuya dönsersek şakkıdıkıyafet zevkimi öğrenmek isteyenler için bknz:bugün ne giydin çek görelim (üşengeçlikte son nokta lülülülülülü)
takılarla aram pek iyi değildir, aslında iyidir :bbo: almayı , bakmayı , evin rızkını oralara saçmayı severim laelaelaelaelae ama takma işine gelince , bi türlü beceremem :bbo: sade ama detaylarda gösterişi olan şeyleri seferimm :lepi:
makkajda far neyin pek kullanmam.. yakıştıramıorum kendime -tatlicadiarzu- ama fuzuli bir şekilde onada para saçmayıda severim alır kullanmam, bunları niye yazıyorum onuda bilmiyorum şuan -tatlicadiarzu-
allık severünnn, mercan renklerinde( kesinlikle alıcıma mesaj verme gibi bir çabam yokk lülülülülülü ) rujj severünnnn, simli ve lipglosss sefmem, simsiz veya mat ruj sürüştürürün bayanssulusmile
farfümlerlede aram oldukça iyidir olumunekankayizsmile
bedenim s, kot bedenim 27- 28, ayağım 36,5, göğüs 80 , basen neyseee uzatma barbi 2011 ilkbahar-yaz kreasyonu yollamıcak gönderen :mymeka: -tatlicadiarzu-
makkajdada kıyafettede herbişeyde beendiğim herşeyi alırım, doğal olsun marka olsun takıntım yohtur , yeterki sefiyim :içelim:
oje moje ölürüm, simli sedefli şeyler sevmem.. gamyoncuiremsu
oyuncaklarlada aram yoktur , hayat bir oyun zaten bizse oyuncu en zor rolü bana verdiler önce sev sonra ayrıl dediler :a015: :a015:
öööööle yaniiiiii daha ne diyim anacım
isterseniz bide istediğim hediyeleri yaziyim :icecream: :kahve:

bu arada burçlar falan söylenmiş yeni gördüm bende öküzgillerdenim -tatlicadiarzu- burcum boğa alkisalkisalkis
bide eklemeyi unutmuşum aksesuar takmıyorum bileklik ve çanta dışında sempatiksalakcinni

Bu arada danrıça akrep burcu olduğunu okudum
akrepler çok pis laf sokar ve kinicidir sempatiksalakcinni
ama çokta merhametlidirler ve fedakar aklinialirimsmile
aynen akrep hayvanı gibi olurlarış :KK1:
akrep yavruları aç kaldığında kuyruğuyla kendini sokar öldürür yawrucuklarına yem yaaprmış kendini
yavrucukalrda hurraaa yemeye başlarlarmış kaydirigubbakcemile3

severim akrepleri dobra oldukları için

BAŞAK benim burcumda opuyorumnanaktan

ben de söliim o zaman yengeç burcuyum
yükselenim başak
yengeçin nerdeyse hiç özelliğini taşımam
kinciyimdir duygusal ve romantik değilimdir
sadece iyi yemek yaparım evde vakit geçirmeyi severim
ne anaçım ne geçmişine bağlı ne de hatıralara
kolay siler kolay harcarım
sulugözlü de diilim düstürüm ağlama ağlatkaydirigubbakcemile3
tertip düzen ve simetri takıntım oldu bi dönem o da büyüyünce geçti
hala marazı kaldı bi nebze de olsa
burdan bakınca yengeç değil de
dişi bi öküz portresi çizsem de
yumuşacık lokum tadında bi insanımdır aslında:roflol:

anaaa pazartesi belli olcak mı çok heyecanlandım bak şimdi kim çıkcak çok merak ediyorum tek istediğim takı seven biri olsun nooolur nooolur :Saruboceq:
ay kafamda birsürü şey var çok güzelmiş bu çekiliş işi ya tanrıçam süpersin valla
bu arada niye meraklı değilsin kız bizim numaralara silme dursun konuşuruk :KK1:

bi de bişey daha vardı hee burçları da mı söylüyok ben başak burcuyum hemen hemen bütün özelliklerini de taşırım çok titizimdir mesela

bende geldım katışcam aranıza kaynayıp gıdecem :ecrin_bebek:delikafadulden

24 yasındayım efem..yukselenı yengeç olan bır koç burcuyum çin burcum kaplan tambı kaplanımdır.:dilcikar:
36-38 bedenım.boyum 169.
37.5 ayak nomerom..
makyaj malzemesı dedınmıydı bıterım..rujda kırmızı vişne fuşya bronz tonlar hoşuma kaçar..acık renk rujlar benı bozar olmuyo zaar dudak zemınım kırmızı:smiley-cool:
kıyafetde yıne sıyah beyaz pudra pembesı )( buyıl buna taktımayy soft renkler vişne bordo kahve bayılırım
cildim duzgun cilt urunune gerenk yok:dilcikar:
( cok oluom bılıom )
cıncık boncuk cok detay sevmem ama şık ve zarıf şeylerı severım :teytey:
cocuksu tokalar takmam:dance:
yazılı baskılı seylerı sevmem :1no2:
tarıh ,kişisel gelişim ve tasavvuf kıtapları severımturkbayragi
desenlı kılotlu coraplara hastayımdır ozellıkle yesıl ve kahve tonlarına-tatlicadiarzu-
kola takılan kalın bılezıklerı severım koleksıon yapıom hoş bıleklerım ınce taa dırsege yakın bıyere takıom -tatlicadiarzu-
ev eşyası alman evım yok bankta yatıyommafoldumben
parfumum var onada zahmetler etmensempatiksalakcinni
elbıse hastasıyımdır uzun kısa heç farketmez ..akannehir
saç bakım urunlerını pek severım sacım hıc yaglanmaz kupkuru nahlet gelesıce:mymeka:
benden bukadarrr yarım elma gonul alma olsunnn:içelim:

sımdıden zahmete gırecek dosta tesekkurler....
sevıyorum sızı ..bu festıvalı kuran tanrıça dilberine tişengürlerımı borç bılırım :tomato:

Şimdiii ben 38 yaşında,62 kilo 1.70 boyunda sarışın bi hatunum(hehee kendime hayran oldum)akannehir
çok yoğun iş hayatım olduğu için spor giyinmeyi unuttum..
kokoş kokoş giyiniyoruz mecburen.:gitme:
topuklu falan..her gün makyaj..her türlüsüne bayılırım makyaj malzemelerinin..hepsi benim olsa,daha da isterim öle yani..
oje falan kuaförde sürdürürüm,sürekli ordayım zaten..takıya bayılırım,incik boncuk.
hediye almayı vermeyi çok severim.maddi değeri önemli değil..
kitap,kırtasiye diğer en sevdiklerim.ilerde belki de bi kırtasiye-kitapevi açmayı bile düşünüyorum o kadar..opuyorumnanaktan
eskiden ev eşyası almaya bayılırdım.mutfak eşyası,mumlar,tütsüler vs.ama evi artık otel gibi kullanıyoruz oğluşla(11 yaşında) o yüzden evle pek ilgim yok..
ay ne zormuş insanın kendisini anlatmak..bu kadar yeter sanırım..az veren candan veririmiş,ben candan verilmiş hediye istiyorum,öle de alırım,özenirim işte..herkese şimdiden hayırlısı olsunkaydirigubbakcemile2

Biraz daha ekleme yaptım =)

25 yaşında sadelikten hoşlanan bir hatunum süsü püsü pek sevmem .38 ,M beden giyiniyorum .Mor ,turuncu ,sarı rengiyle aram pek iyi değildir .Boğazlı, yakası kapalı ,vucuda çok fazla yapışan kıyfetleri asla giyinmem .Şal ,atkı bere ve fulardan da hoşlanmam .Far göz kalemi gibi şeyleride mümkünse almayın çünkü pek kullanmıyorum .Ten ürünlerinde hiç yanaşmayın ve parfümlerede=)
Küpe ve kolye severim ama çok çok sade olanları renkli takılarla aram pek iyi değildir bileklik türü şeyleride pek sevmem .
Ev dekorkasyonunda beyaz ve altın rengi tercihimdir .Melekli şeylere bayılırım :asigim:

Beyaz peluş hayvanları severim .

Ya arkadaşlar fazla kokoş olmayan herseyi beğenirim .Ne alacağım diye fazla kendinizi kasmayın .Hiçbirşey almasanız sadece ufak bir not yazsanız bile ben inanılmaz mutlu olurum .

öhümmm öhööömmmm:sm_cool:
çok heyecanlandım ş an hemen kendimi özetlyim ben de.
aslında gerek yok nelerden hoşlanırız hoşlanmayızz anlatmaya
hediye hediyedir her şekilde kabulümdür ama format gereği
anlatmak durumundayım:roflol:

24 yaşında körpecik bir öğretmenim
boyum 1.60 (sadece 1.60 :)) kilom 50.
genelde m bedenler giyerim ama armut tipinde olduğumdan altım üstümden geniştir:roflol:
ayakkabı numerom 36 . klasik de giyerim spor da her bişey olur ama ayakkabı işine girmeyin limit yüksek olurr kıyamama.s.
bir kadını kadın yapan her şeyi çok severim.makyaj malzemesinde renk ayırt etmem, ürün ossun çamurdan ossun:roflol: makyaj yapmaya bayılırım.oje kullanırım her gün değişik renk:roflol:
takılara bayılırım hepsini de takarım.
mumları çok severim tabi pasta mumları değil,süslü cıvıl cıvıl olan mumları:emir_bebek:
kıyafete gelince hem klasik giyerim işin gereği,diğer günlerde oldukça spor da giyinirim. turuncu hariç her rengi giyerim.süslü püslü taşlı tuşlu her şeye bayılırım:lepi:fular,şal kullanırım
çantalara bayılırım.leopar deseni olan her şeyi çok severim,aklına ne gelirse kıyafet çarşaf yastık yorgan, yastık kılıfı...:roflol:
parfümleri çok severim ama parfüm de düşünmee keseye zarar:sm_cool:cilt maskelerine bayılırım
kitap okumayı severin aşk romanları favorimmdir .
yaza düğünüm olcek büyük ihtimalle, onun için çeyizlik her şeye ayrıca bayılırım,ufak tefek süs püss biblo otantik şeler vs...
tam bir iç çamaşırı ve gecelik manyağıyım tabi seksi olmalı-tatlicadiarzu-
peluş oyuncaklarıd da severim. en sevdiğim hayvan maymundur(bunun nie söledim bilmiom) tabi içinden almak gelirse 600 dolarlık bi cep maymununa hayır demem:roflol:

benden bu kadar fazla bile yazdım cancağızım.amaannn ıncık cıncık her şeyleri severim ben kafana göre takıl.gönlünden kopan ufak tefek bile olsa her şeyi özenle saklarım.mutluluktan havalara uçarım.kendini zorlama,sadece sevgiyle paketle ve her şey içinden gelerek olsun o yeter bana.:içelim:

:smiley-cool:çok çok önemli not: kesinlikle pakette küçük bir not veya sayfalar dolusu mektup istiyoreee:teytey:

MADE İN AYBUR 34bayanssulusmile
26 yaşında accık kilolu hatta bu kilo giderek artmaya başlayan içinde minik bi kalp taşıyan
yıllar sonra mucizesine kavuşan anne adayıyım :ecrin_bebek::Saruboceq:
tesettürlüyüm ama makyaj yapmayı seven bazen kokoş bi hatunumdurbayanssulusmile
ayak numaram 38 ama bu konuda özürlüyüm nasırla mücadelem olduğu için her akkabıyı giyemiyorum :kedi:
kitap okumayı çok severim klasik aşk romanları harici:eek:lmaz:
sevdiğim renklerin başında siyah mor pembe ve turkuaz gelir yerimseniben
şal kullanmayıda çok severim
parfümle aram çok iyi olmasına rağmen son 1 aydır kokusuna bile tahammül edemiyor hale geldim:gitme:
göz kalemi maskara ve naturel tonlardaki farlar vazgçilmezimdir vereliniortak
cicili bicili mutfak eşyalarına bayılırım:teytey:

:lepi: :lepi: :lepi: :lepi:

Son düzenleme:
25 yaşında sadelikten hoşlanan bir hatunum süsü püsü pek sevmem :1no2:.38 ,M beden giyiniyorum .Mor ,turuncu ,sarı rengiyle aram pek iyi değildir .Boğazlı, yakası kapalı ,vucuda çok fazla yapışan kıyfetleri asla giyinmem .Şal ve fulardan da hoşlanmam .Far göz kalemi gibi şeyler almayın çünkü kullanmıyorum .Ten ürünlerinde hiç yanaşmayın ve parfümlerede=)
Küpe ve kolye severim ama çok çok sade olanları renkli takılarlada aram pek iyi değildir .Bileklik türü şeyleride pek sevmem .
Ev dekorkasyonunda beyaz ve altın rengi tercihimdir .Melekli şeylere bayılırım :asigim:

Gönülden alınmış her hediye kabulumdür .

bende anlatayım kendimi daha çekilişe katıldığım bile belli değil ama 21 yaşındayım zemuszemus 65 kiloyum 40 beden giyinirim tarzım klasik spor çok giyinmem işimden dolayı hep klasik :eek: renk siyah kullanırım genelde ama kırmızıyıda severim ayak numarası 38 makyaj pek yapmıyorum ev dekerasyon ürünlerine bayılırım yani hediyelik eşya denen şeyleri hediye seçimim yoktur her hediye kabul yeterki düşünmek önemli özenmek opuyorumnanaktan

İLARZU TANITMASI​
27 yaşındayım efidirsiniz. Goç burcu ela gözlü nişanlı bir bayanım üzerinize afiyet. Yarışmacı arkadaşlara ayy.... pardonuni...

bedenim üst 38, alt 40. etine dolgunum yane. makyuju severim biliyorsunuz zati çoğunuz. küpe takamıorum yara yapıyor kulağıma (altın alırsanız olur tabi:)))))

doğal şeyleri severim ben doğal kırem, doğal kil dir yağdır sabundur ne varsa seviyom. kolyedir bileziktir takmayı severim otantik şeler böle.

ayakkabı nomerom 38.

üff ne diyim ya utanıyorum da böle yazmaya bana not yazıp yollasa bile çok sevinirim:)))

ben de anlatıyorum kendimi
27 yaşındayım, eskiden spor giyinirdim de yaş ilerledikçe spor+klasik oldu tarzım, sade kıyafetlere detaylar katmayı severim
salaş şeyler pek giymem zarif derli toplu kıyafetler tercihimdir, her renk giyerim genelde çok uçuk olmadıkça, toprak tonları, krem,pembe, kırmızı çok severim
ölçülerim accık dengesizdir belden yukarısı 36 beden belden aşağısı 38 hatta bazen ama çok az kalıplar darsa 40 bile olabiliyo :kedi: :KK1: ayak numaram 36
cilde sürülenler hariç her tür makyaj malzemesi kabulumdür
takıya bayılırım kendim de yaparım satın da alırım hediye de kabul ederim :KK1:
ev aksesuarlarını da çok severim biblolar mumlar kutular
kitap severim biyografilere tarihi siyasi kitaplara bayılırım film severim
yani bana herşey uyar kısaca, yeter ki severek özenilerek alınsın opuyorumnanaktan

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile:roflol::roflol::roflol:

tamam o zaman tanıtıyorum opuyorumnanaktan
23 yaşında hoş bir bayanım sempatiksalakcinni
birazcık kokoşum, bir sürü makyaj malzemesi alır ama pek kullanmam kafamçokkarıştı
tokaları taçları pek severim, tüylü şeylere bayılırım kaydirigubbakcemile2
yıldız deseneni pek severim sempatiksalakcinni
pullu payetli şeyler çok hoşuma gider..bayanssulusmile
en sevdiğim renk kırmızı.. onun dışında yeşili, moru da severimm hihoyyythihoyyyt
biblo tarzı vs. şeylerden pek hoşlanmam..
xs, s beden giyiyorumm
takıları pek severim, özellikle küpe, bileklik-bilezikleri gamyoncuiremsu
yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorummm :hooray::hooray:

anaammm ne cok lak lak etmişsiniz :roflol: göz gezdirdim azcuk :lepi:
kendimi tanıtayım kim hedaye alcksa bana opuyorumnanaktan

öhöö öhöömm
ben 21 yaşında olup hayatının baharında gül gibi geçinip giden nişanlı bi bagyanım boshayallersmile
sempatiksalakcinni
kızlar içinizden bana neee almk istiyosanz alın severim takıp takıştırırım :dance:
turuncu gibi degüüşük renkler sevmem,oce makkac süs püs nerde ise ben ordayım bayanssulusmile
esmerim
M giyerim,bazende S olabiliyor bu ama omzlarmdan dolayı küçük gibi durabiliyor :S en iyisi M de anlaşalım :vereliniortak:
ımmmm başkaaa
36 38 giyerin no pırablım :hulya:
bisiklet yaka yada bogazlı öldürseniz giyemyrm.illa bögrüm açık olcak sempatiksalakcinni
bayanssulusmile bu kadannn opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Karabiber
38 bedenim 37 numara giyiyorum. Her renk giyerim çok uçuk renkler olmamak şartıyla fosforlu yeşil gibisempatiksalakcinni takıları çok severim küpe hastasıyım uzun kolyeler severim şıngır şıngır bileklikleri çok severim saat çok takmam. Makyaj malzemelerini çok severim ama fondoten ve pudra kullanmıyorum. Parfüm olarak çiçeksi kokuları severimbayanssulusmile Mumları severim tüylü, taşlı vs dekoratif şeyleri severim. Gecelik vs olabilir :jeyyar: şalları çok severim. Kıyafette her tarz giyerim genelde kendi çapımda kokoşumdurbayanssulusmile oje severim şimdilik aklıma gelenler bunlar kesenizi zorlamayacak herşeye açığımopuyorumnanaktan

ayy herkes kendini tanıtmaya başlamışş :KK3:
heyecanlandım şimdikin ben de bi anlatayım ;
25 yasındayım üst 36 bedenim genelliklee,açığım, 37 no ayakkabı giyerim 1 58 boy 52kiloyum
kıyafette kırmızı,gri,siyah,lacivert,mor,beyaz,pembe,krem(söylemediğim renk kaldımı ki?) severim bayanssulusmile
ojeyle pek aram yok fondoton pudra kullanmıyorum cilt temizliği de kullanmıyorum
yüzük bilezik sewmem ama küpe ve saç tokası kolleksiyonum var diyebilirim :lepi:
Tanrıçam ne demiş yarım elma gönül alma olumunekankayizsmile
yaa ben cok heyecanlandımmm bir an önce çekilişi yapıver be Tanrıçaa'm
cok sewerim hediye alıp vermeyi bir an önce bekliom cekilişi :sm_cool: :1hug:

evet tanrıcam kesin katılıcam canım.. tamam tanıtıyım hemen.. 21 yasındayım açık öğretim okuyorum :) istanbulluyum kendimi bildim bileli 36 bedenim makyaj yapmayıda bakım bakmayıda cok seviyorum

21 yasındayım istanbulluyum kendimi bildim bileli 36 bedenim makyaj yapmayıda bakım bakmayıda cok seviyorum oje vazgeçilmezim değişik takılar ve saç bantları takmayı cok seviyorum.. Bugday tenliyim S bedenim 168 boyundayım 37 numara ayakkabı giyiyorum siyah beyaz yeşil ve fuşya renklerini en sevdigim renkler.. çanta vazgeçilmezim hatta kolksiyonum var :) falan filan aklıma geldikçe eklerim

[B]bülosu olarak kendimi tanıtayım sempatiksalakcinni[/B]
ben 25 yaşında 1.72 boy 70 kilo üst 38 alt 42 olanlardanım(alt tarafta ani bir genişleme söz konusu)
39 ayak nom. esmer kayfe rengi gözlü,kova burcu dans etmeyi seven özellikle son dönem latin danslarına merak salan, bütün gençliğini güzelliğini bütün gün işyerinde harcayarak mehveden, buna karşılık yan masamdaki teyzenin sürekli olarak ağır itaflarına maruz kalan bi kadınım kendimi bu kadar annatıcam daha fazlasını öğrenmek isteyen avatarıma baksın yada yan masamda ki pınar teyzeye sorabilirsiniz
sositososito

siyah beyaz renkleri severim toka takmam takı takmam renkli far sürmem kayfe rengi far ve aydınlatıcıdan öteye gitmem. iç çamaşırlara özel bi ilgim vardır (özellikle pınarın giydiklerinee) haeee bişrde çorap severim çeşit çeşittbayanssulusmile

Kendimi tanıtayım
Efendim ben 28 yaşında 60 kilo 65 boy olan beyaz tenli kahverengi saçlı bir bayanım çalışıyorum bebek henüz yok ama çok istiyoruz her ikimizde Rabbim tez zamanda nasip etsin inş. sevdiğim renkler petrol mavisi, koyu gri, mor renkleri severim. üst bedenim 40 alt bedenim 40, sitede evimin resmi mevcut değişik süs eşyaları, tablolara bayılırım. Mutfak eşyalarında değişik farklı eşyaları severim. kıyafet tarzım genelde klasik şık kıyafetler giyerim kıyafetime takılarımı çantamı ayakkabımı uyum halinde kombin yaparım makyajla aram çok yoktur ama alacaksam kalite markalardan alırım. Çok heyecanlıyım şimdiden tek dileğim hediye alacağım kişi ve kendim memnun olmayı diliyorum. en güzel hatıra olarak saklıyorum çekilişten gelen hediyeleri. Şık elbise, tunik, gömlekleri beğenirim. genelde kumaş pantolon etek ve gömlek, şık triko bluz tarzı kıyafetleri seviyorum. yüzükle aram yok çok fazla kolyede ise uzun büyük taşlı boncuklu değişik tarz kolye ve küpelere bayılırım . Bana hediye alacak kişiye şimdiden teşekkür ederim.

bende başak burcuyum :kedi:

ayy kızlar uğruyamıyorum topiğe işten güçten kusura kalmayın emi ama kendimi tanıtmıştımmkaydirigubbakcemile2 buarada burçlarda söleniyomuş bende baık burcuyummzemuszemus

ben geç kalmışımakannehir ama koştum yetiştim hemen:eek: bende tanıtıyım kendimii:KK3:
21 yaşındayım 1.75 boyunda 63-64 kiloyummafoldumben 36-38 beden giyiyorum en sevdiğim renkler siyah beyaz gri toz pembiş koyu kırmızıkaydirigubbakcemile5 kozmetiğin her türlüsünü çok severim bayanssulusmile ojelere rujlara bayılırım takı olarak sadece küpe ve yüzük kullanırım toka kolye falan çok sevmem boğazlı şeyler giyemem böğrüm açık olcak çok ateşliyimkaydirigubbakcemile3 turuncu renkten nefret ederimmsempatiksalakcinni ayaklarım çok küçüktür 39 numara:KK1: parfümde çiçek kokularını severim şekerli kokularbayanssulusmile ay başka ne kaldı ne zormuş kendini tanıtmak:bbo: çanta hastasıyım çantaları çok severim:eek: şimdilik aklıma gelenler bunlar sizden ricam kendinizi zora sokcak şeyler almayın lütfen önmli olan ufacıkda olsa birbirmizden hatıra kalması

:lepi: :lepi::lepi: :lepi:

Son düzenleme:
kızlar,eklemek istediklerinizi son dakika ekleyin
örnek
ben dantelden nefret ederim:smiley-cool:çeyiz meyiz diye bana dantel yollamayın sakındelikafadulden
kullanmam yazık olur:icecream:
çeyizlik değil,kullanılacak şeyler kabulümdür:smiley-cool:
gibi:icecream: :icecream:
bunu yazmak en doğal hakkınız.hediyenizi içinize sinerek kullanın dimiŞeniz

kaynamasın mesajım dedim:icecream:
bu arada bekarım:mymeka:
çalışmıyorum:mymeka:
akrebim,ama sokmamaklinialirimsmile
dediğim gibi danteldir,havlı kenarıdır vs:)olmasında,ne olursa olsun:smiley-cool:
ımm başkaboshayallersmile
son eklemeleri yapıyorum.sizde ekleyin.kaydirigubbakcemile5
herkes alıntıladığım özellikleri iyice okusun
şu noktaya değinmek istiyorum
alınıcak kişileri ben belirliyeceğim
çekiliş yapmıyorum yani.kimi kime uygun görüyor isem onu seçicem
kimse kırılmasın sonrasında.bunu topiği ilk açtığımda,ilk sayfada bildirmiştim
kimseye ayrımcılık yapılmıyacaktır
kimi kime uygun gördüysemşutarafagitti tamammı bitanelerimŞeniz

Son düzenleme:
ayrıca,ben hediyelerimi alırken yanımda liste götürücemaklinialirimsmile
buraya ne yazdı ise onu kağıda yazıcam ve ona göre alışverişimi yapıcamŞeniz
kızlar,bide küçük bir ricam olucak.alıcağınız kişinin özelliklerine göre mutlaka bir adette olsa makyaj malzemesi olsun
buda benim ricamdır:kedi:yaşasın kokoşluk:lepi: :lepi:

kaynamasın mesajım dedim:icecream:
bu arada bekarım:mymeka:
çalışmıyorum:mymeka:
akrebim,ama sokmamaklinialirimsmile
dediğim gibi danteldir,havlı kenarıdır vs:)olmasında,ne olursa olsun:smiley-cool:
ımm başkaboshayallersmile
son eklemeleri yapıyorum.sizde ekleyin.kaydirigubbakcemile5
herkes alıntıladığım özellikleri iyice okusun
şu noktaya değinmek istiyorum
alınıcak kişileri ben belirliyeceğim
çekiliş yapmıyorum yani.kimi kime uygun görüyor isem onu seçicem
kimse kırılmasın sonrasında.bunu topiği ilk açtığımda,ilk sayfada bildirmiştim
kimseye ayrımcılık yapılmıyacaktır
kimi kime uygun gördüysemşutarafagitti tamammı bitanelerimŞeniz
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sen bana cıkarsan sana klozet dantel takumu alacagım tanrıçammm :roflol:
şaka bir yana tabi ki hediyeler herkesin zevkine göre olursa cok daha güzel olur
sana kolay gelsin yawru
ben buarada süs eşyası pek sevmem yani :1no2:
:1hug: mujukka

ayrıca,ben hediyelerimi alırken yanımda liste götürücemaklinialirimsmile
buraya ne yazdı ise onu kağıda yazıcam ve ona göre alışverişimi yapıcamŞeniz
kızlar,bide küçük bir ricam olucak.alıcağınız kişinin özelliklerine göre mutlaka bir adette olsa makyaj malzemesi olsun
buda benim ricamdır:kedi:yaşasın kokoşluk:lepi: :lepi:

evet aunı şekilde
daha öncede belirttim
kağıda yazıcam bendeee:lepi:
:dance:

bu aradagünaydınlar efenimmm:nazar:

Allah cıcıztını vermiye tanrıça sabah 6 :30 kadar oturulurmu leynnn
tabi uyursun şimdi 2-3 kadar :))

ay oku oku kör oldum sabah sabah anca uyanıyorum :1shok:

şu bilgileri bi yere toplama işi güzel olmuş tanrıça bide onu tek tek arıcaktık

günaydın herkese iş güç anca teşrif ettim nasılsınız:uhm:

Tek tek aratmanıza gerek yok kızlar
zaten bu konunun abonesi olduğunuzda
kullanmıcı panelinizde konun başlığınının sağ tarafında mesaj saysıına tıklıyorsunuz
tıkladığınızda msj atan herkes çıkıyor
oradan istediğiniz kişinin mesajalrına tıkladığınızda
bu konuya yolladığı tüm mesajalrı açıyorsunuz :)

b&m harika bir özellikmiş bu,yaptım oldukaydirigubbakcemile3 saolasın ya..
bana kim çıkarsa ordan tüm mesajlarına bakıp,soora bi karakter tahlili...şahaneymişkaydirigubbakcemile5

tanriçammmm bende ıstıodum yaaaa ohaoldumsmileama çohmu geç kaldım hep sonradan görüom nasıl bir gözse sempatiksalakcinniimkanı var ise benide hemen şey et kuzimmmmm

geç değil canım yeterki takip et konuyu vede kendini tanıt
bu kadar koleyy
:smiley-cool:

Aprilim iyi yolculuklar balımŞeniz
Teşenkürler bebişimmm Şeniz

güle güle bebişşş :a015: doyama sevdiceğine opuyorumnanaktan gene özle gelince sempatiksalakcinni (beddua gibi olir ama bunu diyesim geliyo sevginiz hiç eksilmesin manasında )opuyorumnanaktan

Böle dua mı olur la :umursamaz:
Gelince gene özle diyo yaa hhahahhahahaa delü :roflol: :roflol: :roflol: sempatiksalakcinni
Kuzucanım valla bu sevgimizle başımız dertte zati,ohaoldumsmile sevgisiyle boğanlardan benimki zaar
naniknanik :asigim: :roflol:

bende seni çok seviyorum be kankamolumunekankayizsmile
sende iyiki varsın canım kardeşimŞeniz:asigim:
allah rahatlık versin meleğimhihoyyyt hihoyyyt yarın eniştemize gidiceksin:dance:
bir an önce git kavuş aşkına hayırlısı ile:asigim:Şeniz

:asigim: Kankaların biriciği olumunekankayizsmile
Tutkulu akrep kadınım benim ooğ
aklinialirimsmile aklinialirimsmile sempatiksalakcinni

Kanka Mini kankam nerde yaaaaaaaaaaaaaaaaaa mafoldumben

[benneyaptımki benneyaptımki benneyaptımki benneyaptımki
:çok üzgünüm:sendende bi cacık çıkmadı:a015:
o zaman bende bunu paylaşıyım sizle:icecream:imza bobiler:smiley-cool:

Skib+B%C4%B1rakt%C4%B1+Fotoma%C3%A7.jpg

hööööyyyyyttttt yasakkelime yasakkelime yasakkelime
Ben Galatasaraylıyım la
:1ninca: lülülülülülü :1ninca:

Utanıyorum kendimden :mymeka:
Herkes kokoş şeyleri sevdiğini yazmış makyaj malz. çok sevdiğini cartı curtu .Ben ise onu sevmem yok bunu sevmem fln fistan sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

kankaaaaa sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey
müşkülpesent kankam benim yhahhahaha
sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni :roflol:

horul horul uyuyosunuz tabialsanaalsanasmile
Akşam yatmaz , sabah kalkmaz :umursamaz:

:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

X